ملی مارگاریتا روز شنبه, آوریل 22 و تماس با ما مغرضانه است, اما ما فکر می کنم ما در بهترین شهر در امریکا به جشن می گیرند. از تکیلا خیس احزاب به boozy نوشیدنی ویژه این هوستون کافه ها و رستوران ها هستند تجلیل مقدس مارگاریتا در این سال:

Arnaldo ریچاردز’ پیکس, 3601 کربی
مسکن بیش از 250 tequilas, Arnaldo ریچاردز’ پیکس دعوت مهمانان برای لذت بردن از آن گسترده مارگاریتا برنامه و مجموعه ای از 16 منحصر به فرد Shakeritas این تعطیلات. آن چاشنی mixologists می توانید سفارشی هر مارگاریتا با تازه فشرده آب میوه جایگزین های شکر سالم و garnishes.

نوار باردو, 1070, Dallas, خیابان
هتل Alessandra شیک نوار و سالن ارائه شده است یک دست گردد میوه شور مارگاریتا برای $14 ساخته شده با آب لیمو تازه فشرده آب آهک مایع کیمیاگر ساعتی شربت و لیکور پرتقال.

طوفان Anaya های مکان های مختلف
طوفان Anaya ملی مارگاریتا فروش ویژه روز اتفاق می افتد تمام ماه فوریه با کوکتل مارگاریتا هر هفته منتهی به ملی مارگاریتا روز. و در تمام طول روز در فوریه 22, Cyclone را ارائه $7 ادم تنومند و بدقواره خانه Margs.

هشت ردیف سنگ چخماق 1039 ییل
انتظار یک زندگی mariachi, باند ماهواره ای, نوار, یک شات بلوک و “کون بزرگ” مارگاریتا ویژه به عنوان حزب می رود از ساعت 11 تا 2 صبح

ال پاسیو 6444 Westheimer
همچنین به عنوان شناخته شده باشگاه هیچ جزئی و خانه آبی مارگاریتا, El Patio خواهد شد, جشن ملی مارگاریتا بعد با $5 خانه Frozens و 6 دلار منجمد آبی Margaritas به علاوه کامل مارگاریتا با 16 ماهه خود در هر بشکه سالخورده Patron Tequila برای $12. مهمان همچنین می توانید لذت بردن از Mariachis ساعت خوشحال در تمام طول روز و Tacos Al پاستور برای $13.

آخرین کنسرت کافه 1403 Nance
LCC جشن ملی مارگاریتا با مارگاریتا صبحانه شامل مارگاریتا و جفت غذایی ($28) با حامی مارگاریتا گوشت و خیابان تاکو, انبه, مارگاریتا و مینی Ceviche Tostada آناناس مارگاریتا و مینی ال پاستور کشویی و قهوه مارگاریتا زوج با یک مینی کلوچه با خامه و حامی XO سس. مارگاریتا پرواز بدون غذا هستند $16. مواد غذایی پروازهای بدون مشروب الکلی هستند $16.

فرانک Americana احیای 3736 Westheimer
فرانک پور تا کبابی نارنجی Margaritas ساخته شده با کبابی برش پرتقال برای دم ‘ریتا با کمی شیرین و کمی رایحه تلخ و دودی طعم متعادل روشن آب آهک سالخورده Anejo تکیلا و نمک حلال برای $10. در دسترس برای یک روز تنها.

عموم 797 Sorella
عموم مردم ارائه شده است $1 شیرین El Diablo مارگاریتا Frozens از 3 تا 6 بعد از ظهر

چنگیز کوره مکان های مختلف
از روز جمعه 21 فوریه از طریق پنج شنبه, فوریه 23, مکان های شرکت ارائه می شود 5 دلار امضا یخ زده و یا در سنگ چنگیز Margaritas.

گلوریا لاتین, آشپزی 2616 لوئیزیانا
را انتخاب کنید از گلوریا کلاسیک و امضای margaritas از زنجبیل ادویه انبه و آناناس.

گود شرکت نوعی حیوان گورکن کاخ 5015 کربی
جرعه گود شرکت را لعنت گود مارگاریتا متشکل از 100 درصد آگاو تکیلا بلانکو آهک و لیکور پرتقال, خدمت یخ زده و یا در سنگ برای $9.

گود Co. آشپزخانه و مغازه خواربار یا مشروب فروشی مکان های مختلف
گود شرکت و مغازه خواربار یا مشروب فروشی ارائه می دهد یک توت فرنگی و هندوانه و یا گرمسیری مارگاریتا برای $10. سر به جنگل و یا محل یادبود به جرعه در این میوه دلخوشیها.

