این TSA مسئول coronavirus علائم. او نمی تواند تست

برایان Shoup است 62 ساله حمل و نقل اداره امنیت افسر در Knoxville, Tennessee. برای چهار هفته گذشته او را به نمایش گذاشته و بسیاری از علائم کروناویروس از جمله تب و مشکلات تنفسی و سردرد.

همسر او نیز یک TSA افسر. در عین حال هیچ یک از آنها شده است قادر به گرفتن یک آزمون. Shoup مورد نشان می دهد مشکلات coronavirus همه گیر در سراسر کشور: خطر ابتلا به عمومی-واسط کارکنان دولت به عفونت و عدم دسترسی به تست.

بیش از سه ده TSA افسران باید آزمایش مثبت برای coronavirus در فرودگاه ها در سراسر کشور در ماه گذشته است. بسیاری از آنها بازرسی و یا غربالگری افسران در حالی که برخی چمدان screeners یا سگ گرداننده. پس مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های آنها را جدا از خود و دریافت درمان های پزشکی.

“هنگامی که ما به پت کسی پایین شما می توانید آن را انجام نمی از شش فوت دور” Shoup 17 سال TSA جانباز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما بسیار زیادی وجود دارد و در معرض.”

Shoup گذشته ماه مبارزه با علائم کروناویروس. هنوز هم او را تکذیب کرد یک آزمون سه بار اول توسط دکتر و دو بار در بیمارستان یا به دلیل آزمون در دسترس نیست و یا هیچ کس به فکر او واجد شرایط برای یکی.

“من می خواهم به می دانم که اگر من آن را دارند و یا من نمی,” او گفت:.

Shoup گفت او شروع به احساس بد پس از بازگشت از یک کنفرانس TSA افسران در لاس وگاس آخرین هفته از ماه فوریه است. Shoup رئیس جمهور TSA محلی 555 بخشی از آمریکا فدراسیون کارکنان دولتی و او یکی از حدود 200 شرکت کنندگان در گردهمایی اتحادیه های رئیس جمهور و اعضای هیئت مدیره.

TSA شمارش همچنان به صعود: ده ها تن از TSA کارگران در سراسر کشور مثبت برای coronavirus در 2 هفته گذشته

آنها صرف روز خود را در جلسات آموزشی دست دادن و تبریک به یکدیگر و به دنبال آن شب در کازینو که پس از بسته شدن نوادا فرماندار.

Shoup گفت که او نشسته در کنار یک TSA افسر که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus اما او نمی تواند با اطمینان بگوید اگر این است که چگونه او در معرض.

“هیچ کس نمی داند” او گفت:.

او خود بازدید دکتر آزمایش Shoup برای آنفولانزا اما نه coronavirus. آنفولانزا آزمون برگشتم منفی است. Shoup پزشک تجویز او آنتی بیوتیک ها, استروئید, شربت سرفه و توجه داشته باشید ارائه مشاوره به او اجازه داده می شود مرخصی پزشکی برای بقیه روز.

Shoup که صرف سه روز در رختخواب با یک تب و گفت: “من تا به حال علائم هسته سخت.”

هفته بعد Shoup گفت که او رفت و برگشت به کار در ناکسویل را McGhee تایسون فرودگاه. بعد از آن که هفته سرفه و تب و سردرد آمد و او زخم در اتاق اورژانس در, Blount, بیمارستان یادبود که نزدیک به فرودگاه.

“آن لگد پشت در بسیار سخت است.” “من فقط می خواستم برای دریافت تست شده است.”

Shoup می گوید: کارکنان پزشکی که درمان او موافقت کرد که او تا به حال تمام علائم کروناویروس. هنوز بیمارستان نمی اداره coronavirus آزمون زیرا او نمی تواند با قطعیت بگوید او آمده بود به تماس مستقیم با شخص دیگری که مثبت بود.

در چهارشنبه Shoup رفت و برگشت به استروژن برای دیدن اگر او می تواند تست شده است. بیمارستان کارگردانی او را به یک درایو-تا تست سنتر در شرق تنسی گروه پزشکی یک مرکز سرپایی در الکوا حدود 15 مایلی جنوب ناکسویل.

این مرکز که تنها 100 تست در دسترس گفت Shoup تب از 99.3℉ بود به اندازه کافی به او را واجد شرایط برای آزمون. با توجه به تنسی, وزارت بهداشت, وب سایت دولت تا به حال اجرا بیش از 16,000 آزمون که از روز شنبه با 1,203 نفر تست مثبت است.

“نکته اصلی این است که اگر شما در حال اجرا یک تب از 100.4℉ آنها در حال رفتن به اجرای یک آزمون” او گفت:.

Shoup را 14 روز دوره قرنطینه جمعه به پایان رسید اما او هنوز هم علائم.

“من احساس می کنم بهتر از من چهار هفته پیش” او گفت:. “من احساس نمی به عنوان بد به عنوان من, اما من احساس نمی خوب است.”

او قرار است به بازگشت به کار در روز دوشنبه اما فکر می کند که او را به یک فرمت است.

“اگر من مجبور به بازگشت به کار در روز دوشنبه” او گفت: “آنها در حال رفتن به ارسال من به هر حال.”

همسرش, Kellie همکار TSA افسر شده است خود quarantining پس از 14 مارس ، او نمی باید همان علائم هر چند او باید کمی عفونت دستگاه تنفسی است. دوست شوهرش او را قادر به گرفتن یک آزمون.

در ابتدا این سازمان را به عقب رانده و حتی اجازه می دهد او را به مرخصی بدون استفاده از او پرداخت می شود زمان خاموش Shroup گفت. “آنها تا به حال به آن را اجرا کنید تا زنجیره ای به واشنگتن است.”

در نهایت آژانس معکوس دوره اعطای 14 روز از “آب و هوا و ایمنی ترک” است که نمی خواهد به زور او را به استفاده روز بیمار. (با توجه به نامه ای از TSA مدیر David Pekoske به خانه رئیس کمیته امنیت داخلی کنگره Bennie تامپسون (D-Miss.), اگر یک کارمند بدتر شدن شرایط در این دوره و یا یک دکتر می گوید که آنها نیاز به زمان بیشتری آژانس خواهد اعطای آن است.)

“آژانس در حال حاضر مصرف متفاوت احتیاطی,” او گفت:. “آژانس به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری بود و خیلی پشت 8-توپ بر روی این مسائل است.”

یک TSA سخنگوی نمی خواهد پاسخ به سوالات در مورد Shoup مورد و به جای مراجعه کننده آمریکا امروز به Pekoske نامه جزئیات چگونه این سازمان بود و دست زدن به مرخصی برای کارکنان که تست مثبت برای coronavirus یا نشان داد علائم و همچنین به عنوان کسانی که تا به حال قرار گرفتن در معرض بالقوه اما نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. او همچنین اشاره کرد که TSA کارکنان مجاز هر چند نه نیاز به استفاده از ماسک و ماسک. آنها نیاز به استفاده از دستکش او نوشت.

آژانس ارائه ضد عفونی کننده دست به کارکنان خود که رابط با سفر به مکان های Pekoske اضافه شده است.

یک سخنگوی تنسی وزارت بهداشت نیست, پاسخ به پرسش های از ایالات متحده آمریکا امروز.

از 1,203 موارد تشخیص داده شده در تنسی 103 نیاز به بستری و شش فوت کرده اند با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

در سراسر کشور بیش از 100 ، 000 نفر آلوده شدند که از جمعه و 1,544 فوت کرده است با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

“من فکر نمی کنم مردم در ابتدا در این زمان به عنوان جدی به عنوان آنها باید” Shoup گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>