این کالج معتبر بود توسط یک DeVos-تحریم ، ما نمی تواند پیدا کردن شواهدی از دانشجویان یا اعضای هیئت علمی.

SIOUX FALLS, S. D. – ریگان دانشگاه ملی قرار بود به یک مکان آموزش عالی بود اما مشخص نیست که چگونه آن را اعطا درجه است. با همه ظاهر در حال حاضر آن را ندارد دانش آموزان بدون هیچ علمی و هیچ کلاس های درس.

یک سازمان به منظور خدمت به عنوان یک دروازه بان برای پول فدرال رو به این دانشگاه موافقت به عمل به هر حال.

که تأیید آژانس از نظر مالی مشکل و از دست دادن اعضای سریع وجود دارد عمدتا به دلیل آن ذخیره شده توسط وزارت آموزش و پرورش در سال 2018 است.

اعتباربخشی ممکن است خشک ترین بخشی از آموزش عالی اما این گروه مستقل دارای اهمیت بزرگ: اگر آنها به تایید دانشگاه, دولت موافقت خود را با دادن کمک های مالی فدرال و وام به دانشجویان وجود دارد.

آژانس در باره تأیید شورای مستقل حرفه ای و مدارس دارای سابقه تصویب مشکوک کالج ها با عواقب ویرانگر. آن را معتبر ITT Tech, Corinthian کالج ها و Brightwood کالج عظیم برای سود دانشگاه که ناگهانی تعطیلی دهه گذشته چپ هزاران نفر از دانش آموزان بدون درجه و تضعیف ارزش آموزش و پرورش از کسانی که فارغ التحصیل. کسانی که در تعطیلی به رهبری باراک اوباما وزارت آموزش و پرورش به نوار ACICS’ قدرت در سال 2016.

پس از یک دادگاه فدرال تصمیم وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء تأیید سازمان. در آن نقطه آن را از دست داده بود ده ها تن از کالج ها و حق عضویت خود را. آن نیاز به اعضای جدید و سریع است.

این تصمیم در سال 2017 به تصویب ریگان دانشگاه ملی به عنوان یک عملی کالج – که امروز فاقد قابل تشخیص نشانه های آموزش عالی – تماس به سوال ACICS توانایی به نگه کالج پاسخگو برای آموزش و پرورش آنها قرار است به ارائه.

زمانی که کالج ها نزدیک: هزاران نفر از دانشجویان بدون مدرک. چگونه به نگه داشتن آن را از اتفاق می افتد به شما

خالی سوئیت دفتر دانشکده که به تدریس در جای دیگر

زمانی که ایالات متحده آمریکا امروز آغاز بررسی ریگان ماه گذشته شمار مسائل به نظر می رسد.

با کلیک بر روی لینک کالج, وب سایت جهت ثبت نام در کلاس های led به صفحات خطای 404. هیچ دانشجویان و یا فارغ التحصیلان می تواند در بر داشت در LinkedIn یا Facebook.

کالج تنها ظاهر در توییتر: دو نفر ارسال شده یک عکس از یک غنا سیاستمدار دریافت مدرک افتخاری از کالج. رسمی شده بود به اتهام داشتن جعلی دکترا توسط یک کمیسیون انتخاباتی در غنا اگر چه او آن را تکذیب کرد.

دانشکده بودند دشوار است برای پیدا کردن. ایالات متحده آمریکا امروز در تماس با چند نفر با همان نام و آموزش و پرورش اعتبار به عنوان کسانی که ذکر شده به عنوان هیات علمی در دانشگاه, وب سایت است. چهار نفر از آنها تدریس در دانشگاه های مختلف و گفت: آنها تا به حال هرگز در ریگان. بسیاری ذکر شده بودند به طور کامل وجود ندارد از اینترنت فاقد وب سایت های شخصی و پروفایل LinkedIn – ویژگی های مشترک برای دانشگاهیان.

دانشگاه رئیس جمهور – هارولد هریس در هر مدرسه در سایت – به همین نامرئی. روسای دانشگاه ها اغلب به عنوان یک موسسه را به صورت عمومی است. تنها در ریگان ملی, سایت موسسه اسم رئیس جمهور ایالات متحده. رئیس دانشگاه در داکوتای جنوبی مجوز کسب و کار ذکر شده بود به عنوان “خوانهوا فن.”

تلاش برای رسیدن به ریاست جمهوری و یا هر کسی که در ارتباط با دانشگاه یک خبرنگار به نام با شماره های ذکر شده در وب سایت مدرسه. کسی که در جواب گفت: “ریگان دانشگاه ملی” اما گفت که آنها علاقه مند بودند در یک مصاحبه.

سپس آنها گذاشت.

