‘وجود دارد بسیار ناشناخته’: چه خواهد کالج در ایالت تنسی شبیه به این می گیرند ؟

به عنوان غیر متعارف ترم بهار در حال آمدن است به پایان است در دانشگاه های سراسر تنسی رهبری شروع به نگاه به گزینه های زیر برای ترم پاییز.

دانشگاه در حال وزن آن خواهد شد که آیا امن برای دانش آموزان اجازه می دهد به بازگشت به دانشگاه و ارزیابی گزینه های مختلف. همه دانشگاه تماس گرفته توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – تنسی گفت که آنها در حال انتظار برای تصمیم نهایی در ترم پاییز تا زمانی که اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس شناخته شده است.

در لیپسکام دانشگاه رئیس L. رندولف لوری سوم گفت که او امیدوار است تا همه را در محوطه دانشگاه برای ترم پاییز اما در حال آماده سازی برای حالات دیگر نیز هست.

“یک کالج است که مانند یک شهر” لوری گفت. “رئیس جمهور این است که شهردار و شما مجبور به نگرانی در مورد تمام چیزهایی که شما نیاز به مراقبت خوب از خود شهروندان است.”

اکثر دانشگاه ها در تنسی گرفته اند یک رویکرد مشابه از تشکیل یک کارگروه و یا کمیته در نظر گرفتن گزینه های برای ترم پاییز. چند مدیران گفت: آنها در حال ایجاد برنامه برای یکی از سه سناریو: اگر COVID-19 بدتر را بهبود می بخشد و یا باقی می ماند همان.

اگر همه چیز بدتر کلاس می تواند باقی می ماند آنلاین تنها. برخی از دانشگاه ها گفت: آنها با توجه به ترکیبی گزینه با ارائه کلاس های نیمه آنلاین و تا حدی در فرد است.

دانشگاه تنسی

دانشگاه تنسی را لغو کرده است در کلاس های حضوری از طریق ترم تابستان اما نشده است تصمیم نهایی در مورد ترم پاییز. تمام دانشگاه ها در دانشگاه تهران سیستم باید نیروهای وظیفه در نگاه به گزینه های برای ترم پاییز و همچنین به عنوان یک سیستم نیروی کار.

صحبت به هیئت امنا در روز جمعه, UT سیستم جمهور سفت بوید گفت: آن را هنوز هم بیش از حد به زودی به تصمیم گیری برای ترم پاییز.

بیشتر: دانشگاه تنسی سیستم پرداخت 40 میلیون دلار برای دانش آموزان با توجه به کروناویروس

Donde Plowman با پوهنتون UT Knoxville گفت: آنها به دنبال در گزینه های برای چگونه در کلاس های حضوری ممکن است متفاوت در نظم اجتماعی را حفظ فاصله در صورت لزوم.

“ما امیدوار و خوشبین است که ما باید دانش آموزان پشت در دانشگاه های ما در پاییز, اما ما در حال برنامه ریزی برای هر احتمالی,” بوید گفت. “ما در حال نگاه کردن به همه چیز از بدترین سناریو با تمام کلاس های آنلاین و بدون ورزش به همه چیز به حالت عادی بازگشت و سپس همه چیز را در میان.”

استیو اسمیت رئیس کتابخانه و الن مک اینتایر مدیر دانشکده آموزش و پرورش, بهداشت و خدمات انسانی گفت: آنها به دنبال در سه سناریو برای سقوط در, UT Knoxville: داشتن کلاس به طور کامل آنلاین با داشتن برخی از کلاس ها در شخص است اما در حال حرکت به صورت آنلاین در مورد کوروناویروس سنبله و یا داشتن یک ترم با کلاس های حضوری.

اسمیت و مک اینتایر در حال همکاری صندلی برای ناکسویل وظیفه نیروی و گفت: توجه اصلی این است که ایمنی از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان. آنها خواهد شد در حال حاضر توصیه های خود را برای ترم پاییز به Plowman توسط مارس 18.

