در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

فصلی ویژه

Westheimer Crawfish خزیدن با کوچک نوازی

کوچک نوازی در جشن هوستون فصل مورد علاقه با یک فصل طولانی Crawfish خزیدن. در حال حاضر از طریق پایان ماه مه خود را با شتاب Crawfish گذرنامه در یک کوچک نوازی رستوران می توانید آن را پانچ با هر crawfish خرید و کار راه خود را برای برنده شدن جوایز. Mudbug گزینه ها عبارتند از: پوست-و-خوردن ویتنام-کاخون crawfish در یکشنبه صبحانه در

یک پنجم

(که

تعویض کردن مفاهیم

دوباره به زودی), 1658 Westheimer; آشپز نوار صدر با crawfish هر پنج شنبه در

گرجستان جیمز

, 1100 Westheimer; پوست-و-خوردن crawfish هر پنج شنبه در

UB Preserv

, 1609 Westheimer; و crawfish ظرف در منو هر روز در

یونجه های تجاری

, 1100 Westheimer. جوایز از محدوده رایگان کوفته گوشت خوک در UB حفظ (5 مشت) به baller هیئت مدیره برای چهار در گرجستان جیمز (700 مشت). فرد با بیشترین مشت دریافت جایزه قهرمان جایزه یک جایزه و تور هوستون برای دو در UB Preserv.

سهشنبه, فوریه 24

آموزشگاه رانندگی نسخه ی نمایشی در احیای بازار

احیای بازار, 550 ارتفاعات میزبانی یک آموزشگاه رانندگی آزمایشی با شرکت صاحب مورگان وبر و احیای بازار sous chef Michael Taylor پیشرو بحث و تظاهرات ابتدا در 5:30 p. m. اواز یا موسیقی دو نمایش خواهد چگونه برای شکستن یک کل گراز و سنگین نیش برجسته راه های مختلف برای آماده سازی گوشت خوک خواهد گذشت و ثابت در سراسر رویداد (با مقدار زیادی از آبجو و شراب به همراه آن ، وجود دارد تنها 25 کرسی در دسترس برای کلاس (125$در هر فرد). ایمیل layne@revivalmarket.com برای رزرو یک نقطه.

دوشنبه و سه شنبه

ملی کلوچه روز در چرت زدن

چرت زدن را سالانه ملی کلوچه جشن روز در جریان بوده است به مدت ده سال, بالا بردن بیش از $120,000 برای جامعه محلی باغ به تاریخ. این pancakery همه چیز را با جشن تعطیلات با یک هفته تمام جشن است که در آینده نزدیک در سه شنبه. مهمان می تواند حفاری در یک علت با فوق العاده, از جمله روز دوشنبه کاخون Cochon یک کلوچه صبحگاه پر از Polidori andouille سوسیس و صدر با بوربن, شربت افرا, کاخون, کره, شیرینی, گردو تازه و آویشن و سهشنبه پادشاه کیک با لیمو anglaise, زغال اخته, ماسکارپونه, شیرین و سنتی مردی Gras رنگی شکر خام است.

چهار شنبه, مارس 25

چربی شنبه ویژه

از جشن پادشاه کیک و مردی Gras crawfish جوش به یخ زده طوفان و همه شما می توانید خوردن پنکیک چک کردن ما هوستون چربی سهشنبه راهنمای برای پیدا کردن هوستون رستوران ها و کافه ها که در حال جشن گرفتن چربی شنبه و شکم پرستی است که همراه با آن است.

جفت شدن شام در ویسکی کیک Baybrook

ویسکی کیک Baybrook, 18840 آزادراه خلیج فارس خواهد بود, میزبانی شش دوره جفت شدن شام در روز سه شنبه, فوریه 25 از 7 به 10 p. m. (75$در++ هر فرد). رستوران تیمی با وکو را Balcones تقطیر برای کوکتل جفت. فضای محدود و رزرو مورد نیاز است. تماس 832-558-2253 یا ایمیل baybrook@whiskey-cake.com.