دو بار در ژانویه. 29 Feb. 12 یک خبرنگار در بازدید از آدرس ذکر شده برای ریگان دانشگاه ملی در Sioux Falls. در یک محل درب قفل شده بودند و مجموعه اداری تاریک بود. هر دو تا به حال علائم تحمل مدرسه نام و نام خانوادگی. در محل دیگری در این مجموعه بیشتر بود خالی ذخیره برای برخی از عایق بر روی زمین پراکنده و یک فروشگاه خلاء.

ایمیل های فرستاده شده به مدرسه بازگردانده نشدند. روز قبل از ایالات متحده آمریکا امروز منتشر شده این تحقیقات این دانشگاه در زمان پایین وب سایت خود را.

چگونه ریگان دریافت تأیید شده است ؟

ACICS اتحاد معتبر 63 موسسات انتفاعی دانشگاه که ارائه کمتر از چهار سال برنامه های تحصیلی و یا گواهی. آن دسته از موسسات’ تمرکز بر طیف وسیعی از مراقبت های دامپزشکی به ماساژ درمانی به مدارس پرواز. حتی برخی از مکان های بین المللی.

آژانس اعضا در سال 2016 شماره 290.

منتقدان این آژانس هشدار داده اند فشار برای اضافه کردن اعضا می تواند منجر ACICS به اعتبار کم انجام بده.

آن زمان در ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار چند ساعت برای پیدا کردن که ریگان ملی به نظر نمی رسد به عملکرد در حال حاضر.

زمانی که تصویب مدارس ACICS می تواند مقامات را نه به 18 ماه بررسی دانشگاه. این فرایند شامل چندین بازدید سایت ده ها تن از اسناد و مدارک به بررسی و حتی یک daylong اولیه اعتباربخشی کارگاه آموزشی برای یادگیری بیشتر در مورد ACICS ” قوانین است که هزینه های اجباری $1,000. Accreditors نقد و بررسی دانشکده لیست و برنامه درسی. به طور معمول, هنگامی که یک دانشگاه دریافت تایید از یک accreditor کلاس در حال حاضر در جریان است.

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی ریگان دانشگاه ملی آغاز شده و در اواخر ماه ژانویه است. این معلوم نیست چه مدت این دانشگاه شده بود عامل این راه ظاهرا بدون دانش آموزان و یا دانشکده. ACICS گفت: ریگان تا به حال ملاقات استانداردهای آن در طول فرایند اعتباربخشی است اما می گویند به طور خاص چگونه آن را به حال تایید این کالج به حال دانشجویان و استادان.

میشل ادواردز مدیر عامل و رئیس ACICS دفاع از شورای اعتباربخشی روند در ایمیل این ماه به ایالات متحده آمریکا امروز. ACICS اول معتبر ریگان در سال 2017, هر چند ادواردز گفت: این دانشگاه تا به حال به آدرس برخی از مناطق که در آن ابتدا از انطباق. او کاهش یافته است به آنچه آن مناطق بودند.

“ACICS اعتبار معیارهای اجازه نمی دهد که برای اعطای یک کمک مالی اولیه و یا جدید اعطای مجوز مگر اینکه تمام استانداردهای برآورده شده است” ادواردز نوشت.

در ژانویه 2019 آژانس با ارسال نامه ای اطلاع رسانی ریگان از یک مشکل جدید. هیچ یک از دانشگاه فارغ التحصیلان به نظر می رسد برای بدست شغل.

“پردیس سطح قرار دادن نرخ 0% مادی زیر شورای استاندارد از 60 درصد” ACICS نوشت: در نامه نوشته شده در یک پایگاه داده فدرال.

آژانس کارگردانی ریگان به “علت” چرا مجوز رسمی خود را نباید خارج شود. ACICS’ سیاست های مجاز برخی از مدارس بیشتر زمان خود را نشان می دهد فارغ التحصیلان پیدا کرده بود شغل ادواردز گفت. این چیزی بود که اتفاق افتاده با ریگان در این مورد گفت و نشان دادن علت سفارش برداشته شد در ماه مه.

در دسامبر. 23 تأیید بدن فرستاده می شود یکی دیگر از نامه هشدار بود که در پاسخ به یک سایت مراجعه ادواردز گفت.

این بار accreditors نگرانی در مورد زبان در یک دوره کاتالوگ و دانشگاه سیستم درجه بندی است. این اشاره در بیشتر مسائل وجودی مانند فقدان مدارک و شواهد از یک فرد واجد شرایط برای اجرای برنامه های کسب و کار. علوم کامپیوتر برنامه ندارد, مواد لازم برای تدریس. “برای مثال هیچ شبکه, سرور, روتر, سوییچ و یا یک مینی کامپیوتر سرور و تجهیزات لازم برای ساخت یک مینی کامپیوتر است.” که یک نیاز بود برای یکی از دانشگاه دوره.

