این هوستون رستوران ارائه عید پاک یکشنبه خورد برو

عید که می افتد در روز یکشنبه 12 آوریل مطمئن است به نگاه کمی متفاوت این سال است. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از یک وعده غذایی خاص با شما عزیزان. رستوران های محلی در حال ارائه همه چیز را از خانواده به سبک صبحانه کیت کامل با عید پاک تخم مرغ تزئینات کیت فانتزی چهار دوره وعده های غذایی برای منظقه وانت, به علاوه برخی از شایان ستایش تعطیلات شیرینی.

اینجا جایی است که به عید پاک می خورد به رفتن در هوستون:

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence 13616 یادبود 713-827-8008
غرب هوستون, فرانسوی, اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که به ارائه بسیار ویژه سه دوره انتخاب چندگانه جشن عید پاک برای چهار فصلی فرانسوی رفتار را انتخاب کنید تا و به خانه آورد. منو ارائه می دهد انتخاب از غذاها مانند ماهی قزل آلا terrine سرد آووکادو و خیار سوپ یا سالاد سزار. غذاهای اصلی (خدمت خانواده-سبک با مخلفات) شامل تن ماهی و پنیر بز quiche لورن, coq, au, vin یا خورش گوشت گاو با زیتون و دسر شامل یک لیمو ترش و یک gateau au chocolat. هزینه $145 به علاوه مالیات. سفارشات باید توسط 2 p. m. روز شنبه, آوریل 8. منظقه وانت را از ظهر تا 5 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 11.

Brasserie du Parc, 1440 Lamar 832-879-2802
آشپز فیلیپ Verpiand ایجاد کرده است یک عید پاک برای رفتن بسته طراحی شده برای تغذیه شش نفر برای $165 و ارائه شده همراه با یک جداجدا سفارش داده شده گزینه های به عنوان به خوبی. این منو شامل سفید و قارچ سوپ تره فرنگی; Bourguignon گوشت گاو با پاستا ریگاتونی gratin و پارمسان و وانیل بوربن پای گردو. سفارشات برای عید پاک برای رفتن باید قرار داده شده و خریداری شده توسط یکشنبه, مارس 8 و می توان برداشت تا روز عید پاک و یا زمانی که برنامه ریزی شده است.

پایتخت پنجره مشبک 5365 Westheimer, 713-623-4600
این steakhouse ایجاد کرده است یک خانواده-سبک عید پاک منو (در خدمت چهار تا شش $185) ویژگی منحصر به فرد آن کل رک استخوان-در فیله در دسترس برای قبل از سفارش (در دسترس بودن محدود است). رزرو خود را منظقه انتخاب کنید تا شروع سهشنبه, مارس 10 بین ظهر تا 8 بعد از ظهر جدید بایگانی اطلاعات منو در دسترس خواهد بود و همچنین.

Because every "bunny" could use a cupcake right about now...گسترش

چرا که هر “بانی” می تواند با استفاده از نوعی کیک کوچک مورد حق در حال حاضر…

عکس از Ailee Petrovic

طلب مکان های مختلف
طلب معتقد است که هر “بانی” می تواند با استفاده از نوعی کیک کوچک مورد حق در حال حاضر و آن را به بهار و عید پاک-الهام کیک در حال حاضر در دسترس از طریق در عید پاک. دریافت کیک هویج با کرم پنیر با رویه خامهای کیک یا شیرینی صدر با هویج به شکل fondant; بهار, شیرینی, کیک ساخته شده با یک کیک وانیلی مشخصی با پاستل, sprinkles rimmed در بیشتر شیرینی جات و قند و شکر چمن صدر سپس با fondant نقاشی با مداد رنگی های bunnies یا تخم مرغ; لیمو و نارگیل کیک ساخته شده با لیمو cake with coconut cream cheese frosting صدر با یک آب نبات پوشش داده شده با شکلات تخم مرغ و رفتار مانند کوکی ها قند صدر با اسم حیوان دست اموز یا جوجه صنایع تریلر. همه موارد در دسترس هستند برای take-out, منظقه تحویل و تحویل محلی (پیشرفته سفارشات) و همچنین ملی حمل و نقل. مشتریان می توانند سفارش آنلاین یا تماس با فروشگاه در 713-622-7283. طلب جدید فروشگاه ساعت دوشنبه تا شنبه از 10 صبح تا 8 بعد از ظهر و پنج شنبه 11 صبح تا 6 بعد از ظهر (بالای شهر پارک و کربی); دوشنبه تا شنبه از 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنج شنبه 11 صبح تا 6 بعد از ظهر (جنگل).