Enjoy cocktails that benefit The Montrose Center at La Lucha' during its Guest Bartender event.گسترش

لذت بردن از کوکتل که به نفع مونترو مرکز در La Lucha’ در آن مهمان متصدی بار رویداد.

عکس اندرو توماس لی

چهار شنبه, فوریه 26

مهمان متصدی بار سری در La Lucha

La Lucha, 1801 شمالی چوپان خود را ادامه می دهد مهمان متصدی بار سری با سارا Linley Crowl از پنی سه ماهه خواهد بود که تکان دهنده تخصص کوکتل به نفع مونترو مرکز از 6 تا 9 بعد از ظهر

تگزاس Ta”que”ro تصاحب در Superica

Superica, 1801 شمالی چوپان خود را ادامه می دهد تگزاس Ta”que”ro تصاحب با حقیقت BBQ. محلی pitmaster و Tex-Mex رستوران خواهد شد آماده سازی 150 tacos این یک شب تنها در دسترس در 4 $در هر.

ابراز پیروزی از اکتشاف ارتفاعات آبجو شام در یونجه های تجاری

یونجه تاجر, 1100 Westheimer است همکاری با ابراز پیروزی از اکتشاف ارتفاعات ویژه آبجو شام از 6 تا 8 بعد از ظهر جمع آوری پول برای کس صورتی چکمه, جامعه, یک سازمان ایجاد شده برای کمک به الهام بخش و تشویق زنان آبجو متخصصان صنعت برای پیشبرد حرفه خود را از طریق آموزش و پرورش. ناهار خوردن در آبجو-paired دوره های آموزشی از جمله Cornflake سرخ شده, ترشی و سرکه مالت تراشه های نان ذرت Panzanella بیکن پیچیده porchetta با دودی, سوپ زرت و arroz con leche. بلیط ها $60 در هر فرد و 100 درصد از سود حاصل از پنج بشکه بشکه شنود گذاشته در آن شب اهدا خواهد شد به صورتی چکمه های جامعه است.

فراموش میراث: یک مهمانی شام در الان کافه

الان کافه, 1103 جنوبی چوپان خواهد بود اندیشگانی با یک رویداد خاص از 7 تا 10 بعد از ظهر میراث فراموش شده: یک مهمانی شام به اشتراک گذاری شگفت انگیز آمریکا اولین بزرگ سیاه و سفید bartenders از جمله شکل گیری سیاه و سفید Mixologists باشگاه در سال 1898 با چند تا از هوستون بهترین و محبوب ترین سیاه bartenders گرفتن در مرکز صحنه برای به اشتراک گذاشتن مهارت و خلاقیت و طعم و داستان های شخصی. بلیط ها $89++ هر فرد و بخشی از درآمد حاصل را به کمک های مالی بورس های تحصیلی از طریق BlackGirlWhiteCoat.Org یک هوستون منطقه خیریه اختصاص داده شده به ارائه مشاوره, انگیزه و نمایندگی به نمایندگی از اقلیت ها در پزشکی است.

جفت شدن شام در ویسکی کیک استافورد

ویسکی کیک استافورد, 12575 جنوب غربی آزادراه میزبان خود پنج دوره جفت شدن شام از 7 به 10 p. m. (75$در++ هر فرد) ، teaming با Stranahan را کلرادو ویسکی برای کوکتل جفت. تماس 281-729-8333 یا ایمیل stafford@whiskey-cake.com.

چهار شنبه و پنج شنبه

جفت شدن شام در ویسکی کیک کتی

ویسکی کیک کتی, 23139 گراند دایره میزبانی شش دوره جفت شام برای دو شب را در روز شنبه, مارس 26 و جمعه, مارس 27 از 7 به 10 p. m. (97 دلار++ هر فرد). رستوران تیمی با زندانی شراب شرکت برای جفت شراب. تماس 832-430-2253 یا ایمیل whiskeycakekaty@whiskey-cake.com.

