وجود دارد دو COVID آمریکا. یک امید برای گسترش فدرال بیکاری و محرک. دیگر صرفه جویی در هزینه.

آن شده است یک چند ماه برای Chelsie Caudle.

مادر دو اجرا شده است را به تاخیر تقاضا برای بیکاری و مواد غذایی در پورتلند اورگان پس از فضل سالن یک سالن مو است که دارای تخصص در برش و رنگ آمیزی مجبور شد به شاتر در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید.

Caudle که خود اشتغالی اجاره یک نقطه در فضل سالن برای اجرای کسب و کار خود را به نام بنیامین, LLC. اما با هیچ درآمد در آینده برای ماه صورتحساب انباشت اشیاء بدست آمده تا ساخت آن را سخت برای او به پرداخت هزینه مواد غذایی برای خانواده اش, او می گوید.

“من دست پاچه. من اجرا را از طریق تمام پس انداز می گوید:” Caudle که بازگشت به کار چند هفته پیش. اما او قرار داده و در کمتر از چند ساعت با کمتر مشتریان به دلیل اجتماعی-فاصله گرفته است.

“اگر دولت تعطیل سالن دوباره من نمی دانم آنچه من انجام می گوید:” Caudle, 35.

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

در سراسر کشور, سارا واکر, 31, خوش شانس تر بود. او و همسرش که در Lehigh Valley, پنسیلوانیا, قطع کردن خود به مهدکودک و هزینه های رانندگی در طول این بیماری همه گیر از آنجا که آنها هر دو کار از خانه, صرفه جویی در خانواده او حدود 2000 دلار در ماه. آنها stashed بیشتر در حساب های بازنشستگی خود را.

“به محض این که هزینه های ما قطع شد و من بلافاصله شروع به صرفه جویی بیشتر می گوید:” واکر که یک ارشد اعتباری و مجموعه های متخصص در تولید کننده سیمان. شوهرش با این نسخهها کار با کودکان در youth services.

Coronavirus رکود اقتصادی تقسیم کرده است امریکا در دو: کسانی که هنوز از نظر مالی دست نخورده و دیگران رو ماندگار زخم.

کنگره تنظیم شده است به reconvene این هفته در یک مقطع بحرانی پس از دو هفته تعطیلی به عنوان $600 هفتگی مزایای بیکاری تحت مراقبت در عمل به پایان می رسد در پایان ماه. سیاستگذاران بحث خواهد شد که آیا بیشتر اضطراری محرک چک و فوق العاده بیکاری پرداخت مورد نیاز برای نگه داشتن بیکاری مردم شناور به عنوان کارگران و کسب و کار همچنان به دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

بیش از دو سوم از آمریکایی ها می گویند آنها هنوز هم نیاز به یک محرک چک از دولت برای کمک به پایان می رسد دیدار با توجه به داده های اخیر از preparer مالیاتی Jackson Hewitt. و حدود یک سوم از آن گروه گفت: 1200 $در چک نیاز به بیشتر از دور قبلی. تنها حدود یک چهارم از آنها می گویند که آنها نمی خواهد نیاز به یکی دیگر از اورژانس پرداخت.

“دور دیگری از محرک است که به شدت مورد نیاز می گوید:” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اکونومیست از اقتصاد آکسفورد. انقضای افزایش مزایای بیکاری می تواند نشان دهنده یک “شوک شدید” به مردم درآمد پس از دیگری بالقوه دور از محرک چک به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان بزرگ به عنوان آنها قبلا او اضافه شده است.

بیشتر ایالت ها متوقف و یا نورد خود را بازگشایی برنامه های زیر یک تجدید حیات در coronavirus موارد که می تواند باعث بیشتر مردم به از دست دادن شغل خود ، متناوب 51.3 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری بیش از گذشته 17 هفته طول بیماری همه گیر.

متولدین نمی خواهد حرکت: اقامت در خانه های خود را به عنوان آنها در رسیدن به بازنشستگی پرش کوچک سازی

خانه شکار موانع: COVID متوقف نشده بازار مسکن اما خوب شانس پیدا کردن یک خانه شما می توانید استطاعت

“اگر ما یک قلاب بزرگ در درآمد در ماه اوت که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار توانایی مردم برای صرف که ایجاد خطر برای اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن” Daco می گوید.

یک چهارم از آمریکایی ها با استفاده از محرک پولی برای پوشش عمده صورتحساب خود از جمله اجاره و یا وام دانشجویی یا وام خودرو و صورتحساب بیمارستان. و 20% در حال استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های ملزومات مانند مواد غذایی یا لوازم پزشکی Jackson Hewitt داده ها نشان داد.

“این باید به همه ما مکث برای نگرانی از آنجا که برخی از آمریکایی ها هنوز هم نیاز مبرم به پول بیشتر می گوید:” علامت Steber رئیس اطلاعات مالیاتی افسر در Jackson Hewitt. “مردم در درد واقعی است.”

برخی از آمریکایی ها صدمه ندیده باقی می ماند

وجود کارگران شده اند که بیشتر عایق از رکود و استفاده همه گیر به عنوان یک زمان برای ساخت لانه خود را از تخم مرغ است. نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها قرار داده اند خود محرک پولی را به یک پس انداز و یا حساب بازنشستگی Jackson Hewitt داده ها نشان داد.

