از جشن پادشاه کیک و مردی Gras crawfish جوش به یخ زده طوفان و همه شما می توانید خوردن ماکارونی این هوستون رستوران ها و کافه ها در جشن چربی شنبه (25 فوریه) و شکم پرستی است که با آن می آید:

BB تک-Orleans مکان های مختلف
آمده در لباس بنفش, طلا و سبز و “بی بند و له بون دماهای rouler” با krewe در BB است. زنده zydeco موسیقی برنامه و فوق العاده متفاوت با محل.

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence 13616 یادبود
یکی از هوستون اولین و بهترین فرانسوی bistros انجام خواهد شد چیزی فرانسوی, کس تپل, سه شنبه پرش پنکیک و تبدیل آن به نان کرپ روز. مهمان می تواند لذت بردن از یک انتخاب کرپ غذاهای هر دو خوش طعم و شیرین از یک مرغ-دلمه کرپ صدر با غنی سس و خدمت با برنج (12 دلار) به یک دسر کرپ با نوتلا و موز (8 دلار).

برنان از هوستون 3300 اسمیت
کریول هوستون به موسسه دعوت به جشن glitz و شکم پرستی از نیواورلئان-سبک کارناوال با یک منوی خاص توسط سرآشپز اجرایی جو Cervantez (65$در هر فرد) به علاوه یک شعبده باز افسانه کشیدن ملکه و یک سفر گروه جاز. افراط در غذاهای مانند لاک پشت بزرگ خوراکی سوپ, لوئیزیانا, crawfish پای خلیج فارس ماهی Pontchartrain و مردی Gras مامبو پادشاه کیک با هویج, شیر, پانچ بستنی.

C. بالدوین نوار لابی 400 دالاس
این هتل لابی نوار ارائه شده است یک مردی Gras الهام کوکتل منحصرا در روز سه شنبه. تاب زکپا 23, Diplomatico Reserva, آناناس میوه شور آهک و نعناع, جسد عروس (12 دلار) خواهد شد “شما را احساس شما در یک تور شبح در نیواورلئان.”

CityPlace در Springwoods روستای 1250 دریاچه پلازا
اجازه دهید زمان خوب رول در CityPlace در Springwoods روستا به عنوان مرکزی سبز ارائه می دهد مردی Gras ناهار سرگرم کننده از جمله زنده Zydeco موسیقی و افتخاری پادشاه کیک به همراه یک ویژه فروش پخت از این منطقه به زودی-به-باز کردن پیوند مشترک کافه و شیرینی. کاخون کامیون مواد غذایی بامیه Xpress ارائه خواهد شد آن را امضا بامیه با تگزاس پیچ و تاب و در کنار دیگر جنوب ظرافتهای برای خرید.

EggHaus, خوراک شناس, 2042 شرق T C دلقک
EggHaus راه اندازی کرده است “پادشاه کیک Kolache” یک نرم خمیر kolache پر شده با دارچین و صدر با خامه لعاب و شکر کریستال. درمان در دسترس است در EggHaus تا چربی شنبه برای $3.25.

های انجام 3737 بوفالو جاده سریع السیر
سر به این کاخون-Creole رستوران های مورد علاقه خود را مردی Gras, درمان, پادشاهان, کیک های مشخصی نوشیدنی فرم. استاد mixologists باید creamted پادشاهان شیر کیک پانچ شامل کشت و زرع آناناس رم orgeat دارچین و خامه به پایان رسید و با پر جنب و جوش و بنفش و سبز و طلا sprinkles در و یک کیک پادشاه نوزاد نی.

Great Heights Brewing Company is gearing for Fat Tuesday with "Beer, Bugs, Beads & Bingo."

ارتفاع زیادی دم شرکت در حال آماده سازی خود برای روز شنبه با “آبجو اشکالات دانه & یکنوع بازی شبیه لوتو.”

عکس بری Fantich

ارتفاع زیادی Brewing Company, 938 ویکفیلد
ارتفاع زیادی دم شرکت در حال آماده سازی خود برای یک شنبه جشن پر از “آبجو اشکالات دانه & یکنوع بازی شبیه لوتو” با $4 ارتفاع زیادی brews, Orleans, غذاهای دریایی آشپزخانه کامیون مواد غذایی در خدمت crawfish همراه با دیگر کاخون تخصص و بازی یکنوع بازی شبیه لوتو. جشن خواهد لگد کردن در 5 p. m. و تا زمانی 10. بچه ها خوش آمدید.

