این دکتر گیر افتاد, کروناویروس در جلسه در مورد کوروناویروس. سپس آن را تقریبا او را کشتند.

آن را اواسط ماه مارس زمانی که دکتر دانیل Lewis, افسر ارشد پزشکی در گرینویلل جامعه بیمارستان با حضور در یک جلسه در مورد چگونه به نگه داشتن coronavirus از گسترش در مرکز پزشکی.

یکی از همکاران او تا به حال یک سرفه خفیف. آنها فرض آن آلرژی است. آن نمی شد.

آن شب مرد مشخصی تب. چند روز بعد Lewis ایجاد یک تب از خود و سپس او را آزمایش کردند. حتی قبل از اینکه نتایج برگشتم مثبت او می دانستند.

بیش از ماه آینده coronavirus کشیده لوئیس به آستانه مرگ است. او در بیمارستان بستری شد در انزوا و صرف 10 روز ناخودآگاه در حالی که قلاب به یک دستگاه تنفس. هنگامی که او در نهایت از خواب بیدار شد او گرفتار توهم لخته شدن خون و آتروفی عضلانی که در سمت چپ او قادر به راه رفتن و یا رفتن به خانه.

لوئیس نیست شادی در داستان برس خود را با مرگ, اما به همه گیر بدتر او احساس می کند مجبور به به اشتراک گذاری آن با تاکید بر پیام: همه باید از ماسک و جلوگیری از جمعیت برای محافظت از خود را از یک ویروس خطرناک است که به همه.

“Coronavirus نمی کند و احترام خود را به فرد. شما لازم نیست که به افراد مسن” لوئیس گفت. “این یک ویروس غیر سیاسی که اعتصاب می تواند هر کسی. در حالی که وجود دارد برخی از عوامل خطر که ممکن است برخی از افراد مستعد به حال بد تر از دیگران این اعتصاب می تواند افرادی مانند خودم که در غیر این صورت سالم بودند.”

به عنوان coronavirus شدت در سراسر کشور برخی از اقدام به تطهیر همه گیر با اصرار این ویروس کشنده کمتر از پیش بینی. این ادعای رایج در تنسی که در آن مرگ و میر است و عقب مانده ترین کشورهای دیگر به دلایلی که به طور کامل درک نشده است.

لوئیس’ داستان یک وافغان هشدار که مرگ نه تنها نتیجه coronavirus. اگر چه او به دقت به جان سالم به در برد خود را عفونت نگه داشته و او را از خانواده اش برای بیش از پنج هفته است. امروز دو ماه بعد از او در نهایت سالم بود به اندازه کافی برای بازگشت به خانه و او است که هنوز هم کار کاهش می یابد ساعت در حالی که دوره نقاهت و به احتمال زیاد رنج می برد از طولانی مدت آسیب به ریه های خود. لوئیس’ درمان بیمارستان نیز هزینه صدها هزار دلار آندو در حالی که مراقبت از خود را تحت پوشش جبران خسارت کارگران فرد دیگری با همان عفونت می تواند به خاک سپرده شد در بدهی های پزشکی.

“من کاملا نمی میرند از ویروس و من ستایش خدا که روزانه” لوئیس گفت. “اما من در حال حاضر صرف سه ماه از زندگی دوره نقاهت بعد از ویروس ها با استفاده از مطلب بروید … من ادامه خواهد داد به دنبال مراقبت از این در پیگیری بازدیدکننده داشته است احتمالا برای بقیه زندگی من است.”

یکی از اولین عفونت در شهرستان گرین

Lewis, 42, که ندارد هیچ جدی قبل از شرایط سلامت خود را تست مثبت نتایج جستجو برای coronavirus در مارس 30 در حالی که تنسی شیوع هنوز جوان است.

دولت تا به حال ثبت شده تنها 1,800 عفونت در آن نقطه و لوئیس یکی از اولین موارد ده در Greene County, یقه آبی, جامعه آپالاچی در شمال شرق تنسی است. او شده است یک پزشک در شهرستان گرین از سال 2008.

در آن زمان لوئیس آزمایش مثبت او در حال حاضر جدا از خانواده خود را به عنوان انجام بسیاری از متخصصان پزشکی که می دانم که آنها به صورت یک احتمال عفونت است. لوئیس نقل مکان کرد و به زیرزمین به حفظ فاصله از همسر و پنج فرزند است. او در گفتگو با همسر او ایستاده در جلوی خانه و فریاد به او از طریق یک پنجره. هنگامی که بچه های خود رفت و به رختخواب فرستاد و آنها را “هوا آغوش” از پایین زیرزمین مراحل.

جداسازی دشوار بود لوئیس گفت: اما این امر اثبات توجیه تر از او تا به حال انتظار می رود.

