روز ولنتاین مناسب است در اطراف گوشه. برای برخی از مردم آن را یک روز به جشن عشق خود را برای یکدیگر مشخص شده تا آب نبات و گل اما برای دیگران می تواند به راحتی تبدیل به یک روز به یاد آنها را از روابط شکست خورده. پس از همه, که نشده تا به حال یک قلب شکسته است ؟

هوستون هنرمند آدم آجر استفاده می شود خود را شکستن به سوخت دانلود آهنگ جدید خواهد بود و او پرتاب ضد ولنتاین روز نشان می دهد با انتشار جدید خود را تنها “تشییع جنازه” فوریه 13 در قاره باشگاه. تنها در دسترس خواهد بود برای جریان روز بعد. آجر خواهد پیوست توسط دوستان خوب و همکار هوستون نوازندگان باستان گربه جامعه و قلب حیوانات.

آجر قبلا منتشر شهرستان آهنگ ها و آیاتدو متمایز آلبوم با آیات مصرف آجر به یک سنگ indie در جهت قبلی خود را قوم رانده شهر آهنگ. آجر است و در حال حاضر مشغول کار بر روی آلبوم سوم خود را با عنوان محاکمه و برای این رکورد آجر است به دست گرفتن کنترل در استودیو و اجازه دادن به احساسات چپ بیش از دو سال رابطه است که به پایان رسید.

“این بسیار سخت فروپاشی و آهنگ مهربان بودند از من خروجی برای همه چیز است که اتفاق افتاده است پس از آن. “تشییع جنازه” قطعا بخشی از آن فوق العاده عصبانی دوره” اعتراف آجر. چه چیزی مردم را هنگامی که آنها می دانند که چیزی است که محکوم به فنا ؟ آیا آنها را انتخاب کنید به تظاهر آنها آن را نمی بینیم و trudge و یا تماس آن واریز شده?

آجر بازدید این احساس سر در با “تشییع جنازه” و او نمی گوشت چرخ کرده و کلمات خود را. او به طور کامل بیان خود را از سرخوردگی و خشم در حالی که مصرف شنوندگان همراه برای سوار شدن خود و عاطفی هضم است. “مراسم تشییع جنازه احتمالا مسهل آهنگ در تاریخ ثبت است.”

او اذعان می کند که در گذشته او برگزار کرده است بر روی آهنگ ها برای سال اما با اخیر خود دسته ای از آهنگ احساس نیاز به اجازه دهید آنها را به سرعت. Breakups بسیار سخت و پیچیده است و بدون دادن دور بیش از حد بسیاری از اطلاعات شخصی آجر توضیح می دهد چگونه او احساس فشار به ازدواج می شود و مطابق با بعضی از مجموعه استاندارد از یک هنجار اجتماعی.

او پس از یاد رفتن آسان در خودش گفت: عاقلانه “چه نقطه ای از خودتان احساس وحشتناک؟” آجر نیز شناسایی اهمیت اجازه می دهد خود را به احساس. “هر کس می خواهد به بسیار رشد کرده و آن را مانند که شما هاربر احساس خشم و شاید ندامت و آنها معتبر هستند بیش از حد. این نه فقط در مورد یک انسان کامل که شما می توانید اجازه دهید خود را خراب کرد در حالی که برای. این که شما چگونه می توانید از طریق آن در تجربه من.”

یکی دیگر از تک آلبوم آینده است “سعی کنید”, منتشر شد, با باهوش تصویری شامل آجر خود را تجربه جهنمی موش خرمای کوهی امریکا روز و به آرامی به آموزش خود را به انجام بهتر تا زمانی که او در نهایت می شود آن را به سمت راست. این ویدئو به کارگردانی سرجیو Trevino از Buxton و باستان گربه جامعه است.

هنگامی که بحث در مورد این تصمیم به انتشار تک آهنگ و در مقابل انتظار برای انتشار و کل آلبوم آجر اطمینان او یک طرح. “مردم ضامندار بر روی آهنگ ها بیشتر از سوابق این روزها بنابراین من فقط احساس می کنم مثل قرار دادن تک آهنگ بیشتر از چیزی هوشمند برای انجام.”

“مردم در حال رفتن به می خواهید به شنیدن بیشتر است. ما قطعا باید به یک آلبوم ما در حال گرفتن وجود دارد.” آجر و کار محلی با برچسب آنچه از آنها پرونده های اجرا شده توسط دیترویت بومی و در حال حاضر ساکن هوستون, کیم هیل. “کیم واقعا پسر خوب. او واقعا خوب گوش برای موسیقی و او دارای طعم خوب است که فوق العاده مهم است اگر شما در حال کمک به هنرمندان نه فقط با فشار آنها را به خاطر آنها نگاه مانند آنها می تواند قابل عرضه در بازار می گوید:” آجر.

آجر ممکن است نوشته شده است این آلبوم در مورد یک تجربه بسیار شخصی است اما او متوجه می شود که هنرمندان را به حساب مخاطبان خود را و داستان خود را بدون از دست دادن دیگران با استفاده از شخصی استعاره. نوشتن خود را در دسترس است شعر گفتن داستان است که جریان بدون جداسازی شنونده.

“من نمی خواهم به نوشتن هر چیزی که من نمی خواهد بود قادر به ایستادن در مقابل مردم و می گویند. داشتن افراد دیگر وجود دارد

بسیار مهم است آن چیزی است که باعث می شود آهنگ ها.”

آدم آجر انجام خواهد شد با باستان گربه جامعه و قلب حیوانات, مارس 13 در قاره باشگاه 3700 اصلی درب باز در 10 p. m. $5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su