واکر مثلا بالا برده او 401(k) سهم و اشباع کردن او راث ایرا.

او و شوهرش دریافت $3,400 محرک بررسی و استفاده از بخشی از آن برای پرداخت بدهی کارت اعتباری و با استفاده از این بخش باقی مانده برای سرمایه گذاری است.

“آن متناقض است. در یکی از راه من می خواهم جهان را به بازگشت به حالت عادی به خاطر ما از دست دوستان ما و ما فعالیت های سرگرم کننده” واکر می گوید. “اما آن را نیز خوب به صرفه جویی در پول بیشتر و دیدن کسانی که بازنشستگی توازن تیراندازی است.”

با توجه به Voya مالی طرح بازنشستگی شرکت کنندگان داده از کسانی که خود را تغییر نرخ پس انداز با سرمایه گذاری شرکت مدیریت 64 درصد افزایش یافته است طرح سهم در سه ماهه دوم.

در حدود 3 ٪ از مردم خود را اهدا محرک چک به کسانی که در نیاز با توجه به Jackson Hewitt.

طبقه متوسط خانوارهای مواجه با مانع

همه گیر نشان داد چقدر با درآمد متوسط خانوار هستند و از نظر مالی آسیب پذیر با توجه به پیتر اشنایدر رئیس جمهور در Primerica یک ارائه دهنده خدمات مالی.

“این قابل فهم است که مردم اضطراب در مورد آینده” اشنایدر گفت. “وجود نگرانی زیادی در مورد آینده اشتغال و صورتحساب پرداخت می شود.”

حدود 51 درصد از خانواده های با درآمد متوسط که از نظر مالی تحت تاثیر این بیماری همه گیر در مورد در حال اجرا از پول برای پرداخت هزینه نیازهای اساسی تا پایان سال با توجه به بررسی های اخیر از Primerica. بررسی سنجیده مالی چشم انداز و آمادگی آن با سالانه درآمد بین $30 ، 000 تا $100,000.

حدود 86 درصد از درآمد متوسط خانوار است که گفته است: “از نظر مالی نهفته این بیماری همه گیر در حداقل برخی از راه. فقط بیش از یک سوم از پاسخ دهندگان بر این باورند امور مالی شخصی خود را بهبود می یابند از اثرات رکود اقتصادی در سال آینده است.

حدود 61 درصد از درآمد متوسط آمریکایی ها مجبور به کاهش هزینه در پی این بیماری همه گیر.

وجود خواهد داشت یک دوم دور از محرک?

کاخ سفید نشانه آن پشتیبانی اضافی برای پرداخت پول نقد به عنوان بخشی از آینده بهبود بسته است. خانه گذشت دموکراتیک لایحه خواستار دور دوم پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای افراد و $2,400 مشترک filers. جمهوری خواهان مجلس سنا نیز به نظر می رسد در هیئت مدیره با یک اضافی دور از محرک پرداخت اگر چه آنها می خواهند به محدودیتی که واجد شرایط.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد توزیع پول به مردم که درآمد $40,000 یا کمتر در هر سال و استدلال آنها را به نفع بسیاری از دور دیگری از محرک پرداخت. اما آمریکا در لایحه سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان هستند تماس برای دور بعدی 1200 $محرک پرداخت برای رفتن به آمریکایی ها درآمد کمتر از 75000 دلار در سال است.

وقتی که می آید به افزایش بیکاری خواهان استدلال می کنند که 600 دلار افزایش بیش از حد بالا بود و یک عامل بازدارنده برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار. دموکرات ها گفته اند که این برنامه باید تمدید کرد و با اشاره به این که هنوز بالا و نرخ بیکاری در حال حاضر 11.1%.

جمهوری خواهان باید شناور از گزینه های مختلف که شامل اصلاح مزایای افزایش و یا حتی جایگزین کردن آنها را با یک بازگشت-به-کار, جایزه, اما آنها مشتاق به ادامه $600 برنامه.

برخی از کارشناسان استدلال می کنند که دولت نباید ادامه برای اضافه کردن به رشد ایالات متحده آمریکا کسری بودجه پس از بهبود خرده فروشی و بازار کار با داده های نقطه ای به اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

کسری بودجه ایالات متحده آمریکا رسیده 3 تریلیون دلار در 12 ماه منتهی به ژوئن به عنوان محرک هزینه شروع به پریدن کرد برای مبارزه با اثرات این بیماری همه گیر با دولت فدرال به رهبری برای بزرگترین کسری بودجه سالانه به عنوان یک سهم از اقتصاد پس از جنگ جهانی دوم است.

“اگر ما نیاز بیشتر محرک اجازه می دهد آن را به زمان بیشتر و تجدید نظر می گوید:” دکتر مایکل Busler یک سیاست عمومی تحلیلگر و استاد امور مالی در دانشگاه استاکتون در نیوجرسی. “ما می تواند از طریق یک موج دوم این بیماری همه گیر است که می تواند آهسته اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. اما اگر بهبود به اندازه کافی قوی است, آن می تواند مقاومت در برابر آن است.”

کمک: Christal هیز و مایکل کالینز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>