هیچ رمز و راز به عقاب’ نیم قرن از موفقیت

عقاب
تویوتا مرکز
6 مارس سال 2020

آیا یک کنسرت بررسی نیاز به یک spoiler alert بیایید می گویند یک گروه تعامل در شهر شما چند شب امر است. که ممکن است اگر شما تحت پوشش این شب باز برای هشدار به کسانی که قصد حضور در اما نیست در دست برای kickoff برای جلوگیری از چشم تو. این نادر ضرورت در هوستون که در آن باندهای کتاب یک درایو به آستین یا نیواورلئان اگر آنها دیدار ما در همه. اما در مورد عقاب کلاسیک راک نیروگاه جشن یکی از راک اند رول تمام زمان کلاسیک, آلبوم هوستون تویوتا مرکز دستگیر تور برای دو شب متوالی. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی در دیدن امشب نشان می دهد در اینجا آن است توقف خود را-خواندن-در حال حاضر-و یا خراب–راز spoiler alert. رفتن هر بیشتر خواهد بود مانند گوگل بزرگ آشکار در پایان آن (پولادین) چاقو از فیلم قبل از تماشای تلنگر.

خواندن بیشتر می تواند خراب کردن چند شگفتی های خوب اما هیچ درست رمز و راز به گروه موفقیت است. دلیل Eagles’ انجام 49 سال در موسیقی آهنگسازی. بازی ستارگان است البته و آن صداها به ویژه هنگامی که هماهنگ هنوز هم بی عیب و نقص; اما این آهنگ ساخته شد با دقیق کردار از هیجان whodunnit. مظنون در میان سنگ بهترین tunesmiths موسس اعضای گروه دان هنلی برنی Leadon رندی Meisner و اواخر Glenn Frey. عقاب add-ons جو والش و همین Felder و ترانه سرایان مانند جکسون براون, جک Tempchin و J. D. باد جنوبی اضافه شده به فروشگاه.

حتی اگر شما یک فن جان سخت, شما می دانید این آهنگ. این تور برای مثال بیش از فقط یک greatest hits بسته است. این نمایشگاه هتل کالیفرنیاگروه مهم ترین آلبوم یکی از پرفروش در تمام دوران رتبه شماره 37 در نورد سنگ “500 Greatest Albums” لیست نوشته شده و منتشر شده در امریکا جشن دویست ساله سال است. نشان می دهد تقسیم شد بین زمان تکرار از گروه نمایشی هتل کالیفرنیا در تمامیت آن و پس از آن آهنگ ها با استاندارد کنسرت کرایه بازدید از آلبوم های مختلف.

L-R: Henley, Deacon Frey and Walsh

L-R: هنلی شماس فری و والش

Photo by Robyn Tuazon

نشان می دهد باز با هتل کالیفرنیا‘s “Nightman” تنظیم این آلبوم بر روی یک سینی دوار. آن crackled و فنر نشان می دهد به زندگی با یکی از سنگ امضای آهنگ. گروه — چادری سیاه و سفید به عنوان اگر امر شد رسمی یکی از بازی های برگزار شده این آلبوم به ترتیب از ابتدا تا انتها. زیر عنوان پیگیری است که محبوب کارائوکه خوانندگان و هوا گیتاریست همه جا بودند “بچه جدید در شهر” و “زندگی در خط سرعت است.” اولین آهنگ ضبط سال در سال 1977 جایزه ی گرمی شد. آن رفت و به شماره 1 در بیلبورد نمودار. “بچه جدید در شهر” نیز برنده جایزه گرمی و شماره 1 بیلبورد دائم الخمر. “زندگی در خط سرعت” تقریبا cracked بیلبورد بالا 10, اوج در 11.

