نگهبان: پیدا کردن ‘طلا’ در بلوط; Ruffalo بازدید علامت دو بار در سری HBO


ارشد تولید محتوای مایکل مالون در برنامه نویسی صحنه

جوینده طلا آغاز می شود در تلویزیون بلوط ممکن است 4. این درام بریتانیا می گوید داستان از 60 سال در حال سقوط در عشق با یک مرد در 30s. Julia Ormond و بن بارنز ،

Marnie دیکنز خالق/showrunner/تهیه کننده اجرایی/نویسنده گفت: او می خواهم همیشه می خواستم برای انجام یک درام خانوادگی است اما “می دانستم که به اندازه کافی در خود و برای خود.”

بنابراین او پرتاب در زن/مرد جوان عاشقانه. “هر زمان که شما آن را ببینید وجود دارد فوری علامت سوال,” دیکنز گفت. “مانند آنچه او بعد از آن؟”

در تلویزیون بلوط کلمات “اثر خود را در رابطه غیر متعارف در حال حاضر آسیب دیده و خانواده ناکارآمد و اسرار گذشته خود را نشان داد — اتحاد جولیا بالاخره شادی او همیشه سزاوار است یا بنیامین واقعا بعد از او پول؟”

نشان می دهد عرضه در انگلستان در بی بی سی یکی در پاییز. دیکنز ذکر “واقعا دوست داشتنی واکنش” به آن را با متعدد بینندگان پشتوانه Ormond را Julia شخصیت. “بود که به دلیل در بخشی به Julia Ormond درخشان عملکرد,” او اضافه شده است.

جوینده طلا است اما وجود نقاط روشن ، “وجود دارد عکس های از خوش بینی” دیکنز گفت.

او امیدوار است این سریال کمک می کند تا برطرف کردن تابو از زن/مرد جوان ارتباط است. “امیدوارم بتوانیم این کارها را از طریق یک کمتر شک و تردید لنز” دیکنز گفت.

شش قسمت وجود دارد. ممکن است وجود داشته باشد یکی دیگر از فصل ؟ “Never say never, کلاسیک شعار” دیکنز گفت.

من می دانم که این بسیار درست استیک سری محدود در HBO برای اولین بار در مارس 10 (نگاه کنید به بررسی صفحه: 14). ویژگی های این برادران دوقلو دومینیک و توماس Birdsey. توماس برخی از مسائل جدی و نیش ترمزی میزند از یک عمل شنیع در شهر های کوچک کتابخانه.

مارک رافالو در نقش هر دو دومینیک و توماس. Derek Cianfrance نوشت و کارگردانی این پروژه است. هر دو تولید کنندگان اجرایی.

رافالو و Cianfrance ملاقات در ساندنس سال پیش زمانی که Cianfrance شد حمایت خود را از فیلم Blue Valentine. “ما احساس مانند برادران بلافاصله گفت:” مدیر.

Cianfrance توصیف رافالو به عنوان “باز و خالص و حال و همدلانه است.”

او افزود: “او فقط متصل با مردم — آن را یکی از هدایای واقعی به عنوان یک بازیگر.”

ملیسا لئو نقش دوقلوها’ مادر.

من می دانم که این بسیار درست است تاریک و گیج نگاه در یک خانواده مبارزه با مسائل اعم از عادی و فوق العاده است. Cianfrance گفت که او مشتاق به حفر کردن به “باند و بار بودن یک عضو خانواده” و بررسی چگونه خانواده ها اغلب نگاه سالم و بی خطر از خارج اما به ندرت در پشت درهای بسته.

شش قسمت پروژه اقتباس از یک Wally بره رمان. بره یک تهیه کننده اجرایی بیش از حد. Cianfrance توصیف یک ایمیل به تولید کنندگان رو از بره ترغیب آنها به خود را با تشکر از همکاران و خانواده ها برای قربانی کردن تولید کنندگان ساخته شده برای دریافت سری محدود درست است.

“Wally و علامت مناسب یک و دو پانچ اومانیسم” Cianfrance گفت.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>