آژانس دستور داد که دانشگاه برای اثبات همین دلیل آن را باید در حفظ آن اعتبار گذاشته و 15 طرح برای اصلاح مشکلات. مقامات دستور به ایجاد یک برنامه برای کمک به دانش آموزان در پایان مطالعات خود و یا دریافت بازپرداخت اگر کالج شد ،

یک بی ارزش مدرک ؟ بتسی DeVos می خواهد به تغییر قوانین که دانشگاه باز بماند دید

“ACICS طول می کشد این موضوع بسیار جدی” ادواردز گفت: آمریکا امروز در یک ایمیل در هفته گذشته. “شورا موظف است نه تنها به دنبال روش های مشخص شده در (اعتباربخشی) معیارهای بلکه به عمل نامطلوب در برابر هر نهادی که نتواند به انطباق.”

ریگان بود تا روز جمعه برای پاسخ به accreditor. مجوز رسمی خود را برنامه ریزی شده بود به بررسی در یک ACICS جلسه در ماه آوریل است.

شنبه پس از ایالات متحده آمریکا امروز تماس و ایمیل و پس از ایالات متحده آمریکا امروز درخواست نظر از ACICS و وزارت آموزش و پرورش ریگان دانشگاه ملی انصراف از اعتبار. وقتی پرسیده شد که اگر خروج به سوالات مطرح شده در ایالات متحده آمریکا امروز بررسی ادواردز کاهش یافته است ،

“ما قادر به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات در مورد روند مشورتی در پاسخ به در معرض خطر موسسات,” او گفت: در یک ایمیل.

روابط به یک مظنون ‘ویزای آسیاب’

در نگاه اول ACICS مکاتبات با ریگان به نظر می رسد هدفمند پاسخ به یک مبارزه مدرسه گفت: آنتوانت Flores, مجوز رسمی متخصص در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت است.

اما مکاتبات نشانی آشکار غیاب استادان و دانشجویان است که ایالات متحده آمریکا امروز کشف این زمستان.

“شما معتبر این نهاد است. آیا شما از دست این؟” فلورس گفت.

که ریگان به دنبال ACICS تصویب در سال 2017, زمانی که آینده خود را به عنوان یک accreditor شد نامشخص نیز باید افزایش سوال او گفت:. وزارت آموزش و پرورش به رسمیت می شناسد و بسیاری از گروه های است که می تواند معتبر کالج ها و دانشگاه ها گاهی اوقات باید چند گزینه را انتخاب کنید. برخی از گروه ها ممکن است استانداردهای بالاتر از دیگران است.

“من فکر نمی کنم این نشانه خوبی برای آنها,” او گفت: از ACICS. “آنها گفته بود که آنها در حال تبدیل خود را در اطراف.”

زمانی که تأیید بدن مواجه بسته شدن در سال 2016 برخی از دانشکده های آن یافت جدید accreditors.

آنهایی که مانده بودند با ACICS گفت: Michael Itzkowitz یک عضو ارشد که مطالعات آموزش عالی در سوم راه سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک احتمالا نمی تواند پیدا کردن اعتباربخشی در جای دیگر.

“آنها پایین بشکه,” او گفت:.

نامه هشدار از ACICS را یک ایده از مشکلات در برخی از دانشگاه ها. یک دانشگاه accreditors گفت: به نظر می رسد نامناسب عامل پردیس در عراق است. یکی دیگر از کالج تا به حال موفق به ارائه مدارک و شواهد از تعامل بین دانشجویان و اساتید در دوره های آنلاین.

ریگان ملی دارای قابلیت اتصال به یک نوع متفاوت از مشکل موسسه از طریق روابط خود را با دانشگاه ویرجینیای شمالی.

در سال 2011 مهاجرت فدرال مقامات حمله UNVA تهدید به تعلیق کالج توانایی پذیرش دانشجویان خارجی است. سوء ظن: که شمال ویرجینیا بود “ویزای آسیاب” یک متهم به واسطه یک شانس برای زندگی در ایالات متحده آمریکا به جای ارائه یک معنی دار آموزش و پرورش است.

یخ ‘ویزای آسیاب’ نیش: مخفی ضبط شده نشان تاکتیک های جعلی دانشگاه که منجر به 250 دانش آموزان دستگیر شدند

ویرجینیا دولت بسته ویرجینیای شمالی در سال 2013 به دلیل آن معتبر نبود. آن را مطرح همان سال با یک داکوتای جنوبی آدرس – یکی از همان ریگان ملی مورد استفاده در کسب و کار براده به علاوه همان عامل Xianhua فن املای کمی متفاوت از نام های ذکر شده برای ریگان ملی رئیس جمهور.

در برخی از راه, داکوتای جنوبی بود محل ایده آل برای ریگان. دولت اتحاد میان laxest قوانین برای کالج ها در کشور است. مقامات دولتی فقط از کالج ها اعم از تأیید گروه مورد تایید آنها نیست به طور مستقل نگه دانشگاه پاسخگو باشد.

