این Wurl شبکه ارائه مد تلویزیون سامسونگ تلویزیون به علاوه


پالو آلتو ، – آوریل 21, 2020 – Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) امروز اعلام کرد آن است که تأمین تحویل ofFashion تلویزیون مد, زیبایی, طراحی و سبک زندگی مطالب به بینندگان تلویزیون سامسونگ به همراه.

مد برنامه های تلویزیونی بیش از 100 ساعت برنامه نویسی جدید در هر ماه نمایشگاه آخرین مد و زیبایی روند عمده مد نشان می دهد, طراح, حوادث و اخبار از صنعت مد. جهانی در رسانه های خروجی بهره برداری Wurl های تصویری توزیع تخصص به ارائه بیش از 300 جدید نشان می دهد به بیش از 500 میلیون خانوار در سراسر جهان است.

“به اطمینان حاصل شود که ما می تواند رسیدن به هر دو وفادار ما موجود پیروان و بینندگان جدید با ما اصلی مد و شیوه زندگی برنامه نویسی ما به دنبال یک شریک قابل اعتماد است که می تواند یکپارچه پردازنده Fashion TV بر روی محبوب تلویزیون سامسونگ به همراه پلت فرم” گفت: الونا Fischbein مدیر در تلویزیون مد. “این Wurl تیم قادر بود تا به سرعت ما و عملیاتی در سامسونگ تلویزیون متصل پلت فرم است و ما هیجان زده است که میلیون ها نفر از بینندگان جدید هم اکنون می توانید دسترسی به محتوای ما.”

“ما هیجان زده به استقبال مد تلویزیون به Wurl شبکه گفت:” شان Doherty, مدیر عامل شرکت Wurl. “به عنوان OTT بازار همچنان به رشد و CTV استفاده همچنان به صعود ما بسیار خوشحالیم که به رفتن به شریک زندگی به صورت تصویری تولید مثل Fashion TV, کمک به آنها را جلوگیری از بسیاری از چالش های ذاتی در OTT خدمات استقرار و آنها را در مسیر توزیع و کسب درآمد به سرعت و اصطکاک است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Wurl لطفا visitwww.wurl.com و یا به دنبال شرکت onTwitter andLinkedIn.

در مورد Wurl

Wurl پیشرو در ارائه دهنده streaming video توزیع و خدمات تبلیغاتی برای تلویزیون متصل (CTV) عمل بازار پیشرو Wurl شبکه متصل جهان فیلم بالا در تولید با بزرگترین خدمات ویدئویی. Wurl باعث آن گردیده به صورت تصویری تولید کنندگان به ساخت و پیگیری توزیع جهانی برای مارک خطی کانال های حوادث زندگی می کنند و بر روی تقاضا برنامه نویسی و مدیریت و کسب درآمد از آگهی خود را موجودی. Wurl دفتر مرکزی اش در پالو آلتو کالیفرنیا. برای اطلاعات بیشتر visitwurl.com.

در مورد تلویزیون مد

Fashion TV (www.ftv.com) جهانی 24/7 شبکه تلویزیونی منحصر به فرد با تمرکز بر مد و زیبایی طراحی و شیوه زندگی است. Fashion TV تاسیس شد و در سال 1997 توسط کانال جمهور آقای Michel Adam. پس از آغاز به کار تلویزیون مد تبدیل شده است یکی از مهمترین و توزیع, کانال های ماهواره ای در جهان است.

مد تلویزیون های توزیع شده در سراسر 500 میلیون پرداخت تلویزیون خانه با 60 میلیون تلویزیون هوشمند و 1.5 میلیارد گوشی های هوشمند و همچنین 10 میلیون اتاق های هتل ها و مکان های عمومی در سراسر جهان است.

توزیع از طریق 81 ماهواره ها در SD, HD و UHD. مد تلویزیون نیز در متعدد OTT و SVOD سیستم عامل به ارائه زرق و برق و سرگرمی با تاکید بر آخرین روند مد. مد تلویزیون نیز در حال حاضر در Facebook, Instagram و توییتر.

این شرکت از دفاتر واقع در پاریس و میلان و بانکوک – با ستاد مستقر در وین.

تماس با رسانه ها:

تریسی Sheehy

مبارکه ارتباطات برای Wurl

[email protected]

212.616.6003

الونا Fischbein

Fashion TV

[email protected]

+46708977160

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>