فصل سوم از Telemundo سر و صدا ‘La Reina del Sur,’ تنظیم برای 2021


Kate del Castillo به عنوان ترسا مندوزا

Telemundo در حال برنامه ریزی برای air فصل سه آمار نشان می دهد La Reina del Sur در 2021. Kate del Castillo خواهد تلافی نقش خود را به عنوان ترزا Mendoza, شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر در اجرا.

La Reina del Sur, لگد کردن Telemundo فوق العاده سری حق رای دادن. فصل دو دیدم مندوزا ناپدید می شوند به فدرال ایالات متحده برنامه حفاظت از شهود پس از به دست گرفتن مکزیکی نامزد انتخابات ریاست جمهوری. تحت یک نام جدید او در حال بالا بردن دخترش صوفیه در توسکانی تا زندگی خود را طول می کشد به نوبه خود غیر منتظره و یا دو.

“Telemundo همچنان رهبر بازار در خدمت رسانه های گوناگون اشتها امروز اسپانیایی. La Reina del Sur, نمونه تعهد ما به هل دادن مرزهای آشکار معاصر داستان سرایی و تولید محتوای حق بیمه طراحی شده برای ambicultural Latinos که در طلب برش لبه روایات در تمام سیستم عامل” گفت: Ronald روز اجرایی معاونت سرگرمی در Telemundo. “پس از موفقیت در سراسر جهان از دو فصل اول طرفداران مشتاقانه در انتظار بازگشت از این یاد سری. ما هیجان زده به دعوت از بینندگان ما برای پیوستن به فصل بعد در ترسا مندوزا در سفر زندگی و قدرتمند داستان به زندگی به ارمغان آورد با استعداد Kate del Castillo.”

یک فصل از لا رینا در سال 2011 و فصل دو در سال 2019.

“ترسا مندوزا همیشه دریافت پاسخ فوق العاده ای از طرفداران او و من هیجان زده می شود قادر به یک بار دیگر بخشی از این سری افسانه ای و آنها را در فصل جدید است که آنها درخواست شده است” گفت: دلم کستیللو. “ترسا مندوزا در شخصیت می شود حتی بیشتر جالب با هر فصل از زندگی او به طور مداوم به من آموزش چیزهای جدید در طول راه. من هیجان زده برای دیدن آنچه که شگفتی ترزا در فروشگاه برای ما در این زمان است.”

مارکوس سانتانا, رئيس جمهور از Telemundo جهانی استودیو خواهد بود showrunner و تهیه کننده اجرایی. La Reina del Sur یک تولید مشترک بین Telemundo جهانی Studios و Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>