این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: DIY کوکتل کیت Make-Your-Own پیتزا و کباب و برو

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، این هفته حمایت از رستوران های محلی با استفاده از انجام امتحان کنید DIY کوکتل, پیتزا, ساخت و تزئین کیک کیت و آمار pop-up بازار برای محصولات تازه را-و-وعده های غذایی و بیشتر. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

در تمام طول هفته

برای رفتن به منو در گودال اتاق

گودال اتاق 1201 ریچموند است با ارائه منوی کامل به همراه جدید ویژه خانواده پسند فله به منو بروید (منظقه وانت واقع شده است در کنار پاسیو). دریافت به سینه برای $19.75/پوند طرف charro, لوبیا, سالاد سیب زمینی و لوبیا سبز و سالاد کلم $11/لیتر و 40 دلار در گالن و آبجو و شراب ، تماس 281-888 سال 1929 به جای دستور از 11 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه.

ناهار منو در برگر-چان

پس از بسته شدن به مدت دو هفته در روز شنبه, مارس 30 برگر-چان, 5 Greenway باز خواهد شد با محدود منوی ناهار (برگر, هات داگ, همبرگر گیاهی, tater tots) برای takeout, منظقه وانت و تحویل. تمام سفارشات باید قرار گیرد.

بستنی تحویل در Jeni پر زرق و برق بستنی

هر چند ارتفاعات یخ کرم فروشگاه بسته است برای ناهار خوردن در و carryout سفارشات Jeni پر زرق و برق بستنی است که هنوز هم ارائه شده محلی تحویل در دسترس است با سفارش آنلاین; و با چهار پیمانه نیم لیتری تحویل رایگان است.

وعده های غذایی خانواده در bellagreen

همه جا از bellagreen در حال حاضر به ارائه وعده های غذایی خانواده برای $39.99 خدمت چهار نفر و از جمله یک انتخاب از سیاه شدن مرغ سرخ شده, مرغ fajitas یا مرغ parm همراه با یک خانه یا سالاد سزار (در دسترس برای تحویل و یا وانت).

پیتزا کیت در روسیه پیتزا فروشی

روسیه را در نیویورک به سبک پیتزا فروشی ارائه تحویل رایگان برای سفارش از طریق روسیه را هوستون سایت به علاوه 20 درصد تخفیف. آن را نیز ارائه DIY پیتزا کیت برای برآوردن نیاز برای یک وعده غذایی خانه پخته شده شامل دو خمیر توپ پنیر موزارلا و سس پیتزا.

DIY دسر کیت در دسر گالری

دسر گالری, 3600 کربی شده و برخی از سرگرم کننده کیت DIY (10 دلار برای هر یک) از جمله تزئین کیک کیت با چهار کیک دو رنگ icings, sprinkles/پر کردن و دو پخش و را-خود-خود کوکی ها کیت با شش کوکی توپ های خمیر و پخت دستورالعمل. برای سفارش انتخاب و گزینه های تحویل مشتریان می توانید تماس بگیرید و دسر گالری در 713-522-999 و یا می توانید بکشید تا خارج از کافه برای منظقه سفارش و تحویل.

یک ساعت یک مبارک در برگر مشترک

برگر مشترکسال 2002 شمالی چوپان 2703 مونترو است مبارک از ساعت 3 تا 6 بعد از ظهر با 15 دلار بطری منظقه وانت شراب در روز دوشنبه-جمعه. ارتفاع محل خواهد بود خدمت آن منوی کامل به همراه بطری آبجو و شراب از 11 صبح تا 10 شب ارائه 5 دلار کارت هدیه برای هر 20 دلار صرف شده در منظقه انتخاب کنید تا سفارشات. تماس رستوران در 713-485-6734 به جای دستور یا سفارش آنلاین. همه شمالی نقاط همراه رستوران خواهد بود این سایت متعلق به منظقه انتخاب کنید تا. این مونترو محل باز خواهد شد 11 صبح تا نیمه شب با منوی کامل به همراه بطری آبجو و شراب (و همان کارت هدیه معامله). برای سفارش تماس بگیرید در 281-974-2889 یا محل سفارش آنلاین. منظقه انتخاب کنید تا مشتریان نیاز به جلو و در پشت در جلوگیری از رستوران در کالیفرنیا. هر دو مکان نیز در دسترس هستند به صورت رایگان تحویل از طریق UberEats و DoorDash.

خانواده جعبه و تبادل نظر کوکتل کیت در میمون دم

میمون دم, 5802 Fulton باز خواهد شد برای pick-up روزانه از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر با آن به طور منظم غذا منو به علاوه اضافه شده خانواده جعبه مانند جعبه بال (24 بال فرو بردن سس, سبزیجات خرد شده و دو دستور سیب زمینی سرخ کرده برای $34) و تبادل نظر کوکتل کیت (Margaritas با Milagro, تکیلا, مسکو قاطر با ادی ودکا و قدیمی از مد افتاده با ساز علامت $25 هر خدمت شش). این بار نیز نورد “در برگه” ابتکار عمل را به کمک خوراک مهمان نوازی کارگران اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای مقامات دولتی و مردمی که گذاشته شده است که با توجه به COVID-19. پیدا کردن اطلاعات بیشتر و دیدن راه های دیگر برای خرید و خوردن و دادن به جامعه.