برای برخی از دیدگاه, در نظر بگیرید که هنرمندان می توانند جعل کل مشاغل از کمتر از سه Top 10 بازدید. هنگامی که آن سه آهنگ ها انجام شد باند بازی 29 بیشتر کلاسیک راک مورد علاقه مانند “Desperado,” “را” “Lyin چشم” و “غم امشب” در طول بیش از سه ساعت روی صحنه. لیست مجموعه مملو از زمان افتخار کلاسیک ممکن است این تصور وجود یک خروجی از عقاب مواد بیش از 49 سال وجود دارد اما فقط هفت عقاب آلبوم استودیویی و شش تن از آنها آزاد شدند در ده سال طول. Tallying بیلبورد رتبه بندی و جمع آوری جوایز موسیقی از این آهنگ ها لازم نیست. شما می توانید طرح. وجود دارد هیچ چیز مرموز در مورد آن. سلاح در این whodunnit است قاتل آهنگسازی. این بچه ها می دانستند که چگونه به نوشتن بی انتها آهنگ ها و ما هنوز هم آنها را دوست دارم.

اما صبر کنید – وجود طرح پیچ و تاب! شب گذشته نشان می دهد پیشنهاد شاید قهرمان واقعی در عقاب’ در حال انجام موفقیت شگفت انگیز این است که این گروه adeptness در اضافه کردن کامل استعداد به صفوف آن است. در دهه 1970 زمانی که اعضای اصلی بودند خروج این گروه اضافه گیتار تجارت جو والش و همین Felder و نوازنده بیس Timothy B. Schmit. همه آنها ساخته شده کلید آهنگسازی و عملکرد کمک به عقاب راک سالن از شهرت تاریخچه. از این مظنونین, هنلی است که هنوز هم در جلو و مرکز حتی از پشت درام کیت ruggedly خوش تیپ مثل همیشه و هنوز هم قادر به ضربه هر توجه داشته باشید در آهنگ های مانند “یکی از این شب” “Witchy زن” “بچه تابستان” و “بهترین عشق” که او اختصاص داده شده شب گذشته به اواخر شاعر آمریکایی و دانشگاه هوستون مربی تونی هوگلند.

Walsh and Smith can play that rock and roll for ya

والش و اسمیت می توانید بازی که راک اند رول برای تو

Photo by Robyn Tuazon

والش است که هنوز هم وجود دارد بیش از حد شلاق تا شش رشته دیوانگی با همکار گیتاریست Steuart اسمیت که wowing عقاب طرفداران برای نزدیک به 20 سال در حال حاضر. Schmit نرم-صحبت, مو کوتاه, هیپی holdover از گروه فوق العاده بود در خواننده برای “من نمی توانم به شما بگویم که چرا” شب گذشته.

کنونی تور گروه ثابت گروه نشده خود را از دست داده شلاق برای جمع آوری استعداد است که متناسب با یکپارچه. کشور, آیکون موسیقی, Vince Gill سنگ “بچه جدید در شهر” دومین آهنگ از شب و برنده بیش از ظرفیت جمعیت در تویوتا سنتر از آن لحظه. ملایم خود را در Glenn Frey کلاسیک بود رو توسط هنلی را هارمونی و به یاد می آورد روح از اعضای موسس انجام کلاسیک با هم. Gill است یکی دیگر از کسانی که خوب تصمیم گیری مناسب و انتخاب الهام به رسیدگی آهنگ های مانند “Tequila Sunrise,” “غم امشب” و “آن را به حد.” که یکی آمد 13 آهنگ ها به این مجموعه و اولین بزرگ مخاطبان آواز خواندن همراه. جمعیت خواند تا با صدای بلند آنها تقریبا غرق جدید “بچه” است.

صحبت از بچه های فری را پسر شماس یک نمایش هنرمند در این تور و او بیش از حد دریافت شده است سزاوار تمجید در اجرا. هوستون در آغوش او شب گذشته و او با فروتنی قبول و استقبال گرم کاملا خود ساخته پاپا افتخار به قول هنلی را معرفی Eagles’ درست کار رفته است. شماس به نوبه خود در “در حال حاضر رفته” سرگرم کننده بود اما خود را برجسته آواز در “صلح آمیز احساس آسان” که بسته با یک عکس خانوادگی از پدر و مادر بود و یک نمایش برجسته.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از نکات برجسته به بازشماری همه آنها را, اما در برخی از لحظات فراموش نشدنی برای Houstonians شامل یک ارکستر کامل هوستون نوازندگان ظاهر می شود برای “اتلاف وقت” و یک 22-عضو دانشگاه هوستون گروه کر پشتوانه این گروه در “آخرین چاره” است که باید یکی از سنگ قوی ترین آلبوم آرام.