هتل بین قاره ای– Med مرکز 6750 اصلی
واقع در داخل بین قاره ای-Med مرکز Safina مدیترانه و طبیعت کافه و سالن را هر دو بود خدمت تا دلیل برای نوشیدن به افتخار ملی مارگاریتا روز. پگی لی مارگاریتا, مخلوط نقره تکیلا Cointreau آب آهک و یک چلپ چلوپ از آگاو برای $10. به ویژه پس از یک منشاء مشترک داستان که ادعای اصلی مارگاریتا ایجاد شد در بالی اتاق در گلوستون برای خواننده پگی (مارگارت) لی در در سال 1948.

مارکی ماریوت هوستون 1777 واکر
این هتل در مرکز شهر برگزار خواهد شد Casamigos تکیلا مزه کردن تجربه های یخ زده Casamigo مارگاریتا نمونه برداری از 3 تا 5 بعد از ظهر در آن پشت بام, بار و رستوران شیرجه بالا.

اصلی Ninfa را بالای شهر 1700 پست بلوط
اصلی Ninfa را بالای شهر است که میزبانی یک نقاشی دیواری, رونمایی, رویداد های جدید نقاشی های تحسین هنرمند محلی Donkeeboy و ارائه خدمات صبحانه شروع و در ساعت 10 صبح با یک خوک کباب شده توسط آشپز Alex در پدیللا 1 p. m. Donkeeboy را به پرده نقاشی دیواری در رستوران پشت پاسیو در ساعت 2 بعد از ظهر جشن همچنین شامل یک ویژه تکیلا مزه از El Tesoro شامل اولین Ninfa تک-بشکه reposado بود که دست انتخاب شده در کارخانه یا محل تقطیر در خالیسکو, مکزیک; موسیقی توسط DJ Felipe Galvan لس Skarnales که معرفی یک لیست پخش جدید برای رستوران و کوکتل جدید توسط آشامیدنی مشاور لیندا سالیناس.

Pistolero را 1517 Westheimer
Pistolero را جشن H-شهر مورد علاقه آشامیدنی با پارکینگ حزب شروع در ظهر و در حال اجرا در تمام شب طولانی است. لذت بردن از فوق العاده مانند $5 Espolon عکس $7 Espolon Margaritas و $7 Espolon پلمس به علاوه DJ music.

ریور اوکس منطقه 4444 Westheimer
ریور اوکس منطقه است که مصرف ملی مارگاریتا روز تا یک شکاف آوردن گود شرکت همراه جریان هوا نوار Yonderlust. توقف برای لذت بردن از لعنتی گود Margaritas, توت فرنگی Habanero Margaritas, انتخاب, آبجو, Prosecco, گل رز و قرمز و شراب سفید برای خرید در دسترس از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر

سلطنتی Sonesta هوستون 2222 جنوب غرب حلقه
سلطنتی Sonesta هوستون جشن ملی مارگاریتا روز با آن طراوت حامی سلطنتی ریتا خدمت با دو tacos (مرغ, استیک یا میگو) برای $15 خدمت از 3 p. m. به نزدیک است.

روستایی, 1836 پولک
نمک یا بدون نمک روستایی جشن تگزاس’ کوکتل های مورد علاقه با یک مجموعه ای DJ دی جی Gracie چاوز از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر مهمان همچنین می توانید لذت بردن از روستایی جدید روزانه مبارک از ساعت 3 تا 6 بعد از ظهر این برنامه شامل 3 دلار روستایی Ritas منجمد و یا بر روی صخره ها.

Torchy را Tacos مکان های مختلف
Torchy را جشن این روز با ارائه آن در زمان محدود فقط Scallywag مارگاریتا منجمد مارگاریتا با هلو habanero جم Exotico Reposado تکیلا و سه ثانیه خدمت در یک شیشه rimmed با cap’n Crunch & coconut. Torchy را نیز دارای یک 16 اونس مارگاریتا در دسترس برای $9.50 یخ زده و یا بر روی صخره ها.

دوقلو قله مکان های مختلف
Twin Peaks will rock $4 به خوبی Margaritas در روز شنبه, مارس 21 و 6 دلار قله Margaritas در شنبه فوریه 22. ارائه مدرک معتبر در مکان های شرکت.

وزن + اقدامات 2808 کارولین
W+M جشن ملی مارگاریتا (Margherita) روز های برجسته آن سال 2020 کامل مارگاریتا با Ancho ریس آب نارگیل شناور در تمام طول روز برای $5. مهمان همچنین می توانید لذت بردن از کلاسیک ناپلی-tyle پوسته نازک Margherita پیتزا برای $10 هنگامی که خریداری شده با 020 کامل مارگاریتا (ناهار خوردن در تنها).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de