سوئیچ رسانه های استخدام کارشناس صنایع رابرت Szabo-رو به عنوان جدید SVP مدیریت محصول

نقش جدید منجر خواهد شد و استراتژیک رشد و توسعه سوئیچ را گسترش ارائه خدمات

نیویورک – [00:01 ET] مارس 03, 2020 – سوئیچ پلت فرم برای تولید و تحویل جهانی از ویدئو زندگی می کنند امروز اعلام کرد انتصاب رابرت Szabo-Rowe به عنوان معاون ارشد مدیریت محصول. در این نقش جدید Szabo-Rowe را استراتژیک سرب در ایجاد و ارائه بهترین در کلاس محصولات و خدمات در سراسر کل شرکت زنده تولید و انتقال نمونه کارها, رانندگی, رشد و نوآوری است. او گزارش خواهد شد به طور مستقیم به اریک کونای سوئیچ رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت و همکاری نزدیک با بقیه شرکت تیم رهبری ارشد.

“ما بسیار هیجان زده به استقبال راب به این شرکت و به کسی که با چنین منحصر به فرد مربوط به محدوده مخابرات و رسانه های تخصص تکنولوژی پیشرو در مدیریت محصول برای سوئیچ” کونای می گوید. “راب قادر است به آمار زمین در حال اجرا کمک به ما بیشتر شتاب آلی سودآور در حالی که تعریف نقشه راه برای آینده خدمات ارائه شده است. او همچنین می تواند یک سفیر برای شرکت در به سرعت در حال تحول تلویزیون و ویدئو های بازار است.”

Szabo-رو به ارمغان می آورد بیش از 25 سال از ارشد مدیریت اجرایی تجربه به سوئیچ در سراسر تکنولوژی رسانه ای و ارتباطات از راه دور بخش. او به تازگی به عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر کل زنده تولید و زیرساخت برای اسنل Advanced Media (سام) از طریق کسب آن توسط Belden. در طول تصدی خود راب مسئول شرکت پخش زنده و راه حل های آن, مهاجرت به IP. قبلا راب برگزار می شود نقش به عنوان CTO برای کمبریج سیستم های تعیین موقعیت و معاون رئیس جمهور از طراحی شبکه و فناوری هوایی Communications Inc (در حال حاضر بخشی از T-Mobile).

Szabo-Rowe می گوید: “در این خصوص در یک زمان هیجان انگیز برای پیوستن به سوئیچ. ما انتقال و تولید پلت فرم های همراه و تحویل داده به عنوان یک سرویس موفق ارائه چنین موقع و قانع کننده ارائه برای امروز به سرعت در حال تحول رسانه ها و فن آوری چشم انداز است. من هیجان زده برای پیوستن به سوئیچ را در کلاس جهانی تیم بیشتر به توسعه و گسترش ارائه خدمات ما برای ترین در جهان صحبت در مورد ارائه دهندگان زنده ورزشی esports, اخبار و سرگرمی!”

###

در مورد سوئیچ

در عمل بسته بندی شده در جهان زندگی می کنند تولید و تحویل سوئیچ است که همیشه و همیشه وجود دارد – تعیین معیار صنعت برای کیفیت و قابلیت اطمینان بی همتا سطح خدمات. در سال 1991 تاسیس و مستقر در نیویورک سوئیچ شده است اتصال بینندگان در سراسر جهان به رویدادهای زندگی می کنند برای تقریبا سه دهه آنها را در آوردن محتوای آنها می خواهند در سراسر خطی تلویزیون بر روی تقاضا و جریان سیستم عامل بر روی چندین صفحه نمایش و دستگاه های.

ما جامع تولید پلت فرم ترکیبی از تلفن همراه و از راه دور خدمات به مشتریان ما را قادر به به طور موثر, ضبط, ویرایش و بسته فوتی و فوری با کیفیت بالا پوشش زنده. ما تحویل شبکه متصل امکانات تولید با 800+ از بزرگترین تولید محتوا و توزیع کنندگان و ورزش و رویداد, سالن یکپارچه ارتباط حقوق دارندگان رسانههای جریان سیستم عامل های رسانه ها و خدمات وب سایت و تبدیل-زنده محتوا در سراسر جهان است.

www.theswitch.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>