Coltivare, 3320 بلوط سفید است را خارج و تحویل ساعت 2 تا 9 بعد از ظهر روزانه با آن به طور منظم منوی علاقه مندی ها, خانواده, سبک بسته و طبخ-your-own پیتزا کیت. تماس 713-637-4095 یا 832-203-7890.

هشت ردیف سنگ چخماق, 1039 ییل باز است برای انتخاب کنید تا از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه (تحویل ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر با 50 دلار حداقل). دریافت tacos برگر و سگ combos مهارت های کودکان, پنیر کبابی و همبرگر, خیابان, پارتی, تاکو کیت و کوکتل کیت شامل Ranchwater کوکتل Margaritas و Fashioneds. تماس 832-767-4002

Vinny را, 1201 سنت Emanuel را خارج و تحویل ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. پر خود را از فوق العاده پیتزا و سالاد و بیشتر کوکتل کیت و شربت خانه اقلام مانند مرغ سهام سبزیجات تازه و سس. تماس 713-750-9433

احیای بازار, 550 ارتفاع ارائه شده است takeout و تحویل ساعت از 7 صبح تا 4 بعد از ظهر دریافت مرغ سوخاری اسپایسی, بیسکویت گوشت خوک دودی شانه صبحانه burritos کباب گوشت گاو و ترب میل ریکوتا ساندویچ فلافل gyros و بچه ها آیتم های منو به همراه خانواده به سبک خورد مانند تمام بوداده مرغ و گوشت در قصابی مورد. تماس 713-880-8463.

منظقه در رنگین کمان تسلیم

رنگین کمان تسلیم, 2011 الا در حال حاضر باز هفت روز هفته (رستوران است که معمولا بسته دوشنبه) برای رفتن/منظقه وانت (و آن را به کوکتل کیت!). از دوشنبه تا جمعه, تماس 10 صبح تا 7 بعد از ظهر برای وانت از 11:30 صبح تا 7:30 p. m. روز شنبه و یکشنبه سفارش و انتخاب کنید تا 4 تا 8 بعد از ظهر تماس 713-861-8666 سفارش و پرداخت از طریق تلفن; سپس از طریق نوکر ورودی و کارکنان را سفارش خود را به ماشین خود را با 20 دلار مواد غذایی کارت هدیه برای آینده خود را به ناهار خوردن در سفر. 10 درصد هزینه خدمات اضافه خواهد شد در پرداخت.

منظقه در دولت کرایه آشپزخانه و نوار

دولت کرایه آشپزخانه & Bar, 947 Gessner شده معرفی جدید منوها در دسترس برای به رفتن سفارشات با منظقه وانت از ساعت 10 صبح تا 7:30 بعد از ظهر روزهای دوشنبه و از ساعت 11 صبح تا 7:30 p. m. روز شنبه از طریق شنبه. (تحویل در دسترس از طریق GrubHub به عنوان به خوبی. را انتخاب کنید از یک محدود منظم منو; صفحه اصلی پخت و پز با کیت می خورد از H-Town مرغ گرم به کوره-your-own دودی ribeyes; آبجو, شراب و نوشیدنی کیت; و فوق العاده روزانه قیمت در Houston area codes (سابق: $7.13 $8.32, $2.81 و غیره) ارائه شده بارگیری در این هفته در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. دریافت $10 e-کارت هدیه با همه برو سفارشات به طور مستقیم از رستوران. تماس 832-831-0950.

منظقه منو و نوشیدنی کیت الان در کافه

در علاوه بر این به یک منظقه منو, الان, کافه, 1103 جنوبی چوپان ارائه انواع گزینه های نوشیدنی. خونین مری کیت شامل یک بطری غاز خاکستری ودکا و housemade bloody mary مخلوط; و حساسه کیت شامل یک بطری حباب و انتخاب آب پرتقال یا توت مخلوط. شما همچنین می توانید شراب by-the-بطری از جمله یک برنامه ریزی شش بسته از شراب در قیمت بزرگ است. تماس 713-521-2239.

کوکتل و حساسه کیت در یک’Bouzy

یک’Bouzy, 2300 Westheimer نمی خواهم همه ما را به دست مبارک ساعت پس از شامپانی ظاهر رستوران ها در حال حاضر ارائه کوکتل و حساسه کیت. کیت $8 در هر (10 اونس) و شامل تمام مواد تشکیل دهنده را به برخی از کوکتل های مورد علاقه خود را (مارگاریتا رم پانچ Carajillo, قدیمی مطابق مد روز و غیره). Mimosa کیت 18 دلار و شامل یک بطری شراب گازدار و سه تازه فشرده آب میوه. شراب اضافی 10 درصد خاموش در حال حاضر با تخفیف شراب برنامه و’Bouzy ارائه خواهد شد در عرض پنج مایل شعاع. تماس 713-722-6899 به محل سفارش خود را بین 11 صبح تا 8 بعد از ظهر

