این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: دریافت 50 درصد Kolache در Kolache Shoppe

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

محدود به زمان خاص

مردی Gras ویژه در حداکثر شراب شیرجه

در حال حاضر از طریق پایان ماه فوریه

حداکثر شراب شیرجه

, 214 Fairview, 4720, واشنگتن خواهد بود شامل پادشاهان کیک نان تست فرانسوی (12 دلار) به افتخار مردی گراس ساخته شده با کرم brulee کتک brioche, بوربن, کارامل, کرم, پنیر, شکر و تخم مرغ و جشن شکر.

Westheimer Crawfish خزیدن با کوچک نوازی

کوچک نوازی در جشن هوستون فصل مورد علاقه (که می تواند crawfish فصل بدیهی است) با یک فصل طولانی Crawfish خزیدن. در حال حاضر از طریق پایان ماه مه خود را با شتاب Crawfish گذرنامه در یک کوچک نوازی رستوران می توانید آن را پانچ با هر crawfish خرید و کار راه خود را برای برنده شدن جوایز. Mudbug گزینه ها عبارتند از: پوست-و-خوردن ویتنام-کاخون crawfish در یکشنبه صبحانه در یک پنجم, 1658 Westheimer; آشپز نوار صدر با crawfish هر چهارشنبه در گرجستان James, 1100 Westheimer; پوست-و-خوردن crawfish هر پنج شنبه در UB Preserv, 1609 Westheimer; و crawfish ظرف در منو هر روز در یونجه های تجاری, 1100 Westheimer. جوایز از محدوده رایگان کوفته گوشت خوک در UB حفظ (5 مشت) به baller هیئت مدیره برای چهار در گرجستان جیمز (700 مشت). فرد با بیشترین مشت دریافت جایزه قهرمان جایزه یک جایزه و تور هوستون برای دو در UB Preserv.

در تمام طول هفته

گلوستون رستوران هفته

در حال حاضر از طریق پنج شنبه, فوریه 9

گلوستون رستوران هفته

افزایش بودجه برای دسترسی به مراقبت های ساحلی تگزاس فراهم می کند که هفتگی ناهار به افراد مبتلا به HIV یا ایدز است. در این سال شرکت رستوران شامل نقاط مانند

بلیک اغذیه فروشی و مشروب فروشی بلوار غذاهای دریایی, کافه در پارک Gaido را غار بامیه, کسی که شام میخورد شایعات کتی غذاهای دریایی, خانه شماره 13

و بیشتر. دو و یا سه دوره شام قیمت بین $20-$35; و دو دوره ناهار و صبحانه و brunches هزینه بین $10-$20.

جمعه, آوریل 3

CollaborEight شام سری در تریس

آشپز Austin سیمونز خواهد شد تا تیم با آشپز استفانو Ferrero برای CollaborEight شام سری در تریس, 24 آبراه شروع در 6 p. m. هزینه 200 دلار است (از جمله مالیات و حق بیمه) برای هشت دوره آشپز با مزه شراب و آبجو جفت.

پنج شنبه, فوریه 5

سالگرد 50 50 درصد Kolache در Kolache Shoppe

Kolache Shoppe, 3945 ریچموند 1031 ارتفاعات خواهد شد که 50 سال از پخت معتبر kolaches زیر کمربند خود این مه; و به جشن هوستون موسسه خواهد شد جشن ویژه kolache معامله است. در اولین چهارشنبه هر ماه از فوریه تا دسامبر سال 2020 مهمانان می توانید $1.65 انواع kolaches (از سوسیس و پنیر به هلو) برای 50 سنت در هر دو Shoppe, مکان, در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. در ضمن یک ویژه پنیر و میوه kolache در دسترس خواهد بود در اولین چهارشنبه هر ماه با این چهار طعم بودن زغال اخته و کرم.

