سوم نهر Greenway است رفت و آمد hub از طریق Bearden Sequoyah, تپه, UT و مرکز شهر

زمانی که ساکنان Bearden و غرب ناکسویل مناطق فکر می کنم از نزدیک پارک و فضای دیدنی و گسترده Lakeshore پارک و Sequoyah Greenway یا شاید کوچکتر وست هیلز Greenway ممکن است اول به ذهن است.

اما یک فضای سبز تا حدودی پنهان از چشم و ذهن حداقل به یک بخش خاصی از جمعیت — سوم نهر Greenway.

در حال اجرا 5.3 کیلومتر از این منطقه در نزدیکی Everly Brothers پارک و زمین کرایه را به دانشگاه تهران پردیس, پارک است و نه فقط یک محل برای ورزش.

“این است که نه فقط تفریحی دنباله بلکه یک جایگزین کریدور حمل و نقل” گفت: تیم هستر پارک ها و greenways هماهنگ کننده برای ناکسویل پارک ها و تفریح و سرگرمی بخش. “بسیاری از مردم به طور معمول استفاده از سوم نهر Greenway به رفت و آمد با دوچرخه به دانشگاه تهران و مرکز شهر.”

او همچنین گفت: مسیر که می گذرد بیش از سوم نهر چندین بار از طریق پل های عابر پیاده یکی از پر استفاده ترین در greenway سیستم پارک.

به عنوان بخشی از یک دوره ای سری برنامه ریزی شده در طول چند هفته آینده به دنبال در برخی از فضاهای سبز غرب ناکسویل مراجعه ساخته شده بود هفته گذشته به خطی اما بطرف سوم نهر Greenway.

مرده زمستان را فراهم می کند یک فرصت برای دیدن این طرح بهتر است از طریق مختلف مناطق پوشیده شده از درخت بغل کردن آسفالت نوین در چندین مکان مانند یک زمستان پتو.

با شروع در منطقه کوچک Everly Brothers پارک دنباله می رود پشت UT intramural زمینه و غرب بالا, فوتبال, ورزشگاه, که در آن باقی می ماند در جنگل در امتداد نهر تا رسیدن کنکورد خیابان و در ادامه از طریق تایسون پارک و UT باغ.

آن را نیز می توان در مکان های مختلف از جمله ساترلند خیابان فقط در شرق و غرب و بالا کینگستون پایک از طریق لورل کلیسای مسیح پارکینگ.

در حالی که در حال اجرا بیشتر از طریق جنگل تا تایسون, پارک, این بخش دارای چند چشم-فو علاوه بر درختان مسن. چند سرخس می تواند خال خال در مکان های متنوع به دنبال پل ارائه یک معماری انحراف.

و در چند مکان پارک منطقه به اندازه کافی گسترده و پاک به اندازه کافی برای ارائه برخی از لکه های گیاهی.

و سپس در بالای عمدتا مسطح دنباله قطار مسیر است که به طور منظم به قطار در حال اجرا در امتداد آن و ساطع دیزل دود. اما این تقابل در دیدار اخیر با بوی قهوه مثل آتش و یا چیزی مشابه معطر پخت و پز در نزدیکی ساترلند خیابان trailhead.

گذشتن بیش از نهر دیگری روی دکمه زیر توجه با آن دهانه قوسی. و فقط در سراسر نهر در اینجا در سمت غرب خوب است پوشیده از چمن نقطه متصل به حیاط خلوت یک خانه تا تپه در نزدیکی کینگستون Pike.

و در طرف دیگر نهر و گذشتن کوچک ردن/دفاع تپه قدمت آن به جنگ داخلی.

در حالی که زمستان اجازه می دهد تا بازدید بیشتری نگاه در دولت در حال حاضر سومین نهر Greenway منطقه آن را نیز باعث می شود یک ناظر فکر می کنم در مورد آینده امکانات. برای مثال از آنجا که بسیاری از مناطق پوشیده شده از درخت در اطراف این دنباله دار در حال تاخت و تاز کردن با تاک پیچ امین الدوله و حتی kudzu خوب تمیز کردن ممکن است اجازه می دهد تا مردم را به راه رفتن بیشتر به راحتی از طریق یک بخش بیشتری از جنگل اضافه کردن یک ملایمت.

هستر گفت: بخش خود را از این امر آگاه است و کارگران به طور معمول توده یونجه یا کاه و تر و تمیز در عرض 5 یا 10 فوت greenway و به صورت دوره ای سعی کنید به تمیز کردن بیش از حد رشد مناطق.

“این شهر مشغول به کار در برخی از مناطق بزرگتر به عنوان زمان اجازه می دهد تا به حذف گونه های مهاجم و تعدادی از گروه های خصوصی کمک کرده اند و همچنین,” او گفت:. “این است که تلاش مداوم.”

او افزود که در زمستان به طور معمول یک زمان آرام برای تعمیر و نگهداری و پروژه های بهبود, اما برنامه ریزی های در حال انجام برای تعمیر این تابستان یک بخش آسیب دیده در سال گذشته و جاری شدن سیل.

در جریان بازدید هفته گذشته تعداد کمی از مردم می تواند با استفاده از greenway از سگ واکر پایین آمدن از خود Sequoyah تپه خانه به چند جاگر و ورزش واکر.

در حالی که سوم نهر Greenway به برخی از به ارمغان می آورد خاطرات غم انگیز سلاح سرد مرگ Stefany Fairbanks, 42, در مارس 2015 در حالی که او در راه بود در دنباله هستر مردم را تشویق به استفاده از عقل سلیم است.

“آگاه باشید از محیط اطراف خود است. آیا استفاده از هدفون/از earbuds. کسی بگویید که در آن شما در حال رفتن و لذت بردن از پارک ها یا greenways با یک دوست” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید