برای تلفن های موبایل از هرج و مرج نشت از باز کردن درب در انتهای یک راهرو کلیسا. تحت پژمرده تصویری از یک دلقک خندان کودکان و نوجوانان رنگ چهره خود را در سفید و اضافه کردن پاشیده قرمز به راهنمایی از بینی خود را. ابرها از پودر شناور از طریق اتاق به عنوان ریمل wands رول در اطراف جدول است.

به زودی, پوشیده در لباس های رنگارنگ و نئون کلاه گیس ارتش پاینت اندازه دلقک ها تلو تلو خوردن به پارکینگ.

آنها Sonshine دسته یکی از آخرین باقی مانده دلقک وزارت گروه در ناکسویل.

متشکل از حدود 12 کودکان بین سنین 5 و 15 و هدف آنها این است که به گسترش شادی و شادی را به “مردم که فقط نیاز به کمی آفتاب در روز خود را.”

“من فکر می کنم گاهی اوقات ما کشیده به خودمان بیش از حد” گفت: گروه رهبر سوزی Waddell. “کودکان و نوجوانان نیاز به می دانم که آنها نیاز به کمک به دیگر مردم, حتی اگر آن را به آنها لبخند بزنید.”

Waddell آغاز شده و گروه در Ridgeview کلیسای باپتیست در سال 2009 و با الهام از عشق از لودگی او توسعه یافته در اوایل 1990s به عنوان راهی برای ملاقات با افراد جدید و دوستان است. این بود تا زمانی که او در زمان یک ماموریت سفر به بولیوی در سال 1997 که او متوجه او می تواند با ترکیب این دو به دلقک وزارت.

از طریق لودگی Waddell به اشتراک گذاشته شده انجیل با کودکان و کسانی که در نیاز و تدریس عشق و پذیرش برای بسیاری از. او کاشته تقریبا هر لباس پوشیده شده توسط بچه ها و همراه با co-رهبر ریتا عجیب و غریب آنها قرار داده و پول خود را به سمت منابع مانند آرایش.

گروه بازدیدکننده داشته است بسیاری از خانه های پرستاری مانند حیاط زندگی ارشد در Inskip.

“آنها باید فعالیت های, اما آنها نمی کنید برای دیدن بچه ها زیادی” Waddell می گوید.

در سفر اخیر این گروه sang آهنگ ها, به دست ساخته شده کارت های روز ولنتاین به یک خوشحال گروهی از ساکنان و انجام کمدی skits. در هم آمیخته در skits هستند معابر از کتاب مقدس به عنوان به خوبی به عنوان یک پیام کوتاه در ایمان است.

“این چیزی است که کودکان می توانید انجام دهید که کمک خواهد کرد که مردم دیگر” Waddell گفت. “بچه ها نیاز به انجام همه چیز را برای کمک به دیگران است.”

حیاط ساکن Diki Trivette گفت: او می تواند به کودکان واقعا در مورد مراقبت ماموریت خود را.

“و آنها ما را همه احساس می کنید بهتر است,” او گفت:.

بچه ها در این گروه به اشتراک گذاری انجیل و گسترش لبخند, اما آنها همچنین یاد بگیرند که برای بیرون آمدن از پوسته خود. در لباس آنها “غیر صریح” و قادر به تغییر به شخصیت های مختلف گفت: Waddell.

برای کودکان و نوجوانان مانند Cayden Williams, 11 که نقش به عنوان دلقک “سوپراستار” این الهام بخش او را به دنبال بازیگری و استماع برای یک بخش در یک مدرسه بازی.

Waddell گفت: چیزی که مورد علاقه او در مورد دلقک وزارت “آموزش کودکان و نوجوانان برای نشان دادن افراد دیگر عشق و آوردن لبخند می زند. چرا که آنچه مورد نیاز است در جهان ما است.”

کسانی که علاقه مند به پیوستن به این گروه باید با Ridgeview کلیسای باپتیست.

می دانم که یک داستان جالب? اجازه دهید Calvin می دانم که در calvin.mattheis@knoxnews.com یا به او برسد و در @knoxvillephoto در Instagram!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im