دانشگاه واندربیلت

در توییتر, موضوع, موقت صدراعظم سوزان Wente گفت: Vanderbilt را “هدف و صمیمانه امیدواریم که برای برگزاری کلاس های حضوری در پردیس این سقوط” اما او اذعان کرد که وجود دارد ممکن است “یک اندازه متناسب با تمام راه حل” برای هر مقطع کارشناسی ارشد و حرفه ای برنامه.

Vanderbilt رهبری است در حال گذار. در جولای 1, Daniel Diermeier یک دانشگاه شیکاگو شهردار را به عنوان صدراعظم. او خدمت در Vanderbilt را COVID-19 کمیته موقت که هیئت مدیره از اعتماد ایجاد شده در ماه مارس است.

این کمیته همچنین با کار Vanderbilt سلامت عمومی مشاوره نیروی کار که خم به شدت در کارکنان دانشکده پزشکی تخصص و دانشگاه تداوم کار گروه ایجاد شده در هفته گذشته به وزن گزینه برای بازگشایی پردیس.

“ماموریت ما این آموزش کشف و خدمت به نوع بشر است که ما باید به دنبال نزدیک به 150 سال مسائل در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از” Wente در بیانیه ای گفت.

Middle Tennessee State University

MTSU جمهور سیدنی مکفی نیز با تشکیل یک نیروی کار نگاه به گزینه های برای ترم پاییز. آنها خواهد شد در حال حاضر توصیه های خود را در پایان ماه مه و مکفی گفت که او امیدوار است به یک تصویر بهتر از آنچه ترم پاییز را نگاه مانند آن.

MTSU را در نظر بگیرید سه سناریو برای سقوط: اگر شرایط اقامت همان را بدتر کند یا بهبود بخشد. اگر همه چیز بدتر مکفی گفت: آنها آماده هستند تا به ترم پاییز آنلاین زمان مصرف در تابستان امسال به مطمئن شوید که اعضای هیات علمی و کارکنان آماده برای آنلاین ترم.

“خط پایین این است که ما در حال رفتن به یک زانو حرکت تند و سریع واکنش در حال حاضر به دلیل وجود بسیار ناشناخته” مکفی گفت.

همه چیز بستگی به چگونه راحت دانش آموزان و والدین احساس می کنید در مورد بازگشت به یک محل که در آن اجتماعات بزرگ رخ می دهد.

“دانشگاه ها طراحی شده برای افراد به هم” مکفی گفت. “این است که تا حدودی طبیعی است.”

Austin Peay State University

Austin Peay تشکیل دو وظیفه نیروهای خود را برای نظارت بر آن COVID-19 پاسخ.

“ما هنوز در مراحل ساخت برنامه برای ترم پاییز” گفت: لایحه Persinger Austin Peay اجرایی مدیر روابط عمومی و بازاریابی است. “چیزی است که در سنگ برای قرار می گیرند. اما برای روشن ما عجله به بازگشت به 100% طبیعی است. ما در حال رفتن به سهولت به این.”

Persinger گفت: Austin Peay مقامات “با احتیاط خوش بینانه” دانشجویان و استادان را آماده خواهد شد برای در پردیس آموزش قرار می گیرند.

“امید ما این است که به عقب بر گردیم به ارائه در کلاس های دانشگاه اما هنوز هم وجود دارد کاملا چند گمنام,” Persinger گفت. “ما نمی خواهد می دانم که تا زمانی که زندگی شروع می شود و به نوعی از حالت عادی.”

لیپسکام دانشگاه

لیپسکام در ابتدا ایجاد یک نیروی کار در اوایل فوریه به آدرس COVID-19 نگرانی خود را از برنامه های دانشگاه در ایتالیا وین و کاستاریکا. نیروی کار هنوز هم در دیدار روزانه به در نظر گرفتن گزینه های آینده.

لوری لیپسکام که رئیس جمهور امیدوار است تا دانش آموزان را به محوطه دانشگاه برای کل ترم پاییز اما احتمالی برنامه های در حال توسعه هستند. یک زن و شوهر از حالات را به دانش آموزان شروع ترم با کلاس های آنلاین و سپس پایان پردیس, اگر آن را امن برای انجام این کار.