“ما قبول مردم پاسخ در ایمان خوب است” گفت: امیلی کر اجرا می شود که بخش خدمات کسب و کار در دولت ،

آیا ریگان ملی سازندگان مشابه مربوط به مهاجرت و انگیزه به عنوان یک مظنون در شمال ویرجینیا?

در یک سال 2018 نامه به ACICS یکی از افراد ذکر شده به عنوان ریگان ملی, رئیس جمهور, هارولد هریس نوشت: به ACICS به دنبال کمک به تامین امنیت .edu دامنه. به چه دلیل ؟

“، edu تعیین برای ما مهم است به عنوان آن را نشان می دهد جهان ما یک موسسه معتبر تایید شده توسط وزارت آموزش و پرورش” هریس نوشت: در نامه ای ذخیره شده در وزارت آموزش و پرورش وب سایت. داشتن بخش signoff کمک خواهد کرد که این دانشگاه برای برنامه اعمال می شود که مسائل مربوط به ویزا برای دانشجویان خارجی است.

اما ریگان ملی هرگز بخشی از ویزای دانشجویی برنامه ایالات متحده مهاجرت و گمرک سخنگوی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

وزارت آموزش و پرورش می ایستد accreditor

حتی اگر DeVos’ بخش ذخیره ACICS این accreditor شده است تحت بررسی از مقامات آموزش و پرورش مربوط به سلامت مالی و پروسه بررسی.

یکی ACICS معتبر دانشگاه متهم شده بود از درجه تورم: ویرجینیا دانشگاه بین المللی که در حال حاضر می رود فیرفکس دانشگاه امریکا است. وزارت آموزش و پرورش به سوال چگونه به طور کامل ACICS بررسی فایل های ارائه شده توسط دانشگاه سان دیگو به صورت منسجم مطالعات.

وزارت آموزش و پرورش نیست و تنها آژانس به افزایش نگرانی ها در مورد ACICS. در ماه دسامبر – قبل از ACICS صدور آخرین اخطار به ریگان ملی – ACICS حال اجرا با شورای اعتباربخشی آموزش عالی یک گروه با نفوذ از دانشگاه ها که مجموعه ای از استانداردهای خود را برای اعتباربخشی. شورای اطلاع ACICS on Dec. 16 که آن را انکار می کند به رسمیت شناختن آن به دلیل آن را از انطباق در نه حوزه.

این accreditor پاسخ داد که ارزان استانداردهای بودند مشخص نیست.

فاقد افزار آندروید تشخیص فلورس گفت: ممکن است آن را سخت تر برای دانش آموزان در ACICS-مصوب مدارس به انتقال اعتبار خود را اگر آنها نیاز به.

به علاوه وزارت آموزش و پرورش تصمیم به نجات تأیید آژانس بوده است تا حدی تحت تاثیر این واقعیت است که ACICS در حال حاضر ارزان را signoff.

در حال حاضر وزارت آموزش و پرورش است و ACICS.

“این بخش انتظار دارد همه accreditors به برگزاری مدارس پاسخگو به استانداردهای اعتباربخشی و اگر آنها نمی, ما را نگه accreditors خود پاسخگو” سخنگوی آنگلا Morabito در بیانیه ای گفت. “بدون گروه انجام تحقیقات مستقل از مدرسه به نظر می رسد که ACICS به دنبال مناسب روش اعمال تحریم های مناسب و مدرسه است که دیگر معتبر است.”

ACICS’ به رسمیت شناختن است که در بخشی مهم از فلسفه برای DeVos.

وزیر آموزش و پرورش می خواهد به کاهش قوانین حاکم بر اعتباربخشی. کمتر مقررات می تواند اجازه می دهد کالج ها برای اجرای برنامه های آموزشی به سرعت به پر کردن چاله ها در نیروی کار او گفت: – یک رویکرد تشویق برای سود کالج ها مانند آنهایی که مورد تأیید ACICS.

منتقدان استدلال می کنند این حرکت صعودی خواهد شد آن را آسان تر برای جنس بنجل و یا درنده موسسات را به استفاده از دانش آموزان است. آنها با اشاره به مشخصات بالا تعطیلی چند برای سود کالج بیش از دهه گذشته به عنوان یک نیاز برای بیشتر قوانین و مقررات برای حفاظت از دانش آموزان و نه کمتر.

به عنوان ACICS’ مشکلات کوه خواهد شد تا فشار برای بخش برای تغییر ذهن خود و نظارت بر بدن تأیید بیشتر دقت کنید.

“این یکی دیگر از شکست کامل گانه: از دولت و وزارت آموزش و پرورش از سازمان خود را” فلورس گفت. “این واقعا یک معامله بزرگ است.”

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید