وجود دارد در مورد 25,000 تخت بیمارستان در تنسی; در اینجا چیزی است که یک coronavirus سنبله می تواند به معنای

تنسی بیمارستان ها می تواند به سرعت اجرا از تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران اگر افزایش در موارد شدید آینه است که از کشورهای دیگر است.

در سراسر ایالت تنسی وجود دارد 168 بیمارستان, بهداشت روان و مراقبت طولانی مدت امکانات با ظرفیت حدود 24,700 تخت با توجه به بیمارستان دولتی ،

به طور متوسط این بیمارستان روزانه نرخ اشغال حدود 50% برای تمام کسانی که تخت, اما, تنسی, انجمن بیمارستان است که به دنبال راه هایی برای رایگان کردن به عنوان بسیاری از تخت به عنوان امکان پذیر است.

“ارائه برخی از (بیمارستان) بازديد از طریق پزشکی از راه دور است یک اولویت بالا” THA رئیس جمهور/مدیر عامل وندی طولانی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه. “ما به دنبال در انجام هر کاری ما می توانید به رایگان تا تخت و منابع مانند لغو اعمال جراحی الکتیو و واقعا بردن تلاش های ما برای تخلیه بیماران است.”

حتی پس از یک سنبله بزرگ به سرعت می تواند تاثیر دولت بيمارستانهای.

با فرض محافظه کارانه عفونت نرخ 7.4% عفونت — شبیه به یک خفیف آنفولانزا فصل تقریبا 500,000 Tennesseans می تواند coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

در مورد 70,000 از این افراد می تواند بیش از سن 60 آسیب پذیر ترین جمعیت به کوروناویروس.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از کسانی که مجموع موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در چین که در آن شیوع آغاز شد و حدود 20 درصد از تایید coronavirus موارد درگیر بستری شدن در بیمارستان به صورت شدید و یا علائم حیاتی.

“کسانی که به افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات پزشکی در افزایش خطر” دکتر استفان Threlkeld مدیر شرکت باپتیست بیمارستان یادبود-ممفیس پیشگیری از عفونت برنامه.

Threlkeld اضافه شده است که بیمارستان ها رو به یک سوال پیچیده است.

“خط پایین این است که در حال حاضر ما نیاز به حداکثر رساندن تست و به حداکثر رساندن هر آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کاهش سرعت گسترش,” او گفت:.

در همان کنفرانس مطبوعاتی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, اعلام وضعیت اضطراری بیش از Covid-19 و تشویق افراد برای جلوگیری از جمعیت به منظور کاهش گسترش این بیماری است.

“توقف از گسترش آن به سرعت خواهد شد و ما اطمینان حاصل شود که سیستم بهداشت و درمان می تواند به طور موثر مدیریت موارد که خود را در حال حاضر در کشور ما” رژیم صهیونیستی. لی گفت.

چندین مدارس و دانشگاه ها و سازمان های ورزشی در سراسر کشور و کشور یا لغو رویدادها و یا گرفته شده از مراحل کاهش زیادی مانند جمع آوری بازی, بازی های بدون فن و برگزاری کلاس های آنلاین-تنها.

“این اقدامات در تلاش برای پهن کردن منحنی است که عبارت شما به احتمال زیاد شنیدن بیشتر در مورد که در معاملات کاهش تعداد موارد به منظور کاهش فشار بر روی ما بیمارستان ها, بهداشت و درمان, منابع و اجازه می دهد جامعه ما به زمان بیشتری برای آماده شدن گفت:” دکتر لیزا Piercey تنسی را هیت کمیسر.

رسیدن به آدام فریدمن از طریق ایمیل در [email protected] از طریق تلفن در 731-431-8517 یا او را دنبال کنید در توییتر @friedmanadam5.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>