“هنگامی که (دولت و بهداشت و درمان) به ما اجازه دسترسی به آن را انجام دهد و سپس ما قصد و امید است برای باز کردن در ماه اوت” لوری گفت. “اما از آنجا که از واقعیت های زندگی ما نیز آماده می شود برای باز کردن پس از روز کارگر و یا باز کردن برای اولین بار از اکتبر. بنابراین زمانی که پنجره وجود دارد و این هر دو قانونی و امن ما بسیار می خواهم به دانش آموزان آمده است.”

وجود دارد 40 نفر بیشتر بین المللی, هنوز هم زندگی در محوطه دانشگاه. لیپسکام دانش آموزان از ایالات 48 و 54 کشور پس از اقامت در خانه سفارشات فراتر از تنسی در حال نظارت در آوردن دانش آموزان است.

بلمونت

رئیس جمهور باب فیشر شک و تردید است که دانش آموزان قادر خواهند بود برای حضور در تمام کلاس های حضوری در پاییز اما این یکی از سه گزینه. بلمونت نیز با توجه به آنلاین-تنها کلاس و ترکیبی از حضوری و آنلاین.

“من دوست دارم به بازگشت به کسب و کار به طور معمول در ماه اوت اما من فقط انتظار نداریم که آن را” فیشر گفت. “اما من از آنها بدم میاید که کاملا آنلاین. ما واقعا با تمرکز بر ترکیبی گزینه به دلیل آن می تواند ما را از بسیاری گزینه های بیشتر.”

یک احتمال این است که متناوب دانش آموزان در همان کلاس به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. نیمی از شرکت خود را در فرد در یک روز داده می شود در حالی که نیم دیگر به شرح زیر آنلاین و بالعکس. بلمونت در کلاس کوچکتر از اندازه ممکن است که عملی تر از در دانشگاههای دولتی.

“اما اگر آنها زندگی می کنند (در دانشگاه) در برخی از خطر است که شما باید به فکر می کنم در مورد اینکه آیا آن را به ارزش در معرض خطر” گفت: فیشر که کار کرده با یک بلمونت نیروی کار مورد COVID-19 پاسخ از اواخر ماه ژانویه است. “بازگشت به دانشگاه, یادگیری پیچیده ترین تصمیم است.”

East Tennessee State University

ETSU جمهور برایان Noland گفت: کمیته ای را شروع جلسه در هفته آینده به بحث در مورد گزینه های برای ترم پاییز.

“هر کس مایل است به اطمینان حاصل شود که آنها را به تصمیم گیری است که در بهترین منافع ما علمی و کارکنان قرار دادن ایمنی اول” Noland گفت. “ما نقل مکان کرد و به یک فرمت آنلاین به همین دلیل خیلی زود در ماه مارس است. ما می خواستیم به اطمینان حاصل شود که امنیت ما دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان قرار داده شد برای اولین بار.”

یک چیز این کمیته را در نظر بگیرید هنگامی که به بازگشایی در پاییز. Noland گفت: آنها ممکن است در نظر بگیرید باز قبل یا بعد از برنامه ریزی بسته به کوروناویروس. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به تقسیم ترم به دو بخش با یک بخش در دانشگاه و یک قسمت آنلاین, در صورت نیاز, او گفت:.

در دانشگاه رویدادها و گردهمایی ها یکی دیگر از نگرانی Noland گفت.

“طبیعت از ما وجود دارد كه مردم را با هم” Noland گفت. “ما 3000 دانش آموز که در محل اقامت ما سالن 12,000 مردمی در بازی های فوتبال و هزاران نفر از مردم در حوادث طول می گیرند.”

Noland گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری در مورد ترم پاییز در اوایل ماه ژوئن است.

دانشگاه ایالتی تنسی و دانشگاه ممفیس در پاسخ به ایمیل های از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – تنسی خبرنگاران اما ارائه اطلاعات درخواست شده در مورد برنامه ریزی خود را برای ترم پاییز.

Tennessean خبرنگار آدم جرقه تجاری تجدید نظر خبرنگار لورا Testino و برگ کرونیکل خبرنگار جورج رابینسون کمک گزارش به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>