این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: ناهار خوردن و یا در طول هوستون, سیاه, رستوران هفته

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و میله بسته شده برای خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، در این هفته شما می توانید از سیاه و سفید متعلق به رستوران در هوستون, سیاه و سفید, رستوران, هفته

در تمام طول هفته

سیاه و سفید, رستوران, هفته

با ماموریت آن این است که برای خوراک و سوخت فرهنگی قحطی (به خصوص با تاکید بر احیا و صرفه جویی در سیاه و سفید رستوران صنعت در طول COVID-19 pandemic) و آموزش مصرف کنندگان در فراوانی فرهنگی غذاهای سیاه رستوران هفته هوستون خواهد بود که طعم آفریقا و آمریکا و آفریقا و کارائیب آشپزی در حال حاضر از طریق پنج شنبه, جولای 19. مهمانان دعوت به ناهار خوردن در یکی از رستوران های شرکت کننده ارائه ویژه سیاه و سفید رستوران هفته منو—از جمله مورد علاقه های شما مانند Fainmouse BBQ, هوستون این است که آن را غذای روح, Ray واقعی BBQ گودال زیستن, هنر و صنعت برگر و لوسیل است.

شنبه, جولای 14

روز باستیل بسته در یک’Bouzy

این روز باستیل (سه شنبه, جولای 14) شما می توانید با ارسال یک “صابر و شیرینی” بسته از یک’Bouzyکه شامل تحویل بطری Veuve Clicquot برچسب زرد Brut, NV, دستورالعمل/نظارت به صابر چهار شکلات توت فرنگی تحت پوشش دو Veuve Clicquot شامپاین فلوت و دو Veuve Clicquot دستمال برای $69. قبل از سفارش از طریق تماس 713-722-6899.

جمعه, جولای 17

شراب و پنیر مذاقات در وزن + اقدامات

هر جمعه از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر وزنه + اقدامات 2808 کارولین را از ویژگی های مختلف شراب و پنیر همراه با تعاملی سرگرم کننده چت در مورد مناطق آنها را از سرچشمه. هزینه 20 دلار برای چهار دو اونس مزه بخشهایی از شراب و پنیر بوفه. در این هفته خواهد شد از ویژگی های “مبهم انگور است.”

چهار شنبه, جولای 18

چای شیرین Supper Club: تمام گیاه خواری صرف شام در آب شیرین مزارع

سرآشپزها سحر بارل (Kulture) و دومینیک لی (که به تازگی بسته Poitín) ادامه خواهد داد و خود را در سه بخش “چای شیرین شام باشگاه” شام سری با تمام گیاهی نشسته بیرون شام در آب شیرین مزارع از 4 تا 9 بعد از ظهر منو 75 $در هر فرد و تنها می تواند خریداری شده در یک گروه چهار با می خورد از جمله سیاه چشم نخود سرخ با تمبر هندی سس فلفل شیرین-آب تربچه با شلاق کره چغندر همبرگر با Blue Heron, پنیر بز, ترد بامیه با گوجه فرنگی کاری نخود فرنگی با کاری برگ نفت کبابی میوه های تابستانی با Creole پنیر خامه ای و افرا امولسیون و بیشتر.

همه ماه

“مواد غذایی-کاتیون” در بازار مرکزی

بازار مرکزی, 3815 Westheimer است لگد کردن آن “مواد غذایی-کاتیون” سری شامل تخصص غذاهای مختلف از مکان های تعطیلات از جمله فرانسه (ژوئیه 8 – جولای 14) یک بهشت گرمسیری (15 جولای – ژوئیه 28) و در نهایت Charc هفته (29 جولای – اوت 4). فروشگاه, فرانسوی, توپ پنیر و شیرینی; میوه های گرمسیری, هاوایی, غذاهای دریایی و سبک دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ; و همه چیز charcuterie.

جولای تاکو ماه در Torchy را Tacos

Torchy را Tacos اتحاد جدید خود را معرفی کرد تاکو از ماه جولای: میگو ستاره ($5.50). نام تجاری جدید اخبار امکانات نارگیل آهک میگو ceviche با انبه و آووکادو و گشنیز را در یک ترد پشت سر هم ذرت و آرد ذرت مکزیکی با ذوب جک پنیر. ناهار خوردن در سرویس takeout و منظقه وانت با گزینه ای برای سفارش و قبل از پرداخت آنلاین در دسترس هستند و همچنین به عنوان تماس با ما تحویل از طریق DoorDash.