Vince Gill is an inspired addition to the band

Vince Gill الهام گرفته علاوه بر گروه

Photo by Robyn Tuazon

گروه اجازه دهید موسیقی خود را صحبت کردن در بیشتر قسمت ها. پس از بازی هتل کالیفرنیا را در تمامیت آنها در زمان 15 دقیقه استراحت اما هنلی وعده داده شده آنها می خواهم به بازگشت به “بازی همه چیز را ما می دانیم” و “خود را می پوشند و سنجش است.” بازگشت آنها لباس معمولی برای دراز آمده و هنلی گفت: نشان می دهد و آخرین اضافه شده به گروه در نظر گرفته شده بودند به افتخار فری میراث به عنوان گروه موسس. او همچنین لمس کردن در وضعیت فعلی جهان چیزی کسانی که ماهرانه نوشته شده است آهنگ ها را به خوبی و حتی 40 سال است.

“قصد ما در این شب است که به شما یک استراحت از شنیع 24/7, اخبار, چرخه, ‘علت نیست هیچ یک از آن خوب گفت:” مردی که نوشت: (اما شب گذشته انجام نداده) “لباس کثیف.”

“پس فقط به نظاره نشست و در مورد آن را فراموش” او ادامه داد. “آن خواهید بود وجود دارد در صبح هنگامی که شما.”

شخصی: جو Freakin’ والش. گیتار coda به “هتل کالیفرنیا” است تسلط جامع است که باعث می شود این آهنگ یک شاهکار است. آن را قاطعانه و ضروری بود که گذشت در مورد توطئه حرکت deathward در همین Linzi را سفید سر و صدا و یا بد بو زاویه در پیکاسو قدیمی گیتاریست. این گیتاریست کلاسیک راک سنگ و دیدن او دو بار در زمان یک سال بوده است نشان می دهد-رفتن برجسته. زمانی که او در اینجا بود در ماه نوامبر برای خود VetsAid کنسرت او به مرحله با دیگر نوازندگان افسانه ای (ZZ Top, Sheryl Crow, Brad Paisley به نام چند) فقط به عنوان او شب گذشته; اما صورت و گیتار صحنه سازی بزرگ rock hits مانند “خوب” و “Rocky Mountain Way” را مسخره سرگرم کننده دوست, شخصیت غالبا او را در مرکز توجه است. من کاملا مطمئنم که خانم Sendejas بزرگ پیروز شدن بر او. “جو والش is a badass.” “من عاشق جو والش.” این نقل قول مستقیم!

اما به طور جدی اگر شما لذت بردن از تماشای جو والش بازی, من نمی دانم آنچه به شما بگویم ، شاید شما راک اند رول فن.

Next year, the band will celebrate its 50th anniversary

سال آینده گروه خود را جشن می گیرند 50th anniversary

Photo by Robyn Tuazon

جمعیت: آنها خواند با صدای بلند کف زدند و تشویق می کردند voraciously و به عقاب بهترین عشق خود را.

تصادفی, نوت بوک, کمپرسی: بیایید به عقب بروید و آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره امشب.

هتل کالیفرنیا تنظیم لیست
هتل کالیفرنیا
بچه جدید در شهر
زندگی در خط سرعت
زمان هدر رفته
زمان هدر رفته (Reprise)
قربانی عشق
خیلی خدمتکاران همه در یک ردیف
سعی کنید و دوباره عاشق
آخرین رفت و آمد مکرر

Greatest Hits لیست مجموعه
هفت پل جاده
آن را آسان
یکی از این شب ها
آن را به حد
Tequila Sunrise
Witchy زن
در شهر
من نمی توانم به شما بگویم که چرا
Lyin چشم
بهترین عشق من
صلح آمیز و آسان احساس
Love Will Keep Us Alive
راه دور
کفش
زندگی خوب بوده است
پسران تابستان
Funk #49
در حال حاضر رفته
غم امشب
کوه های راکی راه
Desperado
دراز مدت
هتل کالیفرنیا (Reprise)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>