دو عقاب استیکهاوس 5061 Westheimer, 713-355-2600
عید پاک قبل از دستور را می توان در دل فریسکو دو عقاب Steakhouse توسط دوشنبه, مارس 9. این رستوران ارائه خواهد شد انتخاب یک پیش غذا, سالاد, غذای اصلی, جانبی و دسر از جمله رجوع Sous بیکن, کلاسیک, سالاد سزار دنده نخست با Jus طلا و ترب کوهی, کرم, قلعه سیب زمینی و توت فرنگی کیک پنیر برای 60 دلار به ازای هر نفر (دو نفر حداقل). علاوه بر این تمام شراب های زیر 400 دلار در حال حاضر 50 درصد ،

دلم فریسکو را از پنجره مشبک 1900 هیوز فرود 281-465-0300
عید پاک قبل از دستور را می توان در دل فریسکو را مشبک توسط دوشنبه, مارس 9. مهمان می تواند لذت بردن از یک انتخاب یک پیش غذا, سالاد, غذای اصلی و جانبی از جمله ماهی قزل آلا صفحه گرامافون دل فریسکو را مشبک سالاد لعاب ژامبون و مک و پنیر برای 60 دلار به ازای هر نفر (دو نفر حداقل) از جمله تعریف منظور از تخم مرغ deviled شده. علاوه بر این تمام شراب های زیر 400 دلار در حال حاضر 50 درصد ،

Etoile Cuisine et نوار 1101-11 بالای شهر پارک 832-668-5808
Etoile آشپزی و نوار ارائه خواهد شد عید پاک برای رفتن به بسته های از آشپز فیلیپ Verpiand. طراحی شده برای تغذیه شش منو شامل deviled تخم مرغ (هر دو نفر) بو پا بره با رزماری jus طلا و یوکان طلا سیب زمینی gratin به علاوه یک وانیل کیک پنیر با توت فرنگی تازه. هزینه $255. هنگامی که سفارش, سوال در مورد یک جداجدا سفارش داده شده گزینه های به عنوان به خوبی. علاوه بر مواد غذایی, Etoile ارائه می دهد دو زوج شراب برای هزینه های اضافی: Plantey, Pauillac بوردو برای 45 $و نیکولاس Feuillate شامپاین برای $45. سفارشات برای عید پاک برای رفتن باید قرار داده شده و خریداری شده توسط یکشنبه, مارس 8 و می توان برداشت تا روز عید پاک و یا زمانی که برنامه ریزی شده است.

Fogo de Chão, چند, مکان های
برزیل steakhouse ارائه خواهد شد عید پاک منو در دسترس به عنوان بخشی از Fogo به رفتن برای منظقه وانت و تحویل — با تازه ماهرانه-butchered گوشت پوند و همه چیز مورد نیاز برای آماده سازی یک برزیل الهام گرفته از شام عید پاک برای چهار حق است. مهمانان می توانید انتخاب کنید 20 تا 64 اونس (چهار نفر) از یکی از Fogo امضا premium پروتئین از جمله فیله مینیون ها Ribeye بره لغو احکام صادره ی Picanha یا ماهی آزاد اقیانوس اطلس. هر شام عید پاک بسته نرم افزاری نیز شامل برزیل سالاد سیب زمینی بخار پز مارچوبه یک انتخاب از مخلوط سبزی یا سالاد سزار و Pao de Queijo (نان پنیر). مهمان می تواند تکمیل وعده غذایی خود را با اضافه کردن یکی از Fogo امضا دسر (14 دلار) و یا یک بطری ادای احترام شراب (25 دلار). Fogo نیز ارائه وعده های غذایی فرد در دسترس برای منظقه وانت و تحویل با انتخاب پروتئین سیب زمینی, سالاد مارچوبه مخلوط سبزی یا سالاد سزار و سه قطعه از Pao de Queijo. همه شام عید پاک ارائه شده از Fogo de Chão باید دستور داده شود و تا 6 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 11. علاوه بر این برای مدت زمان محدود فقط, Fogo de Chão ارائه تحویل رایگان در تمام Fogo به رفتن سفارشات $50 یا بیشتر.

