‘هیچ هشدار’: دراماتیک راه Chattanooga خانواده جان سالم به در گردباد

کریستن سوانسون استفاده می شود به بازی پنهان و به دنبال با شش سال تقریبا روزانه است. این درخت بزرگ در حیاط جلویی خانه خود را در دریک جنگل محله خود را رفتن به نقطه پنهان.

اما در روز دوشنبه تنها یک روز پس از جدید ترین بازی که درخت دراز کشیده بود پایین در سراسر حیاط پس از یک گردباد ویران طریق محله در شرق چاتانوگا در نزدیکی همیلتون محل بازار.

خوشبختانه آن کاهش یافت و به دور از خانه.

یا چه مانده از خانه. این گردباد که پاره پاره از طریق محله خود باعث یک مقدار باور نکردنی از آسیب همه در اطراف او.

‘هیچ هشدار دهنده’

سوانسون است, استفاده, به, ترسناک, طوفان. او زندگی می کردند در فلوریدا برای 32 سال است و در او دیده می شود سهم عادلانه از طوفان است.

اما با فلوریدا طوفان ویندوز خود را در حال سوار, او گفت:. شما می دانید چه انتظار.

“من هرگز از طریق رفته قبل از این در زندگی من,” او گفت: ناکس اخبار. “وجود دارد هیچ هشدار است.”

خانواده دارای یک رادیو آب و هوا و هشدار آب و هوا تنظیم شده بر روی تلفن های خود را. اما تنها هشدار دریافت آنها یکشنبه شب خود بود سه سگ پارس.

فکر خانواده سگ فقط نیاز به استفاده از حمام. اما زمانی که شوهرش نگاه از پنجره به بیرون او می دانست که چیزی اشتباه بود و فریاد می کشید برای خانواده به گنجه در زیر راه پله.

لحظات بعد آن را به صدا مانند یک قطار باری شد نورد از طریق صفحه اصلی سوانسون گفت.

“همه چیز را که آنها نشان می دهد در این فیلم که آنچه در آن بود,” او گفت:. “همه چیز در حال پرواز در اطراف. وجود چراغ و شما نمی دانید که چه خبر است. و شوهرم برگزاری به درب کوچک که در گنجه برای زندگی عزیز.”

خدمات ملی آب و هوا در موریستاون تایید حداقل یک گردباد EF-3 با سرعت رسیدن به 145 مایل در ساعت را لمس پایین وجود دارد.

چیزی گفته بود سوانسون که گنجه ممکن است در آینده مورد نیاز. خوشبختانه او تا به حال تمیز کردن کفش و جایگزین آنها را با یک پتو ، چراغ قوه بالش و دخترش های مورد علاقه.

“تنها زمان (دختر من) گریه بود که او فکر سگ ما نمی آن را” سوانسون گفت.

“من را شکست’

سوانسون نیست گریه اما او می داند که می تواند تغییر کند.

“این پسر” او گفت: “امشب دختر من در حال گذراندن شب ما در حال رفتن به یک هتل و من خواهد بود bawling چشم من. من را شکست و من گریه خواهم کرد.”

Coronavirus همه گیر باعث می شود وضعیت حتی سخت تر است. هر کس قرار است به ماندن در خانه است اما خانه خود را نابود شده است.

اقامت در یک هتل احتمالا بهترین ایده یا سوانسون گفت.

“من نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی انجام شده است,” او گفت:. “همه من می توانید انجام دهید این است حفظ یک نگرش مثبت در مورد آن و فقط با تشکر از خداوند است که ما اینجا هستیم و ما جان سالم به در برد.”

ساعت پس از وحشت مشکلاتی روبرو شد او حتی آن را در خودش به یک شوخی در مورد وضعیت.

“و در حال حاضر ما یک حمام است که ما همیشه می خواستم,” او گفت:.

پس از گردباد سوانسون دریافت کرده است بیش از 20 متون از مردم ارائه مکان برای اقامت استفاده از اره و مواد غذایی است. برخی از این افراد او حتی نمی داند.

“هر چیزی در آن وجود دارد می توان جایگزین,” او گفت: در مورد خانه خود را. “و من خاطرات.”

‘این است که خانه خداوند’

بسیاری از دنیل توماس ” خاطرات خانه اش مذهبی هستند ، قبل از او کشیش یک Chattanooga کلیسا او برگزار شد از خدمات بر روی زمین طبقه از خانه خود را در دریک جنگل محله.

“این است که یک خانه خداوند” او گفت:.

و این خدا بود او تبدیل به طول گردباد.

او و همسرش مریم گفت: نماز خود را و آماده برای به رختخواب زمانی که آنها شنیده ام سر و صدا غیر معمول. مریم مشکوک آن را از یک گردباد و در حدود سه دقیقه باد شکسته بود ویندوز.

“ما نمی توانیم توضیح آنچه اتفاق افتاده” توماس گفت. “این خیلی وحشتناک است.”

وجود دارد بنابراین فشار زیادی را در خانه مریم گفت: آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن اتاق خواب درب باز است. آنها در نهایت تحت فشار قرار دادند از طریق ایستاده بود و در یک گوشه در نزدیکی بالای پله ها.

مدت کوتاهی پس از خود را به درب اتاق خواب آمد پرواز گذشته آنها را.

به نوعی آنها باقی می ماند امن بدون همیشه احساس باد در برابر بدن خود را. راهرو عمل کرده و تقریبا مانند یک تونل باد و گوشه نگه داشته و آنها را محافظت.

آنها به خاطر گردباد ماندگار در حدود 10 دقیقه است. و مانند سوانسون آنها را یک هشدار.

اوضاع می توانست بدتر است. مری نشان داد ناکس اخبار شیشه ای روی تخت او که در آن او قرار بود در خواب.

خانواده ماندن مثبت در حال انتظار برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود با آنها زندگی کرده ام در 25 سال — خانه دانیل ساخته شده است.

“چیزهایی که اتفاق می افتد,” او گفت:. “همه چیز در کنترل خدا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>