Moxie's new summer menu features these blackened shrimp tacos and more.گسترش

Moxie جدید تابستان منو ویژگی های این سیاه شدن میگو و صدف و بیشتر.

عکس لی Visser

جدید و مداوم ویژه

غذاهای جدید و بایگانی اطلاعات در Moxie هوستون

در علاوه بر این به جدید و آیتم های منو مانند پوتین لود برگر, سیاه شدن میگو و صدف و گیاهی قدرت کاسه Moxie هوستون, 5000 Westheimer است ارائه وعده غذایی ویژه بسته های نرم افزاری برای بایگانی اطلاعات. گزینه ها شامل همبرگر و آبجو دسته کوچک موسیقی جاز ($40 برای دو چدار همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده برای دو نفر و شش بسته آبجو خانگی) و تاریخ شب شام برای دو نفر ($75 با یک سالاد سزار انتخاب دو entrees, یک دسر و یک بطری شراب) به علاوه قدیمی از مد افتاده آهک مارگاریتا و مسکو قاطر کوکتل کیت.

جدید تابستان منو در Ouisie جدول

Ouisie جدول, 3939 San Felipe, آمده است با یک جدید در تابستان منو با تمرکز در تگزاس و سواحل خلیج فارس راحتی مواد غذایی — فکر می کنم استخوان در کوتاه دنده خدمت با مک و پنیر و سرخ کرده, سبزی خردل دردل خرچنگ و میگو غذای مرکب از گوشت وارد آید تپه بشقاب از غذاهای سرخ شده و ادویه دار سیب و قره قاط ترد با قهوه بستنی. جدید آیتم های منو در دسترس هستند برای منظقه سفارشات و همچنین ناهار خوری داخل. تماس 713-528-2264.

میله در سراسر هوستون پاسیو Pop-Up سری در Lucille را

با میله های سراسر هوستون به طور موقت بسته و دوباره با توجه به COVID-19, Lucille را, 5512 لا شعبه و اجرایی آن آشپز/صاحب Chris Williams پله در برای کمک به این شهر نوار جامعه است. تیم راه اندازی کرده است یک پاسیو Pop-Up مجموعه ای است که اجازه خواهد داد که بار تیم از سراسر هوستون به بیش رستوران پاسیو به صورت کامل شب خدمات; با ویژه کارکنان جمع آوری 100 درصد از فروش و راهنمایی تولید شده توسط خود را سرپرستی کوکتل. ماموریت است برای ادامه این طرح تا زمانی که حمایت مورد نیاز است و در حال رشد برنامه منتشر خواهد شد از طریق رستوران صفحات رسانه های اجتماعی (IG: @lucilleshouston; Facebook: Lucille را هوستون). در علاوه بر این به دقیق شیوه های بهداشت رستوران نیز تمام پاسیو pop-ups رزرو-تنها و پیاده سازی حداکثر زمان کلاه در هر رزرو به کمک بیشتر مدیریت فاصله. رزرو را می توان از طریق Resy و یا با تماس تلفنی رستوران در 713-568-2505. لوسیل را نیز پس از یک سخت “ماسک سرویس” سیاست.

جعبه بنتو در مسافر جدول

مسافرتی جدول, 520 Westheimer معرفی کرده بنتو جعبه در حال حاضر در دسترس برای شام takeout و از جمله یک بشقاب غذای اصلی و جانبی (به علاوه یک افتخاری با طعم فورچون کوکی) برای $18. را انتخاب کنید از بشقاب های کوچک مانند pão de queijo قارچ edamame کوفته و پکن به سبک اردک gyoza entrees از کوتاه دنده bibimbap به مرغ کره و طرف از جمله نارگیل برنج و لوبیا و سرخ کرده موروثی هویج.

بچه ها وعده های غذایی, Inc ابتکار با کلیک بر روی مجازی سالن غذا

شبح آشپزخانه مجازی بر سالن غذا با همکاری بچه ها وعده های غذایی Inc برای کمک به پایان دوران کودکی گرسنگی با ارائه رایگان وعده های غذایی سالم به درب خانه هوستون hungriest کودکان سنین پیش دبستانی هر کلیک مجازی سالن غذا سفارش بیش از 30 دلار خواهد خوراک یک کودک گرسنه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>