تگزاس آقایان پوشش بسیاری از زمین با آخرین نسخه کف آن!!!

2020 سال است به انتظار غیر منتظره به حداقل می گویند و تگزاس آقایان در حال اضافه کردن یک حس مثبت به این روند خود را با آلبوم آینده کف آن!!!, به دلیل جولای 17 در غرب ،

تگزاس آقایان ساخته شده برخی از Lone Star دولت بهترین بازیکنان که باید به عنوان پشتوانه گروه برای Leon, پل ها, Nikki Lane, George Strait جو Ely و Kris Kristofferson, به نام چند.

گروه ثابت آنها می تواند گام رو به جلو و نمایندگی خود را با خود 2017 انتشار TX ژله. با کف آن!!!, گروه اثبات دوباره که تگزاس آقایان قادر به بازی در هر سبک از موسیقی در حالی که ساخت آن را خود به خود.

بحث انشعاب خود به خود Daniel قهوه یکی از مردان از گروه co-خواننده و کیبورد می گوید: “من فکر می کنم برای ما نبود یک جهش بزرگ لزوما بود اما هنوز قطعا یک تغییر برای گروه.”

گروه استفاده می شود به کار در اطراف پویا از پشتوانه یک “رهبر” یا “رئیس” از گروه اما قهوه می بیند نفع تغییر تمرکز به کل گروه به عنوان یک گروه. “همه واقعا خنک و copacetic با نورد با مشت و اجازه دادن به یکدیگر را با سرب در هر زمان لازم است, آیا آن را روی صحنه یا خاموش. بخشی که من شخصا دوست دارم و این باعث می شود برای یک واقعا سالم و سرگرم کننده محیط زیست است.”

تگزاس آقایان بودند به وضوح با داشتن سرگرم کننده و احساس پرماجرا زمانی که آنها نوشت و کف آن!!! غنی و سینمایی آلبوم نقش یکپارچه از آهنگ به آهنگ با هر آهنگ با تجربه برای تلفن های موبایل و تحت تاثیر قرار.

کف آن!!! غیر ممکن است برای طبقه بندی به یک ژانر دشوار مهارت برای هر گروه به جلو و معمولا نشانه ای از بسیار زیاد استعداد موسیقی و یک درک عمیق از نوشتن ترانه. این آلبوم می رود از پیانو, مترقی, سنگ به زمین تکان دادن سنگ بدون گم شده ضرب و شتم.

در کف آن!!!, آقایان فراخوانی را تحت تاثیر قرار از برایان ویلسون بال Fleetwood Mac و معروف ترین پشتوانه گروه از همه گروه بدون همیشه صدایی مانند یک کپی از دیگران است.

برای یک گروه که اغلب فشرده به Americana دسته از موسیقی طبقه آن!!! باید به کمک مجموعه ای از رکورد مستقیم که تگزاس آقایان بسیار بیشتر از آن است.

“این صحنه است که ما شده ایم در بسیاری می گوید:” قهوه. “این واقعیت که ما به نام تگزاس آقا مردم فقط فرض کنیم که من و گسل نیست کسی که. یکی از چیزهایی که ما واقعا هیجان زده برای این رکورد برای ایجاد بیشتر از آنچه ما صدا است.”

“ما می دانیم که چه نوع صدایی که دوست داریم و ما می خواهیم به. زمانی که ما شروع به واقعا آن را و ما می تواند آن را بشنود اتفاق می افتد ما واقعا هیجان زده بود خوب مردم در حال رفتن به شنیدن و درک این است که نه فقط در این یک جعبه است.”

برای طبقه آن!!! تگزاس آقایان رو به کمک برخی از دیوید پیرس برای اضافه کردن رشته ها و شاخ در سراسر این آلبوم ایجاد پویا و منسجم صدا برای این آلبوم به عنوان یک کل. یک مثال کامل از این گروه توانایی برای ایجاد کامل توالی و رسیدن به بالا صدا انتقال از آهنگ “آسان ” سنت” به “سخت Rd.”

هر دو آهنگ را شامل پیرس رشته ترتیبات کمک به آهنگ های ذوب هم با وجود فرود مختلف به پایان می رسد عاطفی طیف از نشاط “آسان ” سنت” به بیشتر غم انگیز “سخت Rd.”

“او ترتیب همه چیز را در یک ماده از روز می گوید:” همکاری خواننده در مقابل مرد و گیتاریست نیک لی پیرس توانایی شگفت انگیز به ترتیب. “ملاقات ما در استودیو و آن ذهن باد علاوه بر این به آنچه که ما استفاده می شود برای شنیدن. آن بود به جرات میتونم بگم یک کف تجربه. آن را به معنای واقعی کلمه بود مانند شنیدن موسیقی با کیفیت از پنج تا یازده. آن اضافه شده یک تن از بافت. این نوع استارک در مقایسه با راه گروه آغاز شده و ما قبل از اضافه شدن رشته ها.”

تصمیم به انتشار آلبوم و هنگامی که تور یک گزینه نیست با توجه به COVID-19 شده است یک مشکل برای گروهها را در این سال اما قهوه توضیح می دهد که این گروه آماده بود برای این آلبوم در دسترس برای طرفداران خود را.

“در نهایت ما گرفته بود تا برای دریافت این انجام می شود بنابراین ما در حال حاضر در پایان ما طناب به عنوان دور به عنوان انتظار. این گزینه به صبر کنید و حتی دیگر فقط چیزی نیست که ما می خواستیم حتی در مورد فکر می کنم و در نهایت اگر مردم در حال گوش دادن به موسیقی های بد را هم به انتشار موسیقی اما آن را بمکد دلیل این که شما نمی توانید بازی می گوید:” قهوه.

تگزاس آقایان همراه با برچسب جدید غرب سوابق را در بر داشت راه را برای انتشار بیشتر هیجان انگیز و جذاب از جمله آلبوم دو برابر به عنوان یک بازی هیئت مدیره برای افرادی که به بازی در خانه در حالی که گوش دادن ایده این گروه تصمیم گرفته بود در قبل از همه گیر.

“هنگامی که همه این اتفاق افتاده است آن را قطعا به نظر می رسید مانند مردم در حال رفتن به باید تمام وقت در جهان به بازی یک بازی به خصوص بازی آشامیدنی” می خندد قهوه. “این ایده واقعا فقط به چیزی که قرار بود به یک اضافی برای این آلبوم به مانند خود جهان و چهار بعدی است.”

طرفداران می توانند قبل از سفارش این آلبوم در حال حاضر در CD یا وینیل فرمت هم که آمده با هیئت مدیره بازی و همچنین گزینه های بسته نرم افزاری در دسترس برای خرید از طریق جدید غرب است. هفته گذشته گروه تصمیم به انتشار یک آهنگ یک روز و آنها در حال کار بر روی یک جایگزین برای یک آلبوم انتشار نشان می دهد.

“این واقعا سرد باعث شود ما در حال تلاش برای خلاق با تعامل با مردم و تعامل با مخاطبان ما. ما واقعا هیجان انگیز, سرد, عجیب و جالب, چیزهای آینده است که ما می رویم به انجام” توضیح می دهد که قهوه. او می گوید به طرفداران برای اقامت متصل شده از طریق باندهای حساب های رسانه های اجتماعی برای اطلاعیه به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>