این مرکز شهر ناکسویل کلیسا با 200 سال سابقه برخی از جذاب اسرار

آنها می گویند دکتر دستخط اغلب می تواند سخت به عنوان خوانده شده, اما دکتر دوایت وید جونیور تاریخ کلیسای خیابان United Methodist Church است رسم ستایش توسط اعضای کلیسا برای آن خوانایی.

و مانند یک دکتر خوب که بازنشسته ناکسویل پزشک و متخصص قلب و عروق را کاملا یک معاینه کامل از کلیسا بیش از 200 سال سابقه و همچنین تدوین نزدیک به 700 صفحه کتاب میز قهوه است که به عنوان ضخامت به عنوان یک دانشکده پزشکی کتاب درسی.

“من کنجکاو در مورد تاریخ ما” این Sequoyah تپه ساکن منطقه با لبخند گفت: در تلاش برای توضیح ظهر. “من تا به حال هیچ ایده چه مدت از آن خواهد بود.”

با وجود آن جزئیات تاریخ کتاب در واقع به عنوان یک چاره اندیشی موقت برای او.

آن آغاز شده و پس از او و همسرش, زمان کاردانی کشیش دکتر Jan Buxton وید پیوست, کلیسای خیابان UMC در سال 1993 و بعد از او شروع به کار داوطلبانه به عنوان تدریس برای تورهای کلیسا. انجام این کار او بسیار آگاه در مورد کلیسا Connick شیشه ای رنگ آمیزی و دکوراسیون.

آگاه شدن از نزدیک شدن به دویستمین سالگرد این کلیسا که آثار آن تاریخ برای اولین کلیسای متودیست در ناکسویل در سابق تپه سنگ چخماق در سمت شرق از مرکز شهر — او یک فرد کلیدی در گرفتن کلیسا به رعایت سالگرد در سال 2016.

که شامل قرار دادن با هم یک جدول زمانی با تصاویر و متن بر روی دیوارهای کلیسا راهرو با کمک کانی تیلور.

کشیش ارشد زمان, Rev. دیوید گور که بعد از انتخاب به عنوان یک متدیست اسقف به سرعت متوجه وید بود که با شور و نشاط و شوق و ذوق کار بر روی این پروژه بیشتر شبیه به یک دکتری رشته تاریخ را در 20s خود را از یک فرد بازنشسته در اواخر 70s.

“او پرسید:” شما را وسوسه به نوشتن یک کتاب است؟’ “در اب راه رفتن را به یاد می آورد. گفت: “من مطمئن بود و من شوخی.”

اما گورهای آورده و آن را دوباره در جلسه حاکم بر کلیسا شورا و در اب راه رفتن شگفت زده شد دوباره در پیشنهاد. اما بیشتر او در مورد آن فکر بیشتر او می خواست برای نوشتن یک کتاب تاریخ, حتی اگر او نمی داند خودش یک نویسنده است.

بخشی از انگیزه او بود که او نیز در مورد آن زمان کمک کرد منجر به کلیسا جذب سرمایه تلاش برای ساخت یک مرکز خوش آمدید و علاوه بر مرمت محله هال. یک عضو همکار گفت: “زمان کلیسا ایستاده بود و بر شانه زیادی از مردم خوب در گذشته خود را با ساخت پروژه و همچنین piqued وید علاقه به پژوهش است.

“من گفت که من می خواهم به می دانم که آنها چه کسانی بودند و چیزی در مورد آنها,” او گفت:.

آنچه منجر شده است “سفر ناتمام” یک کتاب است که با استفاده از این تم از یک کشتی و رفتن را از طریق قلمرو ناشناخته اما با تکیه بر ایمان است. این کتاب به تازگی پرده برداری کرد به کلیسا و در حال ارائه شده برای فروش به اعضاء و عموم مردم برای 75$.

این کتاب شامل تعدادی از تصاویر آرشیوی و همچنین چندین معاصر, عکس از کلیسای جزئیات معماری گرفته شده توسط جیم ولز در یک نمای نزدیک سبک است که مکمل وید متن توضیحی. ولز یکی از چند نفر از جمله چندین کپی سردبیران آنها وید اعتبارات تا حد زیادی.

وید نیز شد سپاسگزار از تعدادی از رهبران برفلد در این کتاب از جمله این افراد متنوع به عنوان کلیسای خیابان پاستور دیوید Sullins که شد مؤتلفه روحانی و نرم افزار-اتحادیه کشیش متدیست جاناتان مان. نویسنده صرف بخش زیادی از این کتاب در کلیسای محلی و فرقه متدیست قبل و در حین پر سر و صدا و جنگ داخلی.

بخشی از این شامل جزئیات بیشتر در مورد مدار سوارکاری شبان. “آنها کلید Methodism و سخت زندگی,” او گفت:.

وید نیز تواریخ توسعه یک کلیسای جدید در آنچه پس از کلیسای خیابان قبل از سال 1928 آتش آن را نابود کرد. صفحات اطلاعات نیز با توجه به شرایط فعلی و بزرگ دانشگاهی گوتیک ساختمان هنلی خیابان که تکمیل شد در سال 1931.

اما خوب جدید محراب ثابت به یک چالش هم با توجه به این کلیسا در تلاش برای پرداخت آن ساخت و ساز در طول رکود بزرگ.

در اب راه رفتن را نیز ذکر شده و در پایان کتاب این موضوع را بیش از این در سراسر جهان United Methodist Church امکان تقسیم در آینده نزدیک بیش از بحث در مورد جامعه روحانیت و officiating از ازدواج.

اما پس از بررسی از نزدیک همه جدا شده مشکلات مربوط به کلیسا و خیابان و بزرگتر Methodist Church, وید است که در واقع چپ با لذت بیشتر و بیشتر خوش بین دیدگاه تمام شده است که غلبه بر اجازه می دهد تا کلیسا برای زنده ماندن برای بیش از 200 سال است.

“کشتی ما شده است از طریق یک کل بسیاری از طوفان و من می خواستم مردم برای درک این,” او گفت:. “این سر و صدا (بیش از LGBTQ موضوع) است کوچک سیب زمینی در مقایسه با گذشته است.”

به عنوان یک نتیجه او در واقع به دست آورد یک قدردانی بزرگ برای کسانی که در کلیسای خیابان که قبل از او.

“آنها بسیار اختصاص داده شده بودند و کارگران سخت برای این کلیسا به آن معنی دار به جامعه است.”

او اختصاص کتاب به تمام کلیسای قدیسین (متوفی اعضا) از جمله برایان Trammell یک وکیل محلی و کلیسا داوطلب که به طور ناگهانی فوت کرد در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>