پنج شنبه, فوریه 27

مهمان آشپز شام در Bisou

ریور اوکس منطقه مقصد Bisou, 4444 Westheimer میزبان افتتاحیه آن مهمان آشپز شام با برجسته آشپز علامت کاکس و Bisou آشپز فردریک Perrier. مهمان می تواند لذت بردن از چهار دوره منو ($89) شامل کره آب پز خرچنگ با Johan خرچنگ panna cotta و مرکبات نیوزیلند barramundi با کلید غرب صورتی میگو و خاکستر دلمه قلب ribeye با پیاز soubise, ویشی, هویج, tater کودکان و ترافل مادیرا سس به علاوه یک کیک شکلاتی را به پایان برساند. شب لگد کردن با کوکتل در 6:15 بعد از ظهر و پس از صرف شام در 6:45 p. m. مهمان را تشویق به رزرو به عنوان فضای محدود است.

Jean-Charles Boisset شراب شام در random dance things

مشهور شراب Jean-Charles Boisset ملحق خواهد شد random dance things, 3210 غرب دالاس به ویژه شراب شام در 6:30 p. m. چهار دوره منو با جفت شراب هزینه $130++ با ظروف از جمله پنیر بز croquettes آرانچینو و میگو vol-au-دریچه گذشت, غذا, ماهی قزل آلا carpaccio اردک cassoulet و گوشت گاو و مدال اسکار و دوغ panna cotta.

روز شنبه, فوریه 28

برو تگزاس بعد منو در برنان

برنان هوستون, 3300 اسمیت, است, لگد زدن به بازار مال فروشان فصل و سالانه جشن همه چیز تگزاس با سه دوره جایزه fixe رفتن تگزاس روز منو (29 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و نوک). لذت بردن از تگزاس اردک فلفل قرمز Frito پای, سیاه گربه ماهی قزل آلا و پنیر, امپانادا. برای رزرو تماس 713-522-9711.

چهار شنبه, آوریل 29

جهش روز معاملات در Phat Eatery

Phat رستوران 23119 استعماری پارک وی, جشن سال کبیسه (در 2/29) با $2.29 ویژه در نوشیدنی ها و نیش. لذت بردن از $2.29 داغ خاطر Karbach عشق و خیابان و roti canai (ناهار خوردن در تنها).

جهش روز در هشت ردیف سنگ چخماق

هشت ردیف سنگ چخماق 1039 ییل, جشن سال کبیسه با ’80s مضمون رقص کامل با دی جی, ’80s-الهام کوکتل و نئون همه چیز. سرگرم کننده می رود از 11 صبح تا نیمه شب.

بیفتک شام در سنت آرنولد دم کردن شرکت

سنت آرنولد, 2000 لیون دعوت مهمانان برای لذت بردن از یک

بیفتک شام

یک پر خور امر با لوکس گسترش و آبجو سرد خواهد شد که حمایت از انجمن MS توسط راه سنت آرنولد MS 150 دوچرخه سواری تیم. از لحاظ تاریخی beefsteaks از ویژگی های قطعه قطعه گوشت گاو گوشت پشت مازو, دور, از, ایتالیایی, نان و آبجو (و هیچ ظروف) اما سنت آرنولد را ارائه طیف وسیع تری از گوشت طرف و آبجو. غذا را در خدمت خانواده و سبک – بدون ظروف – در کنار منظم و تخصص آبجو با می خورد از جمله خرده فیله با تمام بوداده قارچ و chimichurri, مکزیکی, سبک سانتو کوتاه دنده و خرما و سیب زمینی سرخ کرده سوسیس گوشت گاو بیش از کلم کبابی با سس خردل, همه چیز ادویه مخمر رول با کشیده کره و انجام gingersnap کوکی ها. بلیط ها $100 در هر فرد و شامل همه شما می توانید خوردن شام و آبجو از 6 تا 9 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im