مورتون را استیکهاوس مکان های مختلف
این عید پاک, مورتون را ارائه انتخاب یک استارت دخول همراهی و دسر برای هر مهمان از جمله امضا ظروف مانند ادم تنومند و بدقواره کوکتل میگو, 6 اونس مرکز برش فیله مینیون با آب سرد خرچنگ دم پای آهک کلیدی و سبک نیویورک کیک پنیر. انتخاب شراب نیز در دسترس هستند را به خانه در 50 درصد خاموش لیست قیمت. علاوه بر این, مورتون را ادامه خواهد داد به ارائه مهمانان گزینه ای را برای خرید آن “آشپز جدول” صفحه اصلی کیت از جمله مورتون تخصص آماده برای مهمانان برای pick-up, کوره و طبخ در خانه خود ، این کیت شامل یک عید پاک بسته به صورت دو یا چهار سس آماده شده و کره و آب بطری. مورتون امضا ادویه و housemade jus طلا را همراهی تمام استیک و لغو احکام صادره. همه عید پاک دستور باید قرار داده شده توسط دوشنبه, مارس 9.

این Oceanaire غذاهای دریایی, اتاق 5061 Westheimer, 832-487-8862
غذاهای دریایی مجلس ارائه شده است چهار دوره عید پاک برای رفتن به شام برای چهار برای $150. مهمان می تواند لذت بردن از امضای موارد مانند سرد ادم تنومند و بدقواره کوکتل میگو; خانواده به سبک طرف کبابی مارچوبه و خرچنگ مک و پنیر و سیب زمینی له شده; و همچنین به عنوان یک عید پاک duet از چهار 6-هر اونس مرکز برش فیله مینیون زوج با چهار کیک خرچنگ خفه در سیر و کره و خامه و خردل سس مایونز. پایان جشن تعطیلات با بهره گیری از پای آهک کلیدی برای دسر. علاوه بر این خانواده می توانید طبخ Oceanaire عید پاک منو در خانه خود را. رستوران ارائه خواهد شد دستورالعمل از آغاز تا پایان. برای کسانی که ترجیح می دهند را انتخاب کنید تا غذا را گرم و به طور کامل آمادگی خود را برنامه منظقه را توسط سهشنبه, مارس 10. بازدید از وب سایت برای اطلاعات بیشتر و دریافت 10 درصد برای رفتن به سفارشات و استیک و غذاهای دریایی کیت برو.

Ouisie را در جدول 3939 San Felipe, 713-528-2264
Ouisie را بازگشایی آن آشپزخانه برای روز عید پاک ارائه چهار جشن عید پاک بسته برای وانت یا تحویل. سفارش چهار دوره ناهار یا شام با یک انتخاب مانند خرچنگ, کیک, ماهی سرخو, کوتاه, دنده, سبزی paella و tres leches برای 40 دلار در هر فرد. برای سه دوره 25 دلار غذا را با انتخاب از جمله کیک خرچنگ یا سالاد سزار برق از جمله میگو و بلغور میت لوف خرچنگ bibb سالاد یا سبزی paella و دسر از tres leches به شکلات کیک لیمو و یخ کیک جعبه. بسته سه منو کودکان برای $12 ارائه مناقصه مرغ یا ماکارونی با مرغ گریل شده و آخرین است یک بطری Prosecco برای $20 یا یک بطری شامپاین برای $49. سفارش آنلاین یا تماس 713-528-2264. تمام سفارشات ارسال شده باید با پرداخت هزینه توسط چهار شنبه, مارس 11.

گودال اتاق 1201 ریچموند 281-888-1929
گودال اتاق ارائه می دهد خانواده سفارشات عمده مناسب برای جشن عید پاک در خانه. دریافت گوشت پوند از جمله گوشت سینه, کشیده, گوشت دنده خوک و مرغ و سوسیس. تمام گوشت سفارشات شامل سس bbq قطعه قطعه نان ترشی و پیاز و jalapeños و شما می توانید رویه طرف از charro لوبیا و سالاد کلم سبز, لوبیا, سالاد سیب زمینی توسط لیتر و گالن است. Bbq نقطه نیز شروع به ارائه Tex-Mex برو از خواهر و برادر استقرار Candente.