شراب را انتخاب کنید و تحویل در فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی

به منظور کاهش در شخص بازدیدکننده داشته است, کشور فرانسه, شراب, 2433 بارتلت گسترش یافته و تحویل آن منطقه ارائه تحویل رایگان به آدرس داخل حلقه 610 بین ساعت از ظهر و 4 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه و اضافه کردن خدمات تحویل در خارج از حلقه (25-شعاع مایل) برای $12 تحویل رایگان. تمام سفارشات را می توان ساخته شده و برای پرداخت آنلاین با حداقل تعداد سفارش انداختن از یک دوجین بطری (مخلوط یا همه از یک نوع) فقط شش. به منظور کد “GOODJUICE15” به دریافت 15 درصد تخفیف. فروشگاه نیز باز خواهد شد دوشنبه-پنج شنبه از ظهر تا 6 بعد از ظهر

Pick up slider packs and shop for extra goods at Bernie's Bodega.گسترش

انتخاب کنید تا کشویی بسته و مغازه های اضافی برای کالا در برنی Bodega.

عکس کیمبرلی پارک

برنی “نام خود را قیمت” Bodega در برنی برگر اتوبوس (انیس)

برنی برگر, اتوبوس, انیس, 5407 بللیر باز خواهد شد از ظهر تا 8 بعد از ظهر (از نقاط دیگر به طور موقت بسته شده) ارائه منظقه انتخاب کنید و تحویل سفارشات قرار داده شده به طور مستقیم از برنی در برنی وب سایت و یا از طریق تحویل سیستم عامل از جمله Doordash, Grubhub, Postmates به نفع و UberEats. علاوه بر آن به طور منظم منوی کشویی بسته و برخی از سرگرم کننده روزانه سفر زمینه فوق العاده (خانواده پسند ارائه خواهم enchiladas که خوراک یک تا چهار نفر) شما همچنین می خواهید دسترسی به کالا در برنی Bodega از جمله حق بیمه خانه ترکیبی از گوشت چرخ کرده فلفل قرمز (سرد یا گرم) تازه آوکادو juke سس افسانه ای تلو تلو خور پیاز هر شکوه و, در خانه, سس, شورتی, آهسته خمیر نان و همه چیز را در میان. فقط با این منظقه خدمات پرس و جو در مورد آنچه در دسترس و نام خود را به قیمت. این کمک می کند تا برنی تیم ارائه برای کسانی که نیاز به کمی کمک اضافی و برای کسانی که استطاعت به سخاوتمندانه تر فراهم می کند کمک به برنی تیم در طول زمان خود را در نیاز.

Pop-Up بازار در غذاهای محلی و Benjy برنج روستای محل

برنج ایجاد کرد غذاهای محلی و benjy را در روستا, 2424 Dunstan را ارائه پاپ آپ در بازار شامل ملزومات مانند تولید, تازه, برش گوشت و پنیر و شراب و آبجو و قهوه و روغن زیتون از جمله محصولات محلی از آهسته خمیر آبی, افق کاتز قهوه سیاه تپه تگزاس هوستون Dairymaids و 44 مزارع. ساعت برای بازار 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. غذاهای محلی نیز با ارائه یک خانواده بسته برای $99 که شامل یک فنجان حموس یک پاینت وگان adriano با تراشه یک پاینت campechanaیک لیتر posoleیک لیتر تخم مرغ, سالاد یک بطری محلی سس داغ, دوجین تخم مرغ آب پز یک پیمانه محلی توت فرنگی نیم دوجین کوکی ها شکلات تراشه نیم دوجین چوب شور نان و یک گالن چای یا شربت ابلیمو.

خانواده-حجم وعده های غذایی و Grab-N-Go Bodegas در سگ خوب

سگ خوب, 903 Studewood, 1312 غرب آلاباما است که در پاسخ به نیازهای ما هوستون جامعه به عنوان تیم پشت سگ باز کردن آشپزخانه خود را و pantries و به نوبه خود هر دو خود را در مونترو و ارتفاع مکان به grab-n-go Bodegas. هر روز آنها را بکشد تازه تولید اساسی شربت خانه, تمیز کردن لوازم توالت کاغذ و سایر ملزومات ارسال چرخش روزانه عرضه در حساب های رسانه های اجتماعی. علاوه بر این سگ خوب تیم خواهد بود فروش خانواده به اندازه ظروف سالاد سیب زمینی, سیب-چغندر سالاد کلم, collards مک و پنیر و دیگر طرف به برد با تعدادی از وعده های غذایی; از جمله خانواده به اندازه سگ داغ بسته ($30, تغذیه چهار تا شش) شامل سگ های داغ, یک بسته o آهسته خمیر نان سه خانه چاشنی های کره و یک گالن چای (می توانید آبجو یا شراب برای هزینه اضافی). مهمان همچنین می توانید در ادامه به منظور منظم منو به-بروید و یا برای وانت در هر دو مکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>