Jax کوره 1613 چوپان
در سهشنبه, مهمان می تواند انتظار زندگی zydeco موسیقی از Cedryl Ballou شروع در 6 p. m. مواد غذایی ارائه خواهد شد عبارتند از غذاهای دریایی بامیه, کاخون crawfish po-پسر لوبیا قرمز و برنج, crawfish étouffée و سیاه شدن میگو و بلغور. و به عنوان یک ویژه مردی Gras, ارتقاء, Jax در چوپان خواهد کرد پیشنهاد ویژه “مردی-ریتا” جشن ترکیبی از انبه و سیب ترش و انگور برای $7. خرید یکی از طریق پنج شنبه, مارس 21 — و یا هر نوشیدنی منجمد در تعطیلات آخر هفته — و دریافت بلیط رایگان به 109 سالانه مردی Gras! گلوستون.

هوشمندانه دم شرکت 1986 هوستون جنوبی
خانواده پسند آبجوسازی خواهد شد جشن چربی شنبه با ارائه $1 و رایگان مردی Gras دانه برای کودکان و نوجوانان. Caluma پذیرایی خواهد شد در عرشه از 4 تا 9 بعد از ظهر و مردی Gras چیزهای بی اهمیت شروع می شود در 7.

نیل را به بحر, 2006 واکر
این EaDo گوهر پنهان خواهد شد میزبانی خود را برای اولین بار crawfish جوش به افتخار Fat شنبه با دانه های موسیقی و تمام mudbugs شما می توانید از 5 تا 11 بعد از ظهر

یک پنجم ساحل خلیج فارس 1658 Westheimer
آیا چربی سهشنبه عدالت توسط partaking در غذاهای دریایی جوش های crawfish, میگو و خرچنگ در یک پنجم سواحل خلیج فارس. به طور منظم منو نیز در دسترس خواهد بود.

Ouisie را در جدول 3939 سن فلیپ
Ouisie میز رستوران رفتن کلوچه دیوانه, کس تپل, سه شنبه ارائه همه شما می توانید خوردن ماکارونی در تمام طول روز از 7 صبح تا 10 شب مهمان می تواند پشته تمام زغال اخته, آرد ذرت و منظم فلپ جک آنها می خواهند به علاوه دو طرف (دو درهم تخم مرغ و بیکن و میوه های تازه) برای 15 $به علاوه مالیات و حق بیمه.

احیای بازار 550 ارتفاعات
احیای بازار خواهد شد اجازه خوب رول بار با مردی گراس, حزب, تاب آبجو زنده Zydeco موسیقی و خوشمزه crawfish (در دسترس برای $8/پوند یا $25/بشقاب با سه پوند از crawfish, ذرت, سیب زمینی و یک پیچ خورده X آبجو دم) در پارکینگ از 2 تا 6 بعد از ظهر

روستایی, 1836 پولک
بی بند و les bons دماهای rouler” در روستایی در چربی شنبه به عنوان رستوران و سرگرمی برگزاری جشن مردی گراس, بایو به سبک. مهمانان می توانید انتظار معتبر کاخون crawfish جوش در تمام طول روز به همراه ویژه از سرخ شده crawfish دم و اش شله قلمکار برای crawfish po’ پسران و منجمد طوفان و باتلاق چیز است. حزب را لگد کردن در 5:30 بعد از ظهر با مردی Gras لیست پخش و ارتفاعات Funk جمعی را در این مرحله در 8 p. m. پذیرش رایگان است با محدود VIP بلیط در دسترس برای $40 (شامل دو پوند از crawfish با ذرت و سیب زمینی و یک وعده اش شله قلمکار از 5:30 تا 7:30 p. m. و دسترسی به VIP سالن با صندلی).

چرت زدن یک A. M. رستوران مکان های مختلف
تعویق خواهد دید از آن ملی کلوچه روز جشن در روز شنبه ارائه پادشاهان کیک کلوچه صبحگاه صدر با لیمو anglaise, زغال اخته, ماسکارپونه, شیرین و سنتی مردی Gras رنگی شکر خام است. اگر شما خوش شانس شما ممکن است برنده تعویق جایزه.

مربع در یادبود شهر 303 یادبود شهر
این Rouxpour خواهد شد قرار دادن در یک crawfish جوش و خدمت کوکتل تخصص آبجو و شراب در این میدان آغاز و در 3 p. m. (حزب می رود تا 11). نیز وجود خواهد داشت مردی Gras ماسک و دانه و نقاشی صورت برای جوان گرفتم.

یک چربی شنبه ویژه ای است که شما می خواهم اضافه شده است ؟ ارسال اطلاعات خود را به dish@houstonpress.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de