نگهبان: بلوط تلویزیون ‘لانه’ قرار می دهد مشکل نوجوانان به آزمون; شجاع جدید نشان می دهد در طاووس


ارشد تولید محتوای مایکل مالون در برنامه نویسی صحنه

لانه آغاز می شود در تلویزیون بلوط جولای 13. بی بی سی یک تریلر روانی است که در مورد یک پیمان بین ثروتمند زن و شوهر جوان و یک دختر نوجوان. زن و شوهر است همه چیز به جز یک کودک. آنها با 18 سال کایا از طرف دیگر از گلاسکو و استخدام او به عنوان جانشین. کایا ممکن است همه او را خورده بود.

Nicole Taylor خالق و شرکت تهیه کننده اجرایی آن را به نام “داخلی, هیجان انگیز, عاطفی, هیجان انگیز — بسیار پیسی بسیار پیچ خورده است. آن را در مورد چیزی که احساسی واقعی است.”

لانه است که فقط پنج قسمت و تیلور را دوست دارد آن است که راه. “به اعتقاد من در سوختن از طریق داستان,” او گفت:.

این ایده به صورت سری به او آمد نمایشی کشور, ستاره Brandy Clark. تیلور با وسواس موسیقی کشور می شود و اغلب ایده ها در کنسرت. او شده است به کشور از او یک کودک بود. “این بسیار هشدار به Garth Brooks” تیلور گفت: از او توئین/سال های نوجوانی.

تیلور آب پز لانه را به “تا چه حد شما را به آنچه شما می خواهید؟” او افزود: “سه نفر قفل به رابطه با متقابلا مطمئن تخریب.”

لانه را در بی بی سی یک. تیلور گفت: طرفداران در تمام سنین مختلف. “من آن را دوست دارم وقتی که اتفاق می افتد,” او گفت:. “شما به یک دسته کامل از جمعیت و همه طول می کشد دور چیزی متفاوت است.”

جولای 15 می بیند والاتر از شجاع دنیای جدید در طاووس. آن است که البته اقتباس از آلدوس هاکسلی را dystopian رمان از سال 1932. تهیه کننده اجرایی دیوید وینر گفت: ایده های هاکسلی قرار می دهد جلو — در مورد تکنولوژی و جامعه و کلاس ها به موقع در سال 2020 است. “ایده ها در دنیای جدید به نظر می رسد بیشتر رزونانس بیشتر مربوط به 90 سال پس از او آن را نوشته است” وینر گفت.

Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay و دمی مور در بازیگران.

طاووس ذکر “از نظر ژنتیکی مهندسی شده آینده ای که در آن زندگی درد است اما بی معنی است.” جامعه ممنوع داشتن حریم خصوصی و پول و خانواده و تاریخچه. مانند بسیاری از ما وینر تا به حال به عنوان خوانده شده Brave New World برای مدرسه و کاملا به پایان رسید. “آن را تا به حال در آن” او به یاد می آورد اما اذعان کرد که هاکسلی گراند تم ها فراتر رفت و خود را کن. اتصال مجدد با آن اخیرا وینر با اشاره به “فوق العاده نبوی رمان است.”

هاکسلی بود و شاید prescient در تجسم جهان فن آوری است که باقی مانده. “او می تواند unpleasantly unsurprised ما استفاده از فن آوری” وینر گفت.

شجاع دنیای جدید است که در هر دو استریل لندن و ریگ وحشی در اراضی فراتر از آن. وینر در توصیف این سری به عنوان “خوشمزه عجیب و غریب.”

طاووس راه اندازی ژوئیه 15. وینر گفت که او شنیده ام چیزی جز بله از این شبکه در تولید Brave New World.

مرتبط با: برنامه نویسی نقد و بررسی: ‘دنیای قشنگ نو’

طاووس را مخلوط از تاسیس برنامه ها و حق بیمه اصلی مسائل گفت: باید در پیدا کردن بیننده است. “من به عنوان عجیب که کسی در مورد طاووس” وینر اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>