‘این است که ما چرا’: تنسی سفر سافتبال تیم امید نامه آوردن لبخند به کسانی که در انزوا

این همه را با یک چالش است.

بروکس گیلاس مربی برای تنسی موجو 2021 سفر و سافت بال تیم شامل برخی از تاریخ و استعداد در دولت متوجه شده است که یکی از دوستان نزدیک وی سابق سافتبال بانوان مربی بود نوشتن نامه با دخترش به مردم مجبور به در انزوا به دلیل جاری coronavirus بیماری همه گیر.

گیلاس های رسیده به دوست خود درخواست اگر او می تواند یک لیست از آدرس های که آنها برنامه ریزی شده در ارسال نامه به.

پس از همه, اگر دوست خود و دختر او می تواند از ارسال پنج نامه یک روز او دسترسی آسان به یک گروه از مردم که می تواند به ارسال بیش از 50 نامه از یک روز.

با دسترسی به آدرس های گیلاس وظیفه تیم خود را با نوشتن یک نامه به 10 نفر در لیست.

“ما در حال نشستن در خانه انجام هیچ چیز نیست. چه چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای آوردن لبخند به برخی از مردم است که نمی تواند خارج نمی توانید به بازدید کنندگان؟” گیلاس گفت. “این تنها چیزی است که به کسی که خوشحال است.”

با 15 بازیکن در تنسی موجو 2021 فهرستی گیلاس انتظار می رود در مجموع از 150 نامه به آن ارسال شود زمانی که او صادر چالش است.

در هفته اول این سازمان فرستاده شده حدود 1,500 نامه.

در حالی که او ساخته شده آن را یک نیاز برای تیم خود برای ارسال نامه های, تنسی, موجو است, یک سازمان است که شامل بیش از 20 تیم مختلف در سراسر چهار رشته ورزشی از جمله والیبال و دختران و پسران بسکتبال. گیلاس گفت: تقریبا در هر تیم رو درگیر در برخی از نقطه.

گیلاس گفت که نامه فرستاده شده به حداقل هفت متحده به افراد سنین 3 تا 90. او گفت: مردم از سراسر کشور فرستاده اند درخواست برای نامه.

سفید شهرستان دبیرستان در اسپارت تنسی در میان دیگر مدارس و سازمان های رسیده به گیلاس درخواست اگر آن را می تواند کپی کردن ایده.

“آنها آن را منفجر خارج از آب” گیلاس گفت. “من هرگز فکر نمی کردم که آنها آن را به افراط است که آنها انجام داد.

“این در مورد ما نیست. آن را در مورد قرار دادن لبخند بر چهره مردم.”

Cayden بیکر در تگزاس A&M تعهد که نقش سافتبال در پاول یکی از چند بازیکن که در ادامه به ارسال نامه و حتی پس از او مورد نیاز است.

بیکر گفت که او با الهام از یک عکس ارسال شده در Facebook یک کودک به نام Colton, a 3-year old boy با سرطان است. در عکس, Colton احاطه شده بود نامه های فرستاده شده توسط تنسی موجو تیم از جمله یکی از بیکر.

او گفت: برای اولین بار 10 نامه بودند بیشتر صورت توضیح داد که او بود و به همین دلیل او نوشتن بود اما از آن زمان به بعد آنها تبدیل شده اند کوتاه, شخصی, کلمات تشویق.

بیکر گفت که او نوشته است 56 نامه. او به تازگی تحویل چند به یک خانه سالمندان برای هر دو کارکنان و مراقبان.

مادر بزرگ او نیز یکی از بسیاری از در انزوا به دریافت نامه.

“این است که ما چرا” بیکر گفت. “ما از صحبت کردن با مردم از آنجا که ما امیدواریم که این باعث می شود روز خود را. حتی اگر آنها می توانید ببینید مردم فقط دانستن که مردم برای آنها وجود دارد.”

در این نامه همچنین به بازیکنان کمک به مقابله با از دست سافتبال فصل و فعالیت های مدرسه از جمله مدل و رقص. بسیاری از مدارس در سراسر ایالت تنسی بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 24. که بسته شامل فعالیت های ورزشی.

در حالی که TSSAA باقی می ماند خوش که بهار مسابقات هنوز برگزار خواهد شد بیکر و دیگر بازیکنان را به آرامش در این واقعیت است که آنها باید این توانایی را به شخص دیگری را به روز روشن تر است.

“من نه تنها متاثر از آن” بیکر گفت. “ما فقط باید به چیزی مثبت از همه این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>