خارج Coronavirus Licker دفاع

برای بزرگنمایی کلیک کنید Cody Pfister is back in jail. - COURTESY LINCOLN COUNTY SHERIFF

  • حسن نیت ارائه میدهد LINCOLN COUNTY SHERIFF
  • کودی Pfister در زندان است.

در تصویری که از او ساخته شده یک pariah کردم و او را بازداشت یک مسئول تروریسم کودی Pfister چه حداقل ناخالص تحت شرایط عادی و بدتر همانطور که بیشتر مردم می میرند هر روز COVID-19.

“که ترس از coronavirus ؟” 26 ساله ورنتن مرد می گوید بزرگ در حالی که ایستاده در راهرو از زادگاه خود خارج شده است. “صورت خود را لمس نمی?”

و سپس Pfister خم پایین و یک ردیف از دئودورانت چوب. در این ویدئو که نوشته شده بود به Facebook به سرعت گسترش در سراسر جهان است. ورنتن پلیس بعدها می گویند آنها تماس گرفته شد توسط مردم از هلند و ایرلند و انگلستان است. توسط پلیس دستگیر و او را در مارس 23, هر دو سنت لوئیس کانتی و شهر صادر کرده است stay-at-home سفارشات رستوران, اتاق ناهار خوری تعطیل شد و اول مرگ و میر بودند که گزارش شده در میسوری.

در کوتاه و حتی منتقدان (نه همه آنها) بودند شروع به دیدن خطر در درب و نزد Pfister گنگ به چهره خشم مردم که در پاسخ آنلاین با furious نظرات. اما Pfister وکیل پاتریک کوین می گوید: این مهم به نظر زمانی که تصویری ثبت شد. در یک علت احتمالی بیانیه ورنتن پلیس می گویند این شد مارس 11 و که ایالات متحده به رسمیت شناخته شده COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 10 مارس.

کوین می گوید: آنها به اشتباه جابجا تاریخ. سازمان بهداشت جهانی این بیماری همه گیر اعلام شد در تاریخ 11 مارس و کوین می گوید: تصویری که از مارس 10.

در روز سنت پاتریک رژه بودند و هنوز هم برنامه ریزی کردند و هنوز هم بیرون رفتن برای غذا خوردن و حتی loosest محدودیت در جمعیت در مکان هایی مانند سنت لوئیس هنوز روز دور. در مارس 9, NBA بازیکن رودی Gobert از یوتا جاز فکر رشد coronavirus ترس خنده دار بود به اندازه کافی است که او ساخته شده یک نقطه به لمس هر خبرنگاران میکروفون در یک کنفرانس مطبوعاتی. در مارس 10, رئیس جمهور تهمت و گفت: هر کس برای استراحت: “فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

کوین می گوید تفاوت بین مارس 10 و 11 تغییر هر کس درک درستی از ویروس ” گسترش “آن دو روز عظیم…” — و این که باید میان به اینکه Pfister اقدامات واقعا شایسته اتهام جنایت از درجه دوم تهدید تروریستی ظ توسط دادستان. آن را حتی بیشتر نامطلوب که در مقایسه با مارس 10 تا از زمان بازداشت این وکیل می گوید.

“اگر این اتفاق افتاد در 22nd, من با هر کس دیگری در آن نظرات” کوین می گوید. “اما اگر شما آن را در دیدگاه بعد او آن را کاملا متفاوت است.”

Pfister صرف سه روز در وارن زندان شهرستان است. تو با او پیوند می خورند از این واقعیت است که Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و NBA تا به حال تعلیق در آن فصل تبدیل شده بود فقط یک لرزش در یک آبشاری فاجعه است. در آن تهدید به مرگ شد, ریختن در فیلم ها و داستان ها در مورد این حادثه ادامه به گسترش است.

بازیگر و کارگردان Michael Rapaport است که ندبه در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس در طول محبوب پادکست مصاحبه Pfister در طول یک Instagram پخش زنده.

“چه اهمیتی ساخته شده شما از دئودورانت در خارج?” Rapaport خواستار شدند.

Pfister توضیح داد که او فکر کردم این امر می تواند بیشتر از یک شوخی در داخل pranking دوستان که تا به حال شده است بسیار نگران در مورد کوروناویروس. او اجازه دهید یکی دیگر از دوستان ارسال آن به Facebook, او گفت:.

“من گفتم که من حتی می ترسم از آن اگر آن را یک معامله بزرگ نیست چرا که دولت نمی, و آن را یک معامله بزرگ” Pfister گفت Rapaport. “روز بعد از آن اعلام شد یک بیماری همه گیر. من بود, ” گه مقدس, من ممکن است ام چیزی واقعا بد است.’ چند هفته بعد من دستگیر شد و متوجه شدم این واقعا بد است.”

26 ساله بود و شرمندگی در مصاحبه. او گفت که او هرگز به معنای آن را به عنوان یک تهدید و اضافه کرد که او را آزمایش کرده است منفی ها برای COVID-19.

“من می خواهم به اجازه دهید همه بدانند من واقعا متاسفم” Pfister گفت Rapaport. “من نمی دانم که این یک معامله بزرگ است. در حال حاضر که آنها شروع به بسته شدن همه چیز را متوجه شدم این است که واقعا جدی است. من افراد مسن در خانواده من است که من نمی خواهم به بیمار.”

Rapaport لعنتی او را به عنوان یک “احمق برو” اما در نهایت به این نتیجه رسیدند که فقط یک حرکت احمقانه به خصوص با توجه به زمان بندی.

“همه بچه های شما فقط در یک سطح بین المللی” بازیگر گفت: او قبل از اینکه به قصد او هست.

آن را نمی شود بسیار آسان برای Pfister رفتن به جلو است هر چند. او در آزادی مشروط برای سال 2013 محکومیت برای سرقت و دزدی یک اسلحه و با توجه از آخرین دستگیری آن را طولانی نیست قبل از او افسر آزادی مشروط می خواستم به صحبت کردن با او. که منجر به آزادی مشروط نگه دارید و او در حال حاضر در زندان در شهرستان لینکلن در انتخابات وجود دارد را تایید کرد. کوین می گوید با دادگاه تا حد زیادی تعطیل و موارد تاخیر در آن می تواند مدت زمان طولانی قبل از Pfister یک فرصت برای رفتن به دادگاه.

“این مرد در حال رفتن به نشستن در زندان برای ماه ها در انتظار محاکمه” کوین می گوید.

در این فاصله او خواسته است برای اوراق قرضه در خارج مورد به لغو طوری که Pfister را حداقل اعتبار برای زمان خدمت که در مورد او در نهایت می شود به نام. کوین می گوید او می تواند یک استدلال برای برخی از نوع تخطی از قانون متهم برای صلح اختلال یا چیزی چون Pfister به وضوح خراب کرد اما این جنایت به درد نمیخورد است.

مارس 10, او می گوید متفاوت بود زمان برای همه ما:

“مردم شوخی در مورد آن تاج نوشیدن آبجو.”


ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>