دو روز پس از او مثبت نتایج آزمون لوئیس’ علائم ویروس به طور چشمگیری بدتر شده است. او ضبط پیام های صوتی برای کودکان “در مورد چیز نمی تواند به نوبه خود خوب” و سپس بررسی خود را به Greeneville بیمارستان جامعه.

لوئیس در بر داشت خود را به عنوان یک COVID-19 بیمار در بیمارستان, در معرض همان جداسازی فرآیندهای او کمک کرد ایجاد به عنوان یک مدیر. کارکنان پوشیدن دنده محافظ او را در سمت ورودی و او را به طور مستقیم به فشار منفی که prepped فقط برای این منظور است. بازدید کنندگان ممنوع شد.

“این حقیقی” لوئیس گفت. “هنگامی که من در بیمارستان بود من می دانستم که هر وقت من به نام برای یک پرستار و یا یک عضو هیات من به طور بالقوه در معرض آنها را به یک ویروس مرگبار است. آن ترسناک بود و آن را دلهره آور بود اما آن نیز اطمینان بخش چرا که من می دانستم که ما در حال قرار دادن فرآیندهای در محل برای محافظت از ما.”

ده روز در یک ونتیلاتور و سپس هذیان

لوئیس بود به سرعت انتقال به شهر Johnson, مرکز پزشکی, بزرگتر بیمارستان با اختصاص COVID-19 واحد که در آن او می خواهم به صرف چند هفته آینده جدا شده به یک اتاق. پس از حدود چهار روز خود را با عفونت پیشرفت و سطح اکسیژن در خون کاهش یافته و تا زمانی که مورد نیاز 6 لیتر اکسیژن به لوله کشی به بینی خود را در هر دقیقه است.

آموزش پزشکی گفت: Lewis چه اتفاقی خواهد افتاد.

“از آنجا که از وضعیت منحصر به فرد کارکنان پزشکی را با مشورت من” لوئیس گفت. “و من یکی که آورده ونتیلاتور برای اولین بار.”

لوئیس بود تسکین یافته و متصل به ونتیلاتور در مارس 6. این حمایت از زندگی ماشین که نفس کشیدن برای یک بیمار که ریه ها بیش از حد ضعیف یا آسیب دیده برای انجام این کار خود به خود در یکی از آخرین امید به شدت بیمار coronavirus بیماران.

بسیاری از بیماران هرگز به بازگشت از این نقطه است. گزارش های اولیه از چین و اروپا پیشنهاد کرد که به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد از coronavirus بیمارانی که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی زنده خواهد ماند. بیشتر مطالعات اخیر از دانشگاه میشیگان و دانشگاه اموری قرار داده اند نرخ مرگ و میر در نزدیک به 30 درصد است.

لوئیس وابسته به ونتیلاتور برای 10 روز. او جدا از دستگاه در مارس 17, پس از آن تلاش برای یک هفته از ICU هذیان یک فرم فشرده سردرگمی ناشی از قدرتمند داروهای پزشکی استفاده میکنند.

لوئیس گفت: او به خاطر بازدید توسط همسرش در بیمارستان, اگر چه او یاد گرفتم این بود که یک توهم است. اولین حافظه واقعی در تلاش است تا به تشخیص خود هذیان در طول یک چک آپ با یک متخصص مغز و اعصاب.

“من پزشکی پس زمینه یک برکت و رحمت و لعنت” لوئیس گفت. “این یک برکت و رحمت به دانستن و درک آنچه که قرار بود به یک اندازه اما من همچنین می دانستم که همه چیز است که می تواند به اشتباه است.”

آن را در زمان یک هفته برای لوئیس’ ذهن برای بهبود یافتن از زمان خود را بر روی یک دستگاه تهویه و بدن خود را به عقب. عضلات در پاها و گلو ضعیف شده در طول هفته در تخت بیمارستان به طوری که دیگر قادر به راه رفتن و یا بلع ایمنی.

لوئیس چپ Johnson شهرستان مرکز پزشکی به یک مرکز توانبخشی در مارس 2. او در چرخ خارج از بیمارستان روی برانکارد و در حالی که خانواده اش از دور تماشا. این نخستین بار بود که آنها تا به حال دیده می شود هر یک از دیگر در یک ماه.

سی و هشت روز پس از لوییس برای اولین بار بستری در بیمارستان او بالاخره به خانه بروم. همسرش او را برداشت تا از مرکز نوتوانی و آنها سوار گذشته Greeneville بیمارستان جامعه که در آن یک جمعیت از دوستان برگزار شد تا نشانه هایی برای استقبال از او را به عقب.

پشت در خانه اش او استقبال اعضای یکشنبه کلاس مدرسه و پنج فرزند او را در آغوش گرفت و در دو ماه.

“این احساس وزن جهان شده بود شانه های من,” لوییس گفت. “این هیجان انگیز بود.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>