روستایی, 1836, Polk, 832-321-7799
در حال حاضر از طریق چهار شنبه, آوریل 8 مهمان می توانید قبل از سفارش روستایی عید پاک غذا کیت برای به اشتراک گذاشتن در خانه سفارش آماده به طبخ وعده غذایی (در دسترس برای وانت مارس 10-12) و یا آماده به خوردن غذا ( در دسترس برای وانت در یکشنبه عید پاک). هر دو گزینه شامل یک انتخاب غذای اصلی: مرغ بازی خدمت با ancho آهک کره; مازو گوشت خوک خدمت با chipotle گردو سس; و دنده نخست خدمت با سس ترب کوهی به علاوه یک خانه یا سالاد سبز و دو طرف از جمله سالاد سیب زمینی و لوبیا سبز بخار پز و هالاپینیو قاشق نان. روستایی عید پاک غذا کیت تغذیه دو تا سه نفر برای $49.95 با انتخاب بازی مرغ یا فیله گوشت خوک. مهمانان می توانید ارتقاء به دنده نخست برای $64.95. اگر شما یک فولر خانه سفارش بخش بزرگتر آن تغذیه چهار تا شش برای $79.95 با بازی مرغ یا فیله گوشت خوک و یا $99.95 برای دنده نخست. برای اضافی $10 مهمان می تواند با اضافه کردن یک تخم مرغ Deviled شده کیت برای اشتها آور و یا یک کیک هویج برای دسر. مهمانان می توانید تماس بگیرید 832-321-7799 و یا بازدید Prekindle.com به سفارش.

سان لوئیس رفت و آمد مکرر 5222 دیوار یا سد دریایی, 409-744-1500
این گلوستون رفت و آمد مکرر در حال حاضر پذیرش قبل از دستور برای یک خانواده به سبک جشن عید پاک برای ده ($435). شما انتخاب کنید تا homecooked تعطیلات مورد علاقه منظقه از جمله بهار عزیزم Romaine سالاد کل اسطوخودوس لعاب ژامبون و مارچوبه بخار پز قندی, کودک, هویج, فرانسوی, لوبیا سبز Succotash کره شلاق له شده Yukon سیب زمینی شیرین و ذرت و بیکن Risotto, Ciabatta, Bread, سفید, شکلات پودینگ نان و یک سبد عید پاک با تخم مرغ. Mimosas و خونین مری برو کیت نیز برای خرید در دسترس. همه دستورات باید توسط چهار شنبه, آوریل 8.

دولت کرایه آشپزخانه & Bar, 947 Gessner, 832-831-0950
عید پاک یکشنبه صبحانه کیت در دسترس برای انتخاب کنید تا شنبه و یکشنبه (مارس 9-12) بین ساعت 11 صبح تا 7:30 بعد از ظهر در خانه صبحانه پخت و پز کیت خوراک شش تا هشت نفر و در دسترس هستند قبل از سفارش (order by چهار شنبه, آوریل 8). هزینه $83.20 (پس از 832 هوستون کد منطقه) و شامل یک تخم مرغ Deviled شده کیت را ده deviled تخم مرغ عید پاک تخم مرغ رنگ کیت و کودکان فعالیت های کتاب دو دوجین تخم مرغ هشت آماده به طبخ biscuts, jar, دولت کرایه مربا توت فرنگی, دو پوند از اپپلوود بیکن دودی دو پوند از housemade صبحانه, سوسیس, دو کیلو کره یک و چهار پوند عسل ژامبون تنوری و سبک جنوبی صبحانه سیب زمینی کیت. مشتریان همچنین می توانید اضافه کردن برخی از اضافی برای هزینه های اضافی از جمله یک کلوچه کیت ($7.13) حساسه گالن (15 دلار) و خونین مری کیت (30 دلار).

ما خواهد شد به روز رسانی این لیست منتهی به عید پاک یکشنبه. رستوران ارسال می توانید تعطیلات جزئیات [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>