زمانی که Knox County اخراج مدارس در اوایل روز شنبه بسیاری از والدین فرستاده شدند تکاپوی انتخاب کنید تا کودکان خود را, برخی از, با کمتر از 30 دقیقه متوجه خواهید شد.

ناکس مدارس شهرستان ارسال پیام حدود 10 صبح است که دانش آموزان ابتدایی خواهد بود را رد کرد و در ساعت 10:30 a. m. و دانش آموزان متوسط و بالا خواهد بود را رد کرد و در 11:30 a. m. به عنوان آب و هوا و شرایط جاده را بدتر شده است. مدرسه شده بود در جلسه کمتر از سه ساعت برای دانش آموزان ابتدایی.

یک هشدار سیل صادر شد در صبح روز پنجشنبه و در ادامه به جمعه برای ناکس و شهرستانهای اطراف. بیش از 70 جاده را بسته بودند در سراسر ناکسویل و ناکس شهرستان در ارتفاع پنج شنبه را سیل. چندین شهرستانهای اطراف در حال حاضر لغو شده مدرسه چهار شنبه بعد از ظهر.

بیشتر: آب در حال عقب کشیدن از ارتفاع پنج شنبه سیل اما آب ایستاده و هنوز خطرناک است

Tempress Boone, مادر 9 ساله مسیحی Boone در کار بود و قادر به چک کردن تلفن خود را هنگامی که پیام به پدر و مادر فرستاده شد. هنگامی که او در زمان استراحت در 10:40 صبح او را دیدم که مدرسه در حال حاضر بوده است را رد کرد. او همچنین دریافت پست صوتی اعلام اخراج در 10:07 a. m., او گفت:.

“من ناراحت بود فقط واقعا ناراحت بود زیرا ریختن پایین باران و او نمی باید یک کلید به خانه ما و او نیست که خود را تلفن همراه” بون گفت ناکس اخبار روز جمعه.

چه اتفاقی می افتد زمانی که هیچ کس به خانه ؟

بون “دیوانه وار به پایان رسید تا یک وظیفه و وارد خانه من در 10:50 صبح” و مسیحی در خانه نبود. بون رفت و در اطراف به همسایگان و بررسی در پسران و دختر بچه باشگاه در سراسر خیابان اما هیچ کس او را دیده بود ،

او به نام سبز آهنربا آکادمی که در آن مسیحی سوم-گریدر و گفته شد او را به تماس با هیئت مدیره مدرسه. او پیامک پسرش معلم گفت که او مسیحی قرار داشت ، او به نام مدرسه دوباره به صحبت اصلی جسیکا Holman که شروع به قرار دادن با هم یک گروه از معلمان و کارکنان به کمک می آیند به دنبال مسیحی است. او همچنین به نام 911.

پس از حدود یک ساعت و نیم مسیحی در آمد در خارج از خانه همسایه. همسایه شده بود خانه بیمار و دیدم او ایستاده در باران و به او اجازه آمدن به خانه او Boone گفت.

بون گفت: او خدا را شکر که همسایه اش او اجازه پسر داخل می آیند و خدا را شکر که Holman و یک گروه از معلمان به او کمک کرد اما احساس می کند مانند تصمیم به انتشار مدرسه در یک اطلاعیه کوتاه است “کاملا غفلت.”

“فقط آن را بسیار غیر مسئولانه و غفلت است که آنها ارسال خواهد ابتدایی-کودکان خانه در زیر باران بدون دانستن اگر کسی در انتهای دیگر به بازیابی او” بون گفت.

KCS سخنگوی جاش Flory گفت ناکس اخبار وجود ندارد و سیاست است که جادوها چقدر اطلاع داده شده است قبل از اخراج زود هنگام اما این منطقه تلاش می کند به ارائه زمان به عنوان آنجا که ممکن است.

“در این مورد ما احساس می شد لازم به انصراف از مدرسه به سرعت به عنوان سیل شرایط همچنان به بدتر” Flory گفت.

Boone است پس از صحبت با چند KCS مدیران از جمله Julie Thompson مدیر اجرایی آموزش و پرورش ابتدایی که “عذرخواهی فراوان برای وضعیت” بون گفت.

توماس معذرت خواهی برای اطلاع کوتاه

سرپرست باب توماس نیز با ارسال یک ایمیل به همه KCS پدر و مادر شب گذشته عذرخواهی برای سردرگمی.

“من آگاه هستم این ایجاد سختی برای خانواده های ما و من برای مشکل پوزش می طلبیم” توماس گفت. “احساس می کنم این مهم است به شما ارائه با اطلاعات اضافی در مورد روند ما. با ثبت بیش از 60 ، 000 دانش آموزان به اندازه ما در منطقه پیچیده هر گونه تصمیم گیری در مورد تعطیلی و ما باید پایه تصمیم گیری های ما بر روی اطلاعات ما در آن زمان است.”

بین 4 صبح و 6 صبح حدود 5 درصد از جاده های شهرستان شده بود مانع توسط باران “و ما فکر نمی کنم آن را موجه یک منطقه گسترده ای از بسته شدن” توماس گفت. بعد از آن در صبح به عنوان آب و هوا بدتر منطقه تصمیم به اخراج زود هنگام “برای اطمینان از امن خانه رفت و آمد برای دانش آموزان و خانواده ها است.”

“ما می دانیم که این ارائه ناراحتی قابل توجهی برای بسیاری از پدر و مادر” توماس گفت. “ما می خواهیم برای اطمینان از همه پدر و مادر و سرپرستان که هیچ کودکی تا به حال خواهد بود سمت چپ به تنهایی در یک مدرسه حتی اگر پدر و مادر قادر به آنها را انتخاب کنید تا در کوتاه توجه کنید. امروز محسوب می شود که آب و هوای نامساعد روز و هیچ دانشجویی محسوب می شود وجود ندارد و به عنوان یک نتیجه از تصمیم ما.”

آنچه می تواند انجام شود متفاوت است ؟

بون در ضمن فکر می کند به اندازه کافی وجود ندارد اطلاع داده شده برای مدرسه ابتدایی واخراج.

“در آن نیاز به حداقل دو ساعت متوجه است که آنها در حال اخراج کودکان” بون گفت. “من می دانم که آنها از ارسال پست صوتی و یا آنها تماس تلفن … اما تماس با من و یا ارسال یک متن است نه رفتن به من کمک کند در تمام.”

بون پیشنهاد منطقه مدرسه نیز باید تماس با کسب و کارهای محلی و یا تماس با پدر و مادر خود را در محل کار. او گفت: او را نیز دوست داشت برای مدرسه برای نگه داشتن دانش آموزان وجود دارد تا پدر و مادر می تواند آنها را انتخاب کنید.

“مدرسه نبود سیل” بون گفت. “امن ترین چیزی که به انجام است که به نگه داشتن بچه ها در مدرسه و اجازه می دهد پدر و مادر برای آمدن آنها را انتخاب کنید تا در مدرسه.”

والدین و یا سرپرستان باید این گزینه به اطلاع مدرسه چگونه یک کودک باید به خانه در مورد اخراج Flory گفت. هیچ کودک خواهد بود سمت چپ به تنهایی در یک مدرسه حتی اگر پدر و مادر قادر به انتخاب دانشجو در کوتاه توجه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im