تئو فن آوری و Synamedia فرم HESP داد برای سرعت بخشیدن به رول از فرعی دوم تاخیر پهنای باند کارآمد جریان راه حل


انگلستان و بلژیک – 1 ژوئیه سال 2020 – تئو فن آوری خالق راندمان بالا Streaming Protocol (HESP) و پخش ویدئو راه حل و Synamedia بزرگترین مستقل و تصویری ارائه دهنده نرم افزار های, امروز راه اندازی شد HESP داد. جریان ویدئو فروشندگان و شرکت های رسانه ای دعوت به پیوستن به اتحاد است. هدف این است که به سرعت در مسیر رول مقرون به صرفه همهجانبه پخش معادل جریان تجربیات با ایجاد یک اکوسیستم اطراف HESP پروتکل.

معرفی در NAB 2019, HESP leapfrogs زمان پروتکل های جریان با از بین بردن نیاز برای تجارت آف بین زمان نهفتگی مقیاس پذیری و بیننده را تجربه کنند. آن را ارائه فرعی دوم زمان تاخیر به عنوان کم به عنوان 400ms در مقیاس و همچنین نزدیکی زمان واقعی زیر 100ms نحو بار. این نتایج در یک بی نظیر مشاهده و تجربه بیش از استاندارد HTTP مبتنی بر اینترنت زیرساخت و CDNs. قابل توجه HESP نیز کاهش پهنای باند و هزینه به میزان 20 درصد در مقایسه با زمان راه حل های چنین به عنوان مشترک رسانه ای نرم افزار فرمت (CMAF) همراه با chunked انتقال رمزگذاری (CTE).

این HESP داد با هدف سرعت بخشیدن به استاندارد و بزرگ مقیاس تصویب HESP. اعضای اتحاد می تواند مجوز فن آوری; ادغام آن را به ویدیو خود را بسته بندی و پخش راه حل; و توسعه و به اشتراک گذاری پسوند به درایو بیشتر نوآوری است. یک برنامه صدور گواهینامه برای HESP-سازگار حل خواهد اطمینان از قابلیت همکاری و ارائه صلح از ذهن برای شرکت های رسانه ای استقرار HESP مبتنی بر جریان خدمات.

اولین HESP راه حل ها در دسترس خواهد بود در Q4 سال 2020 است. آنها شامل یک به طور مستقل توسعه یافته تئو فن آوری های HESP فعال پخش ویدئو و یک Synamedia HESP-گواهی packager. این خواهد بود که توسط بیشتر شخص ثالث راه حل در سال 2021 به اپراتورهای شبکه و OTT خدمات جریان انتخاب قطعات.

“Synamedia و تئو فن آوری به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک: به نوآوری سریع و پشتیبانی از مشتریان با قیمت مناسب, تصویری راه حل های شبکه و پروتکل های که تحویل بازی در حال تغییر پخش معادل جریان تجربیات به بینندگان است. این HESP داد تاسیس شده است برای تحقق این جاه طلبی” گفت: Samie Beheydt اصلی مهندس در Synamedia و یک مدیر HESP داد.

“نوآوری و به طور مداوم به چالش کشیدن وضع موجود است در تئو DNA. این HESP پروتکل توسعه یافته توسط تیم ما ایجاد یک جدید پایه برای تحویل ویدئو. این کمک خواهد کرد که تصویری ارائه دهندگان خدمات برای افزایش تعامل با بی نظیر نمایشگر تجارب ناشی از بهبود در زمان تاخیر کاهش سریعتر نحو بار و مقیاس پذیری. پس از راه اندازی عمومی از HESP سال گذشته شتاب ساختمان شده است. با راه اندازی امروز همراه با Synamedia ما در حال ایجاد یک فروم که در آن جریان ویدئو صنعت می تواند همکاری بیشتر برای پیشبرد HESP استاندارد و سریع بازار رول از HESP-سازگار با راه حل. همکاری نزدیک بین صنعت پیشرو فروشندگان و شرکت های رسانه ای خواهد شد درایو تغییر و مزایا برای هر کس که در این صنعت در حال تحول”گفت: استیون Tielemans مدیر عامل شرکت در تئو فن آوری.

در مورد تئو فن آوری

هدف ما ایجاد جریان ویدئو بهتر از پخش با ارائه مجموعه ای از راه حل برای شرکت های رسانه ای در سراسر جهان را قادر می سازد آنها را به راحتی ارائه تصویری استثنایی تجربه در سراسر هر دستگاه. ما چند برنده جایزه تئو جهانی پخش ویدئو است که مورد اعتماد صدها نفر از پیشرو پرداخت-TV و OTT ارائه دهندگان خدمات پخش و ناشران در سراسر جهان است. ما نوآوری های فن آوری شامل راندمان بالا Streaming Protocol (HESP) و غنی شده رسانه های جریان راه حل (EMSS).

توییتر: @THEO_player

LinkedIn: تئو فن آوری

در مورد Synamedia

ما در حال کمک به خدمات و ارائه دهندگان محتوا در سراسر جهان برای ارائه محافظت و کسب درآمد از محتوای ویدئویی به طوری که آنها می توانید برنده شدن در این سن بی نهایت سرگرمی. ما که با دنیا کامل ترین و امن و پیشرفته end-to-end ویدیو باز تحویل راه حل است. ما نمونه کارها ویژگی های برنده جایزه تصویری شبکه خدمات بهترین در کلاس ضد دزدی دریایی و راه حل های هوش و تصویری سیستم عامل به طور کامل با یکپارچه از جمله قابلیت های ابر DVR و پیشرفته تبلیغات. و ما اعتماد بیش از 200 بالا ماهواره ای DTH کابل مخابراتی و OTT اپراتورهای پخش و شرکت های رسانه ای.

Synamedia حمایت Permira بودجه و آسمان است.

توییتر: @SynamediaVideo

LinkedIn: Synamedia

برای مطبوعات و تحلیلگر پرس و جو, لطفا تماس بگیرید:

لیندزی لی

مبارکه ارتباطات برای Synamedia

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>