The first Friday of the month means its lobster roll time at Bernie's Burger Bus.گسترش

اولین جمعه از ماه معنی آن را رول خرچنگ در برنی برگر ،

عکس سابرینا Miskelly

روز شنبه, فوریه 7

خرچنگ جمعه در برنی برگر, اتوبوس

این اولین جمعه از ماه که به معنی آن را خرچنگ جمعه در

برنی برگر, اتوبوس

, 5407 بللیر, 2643 مرکز تجاری 2200 دانشگاه ییل دریافت کرد و 6324 بزرگراه 6. نشان می دهد تا اوایل (باز می شود در 11 a. m.) به طاس تخته نرد برای اولین بار در بازار قیمت خرچنگ خلاقیت از جمله مین سبک رول خرچنگ پرتاب با برنی خانه مایو; تگزاس-سبک رول خرچنگ با لباس خانه ترشی هالاپینیو و بیکن ترد; و رول خرچنگ کامل با آب گرم کره-آب پز خرچنگ. شما همچنین می خواهید پیدا کردن رول خرچنگ لغزنده و خرچنگ پوتین که در آن دست و برش لایه سیب زمینی سرخ کرده با پنیر محلی دلمه, کره آب پز خرچنگ, خرچنگ دریایی, سس و پیاز سبز. برنی در ارتفاعات نیز احیا همکاری خود را با آغوش + دونات به ایجاد یکی دیگر از حماسه بستنی. این بار آشپز جاستین ترنر infuses بستنی پایه با آغوش + شیرینی حذفی زغال اخته کیک دونات و sprinkles در آبی رنگی چرخشی با اب چیزی را گرفتن doughnut sprinkles ($3.99/مخروط $4.99/جام).

ماهانه شراب کلاس در فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی

کشور فرانسه شراب, 2433 Bartlett خود را ادامه می دهد ماهانه شراب کلاس مجموعه ای از 7 تا 9 بعد از ظهر مربی Charelle اعطا خواهد شد آمادگی شما برای روز ولنتاین با تمرکز بر روی دسر شراب و Cremant با طراوت و درخشان شراب تولید شده در مناطق خاصی از فرانسه است. پذیرش 48 دلار از جمله پنج شراب برای مزه و جفت. کسانی که حضور در این کلاس را نیز دریافت 10 درصد تخفیف قیمت خرید از هر یک از شراب مورد بحث قرار گرفت. رزرو مورد نیاز است به عنوان صندلی محدود است. تماس 713-993-9500 برای اطلاعات.

چهار شنبه, آوریل 8

11th Annual H-شهر فلفل قرمز Throwdown در پیاز نهر کافه

پیاز نهر کافه, 3106 بلوط سفید خواهد گودال گذشته قهرمانان و علاقه های محلی در برابر یک دیگر در آن 11th annual H-شهر فلفل قرمز Throwdown ابتدا در ظهر و با مزه از 2 به 4 p. m. عضویت در یک بعد از ظهر fof سرگرمی زندگی می کنند سرد brews و فلفل قرمز آتشین با بهره گیری Summerhouse هوستون. $10 بند اجازه می دهد تا دسترسی برای مزه از هوستون تیم های برتر از مورد علاقه های محلی کارخانه های لبنی روح فروشندگان محله کافه ها و رستوران ها همراه با نرم افزار تیم است.

2020 هوستون ویسکی اجتماعی در ارگ

این

سالانه 5 ویسکی اجتماعی

برگزار خواهد شد در

ارگ

, 12130 کربی از 6 به 9 p. m. (5 p. m. VIP) شامل صدها نفر از Whiskeys و ارواح از سراسر جهان را انتخاب کنید تنها بشکه ارائه شده و مواد غذایی خوب برای مطابقت با. بلیط ها $90 پذیرش کلی و 140 دلار VIP.

شنبه و یکشنبه

چه گیاهی – برگر در جشنواره اختری دم

چه گیاهی – برگر جشنواره برگزار خواهد شد در اختری دم, 4816 شمالی چوپان از ساعت 11 تا 6 بعد از ظهر با ارائه یک آخر هفته کامل گیاهی, همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده می لرزد و هنر و صنعت آبجو. به طور کلی پذیرش رایگان است با $5 VIP مچبند خصوصی در مناطق محل استقرار.

پنج شنبه, مارس 9

Galentine روز در Karbach Biergarten

Karbach Biergarten, 2032 Karbach خواهد بود و با استناد به روح آن Galentine روز بازار و فیلم های زنان محلی متعلق به خیره در ظهر و غربالگری رایگان از هنر و صنعت در 6 p. m. ویژه ظروف در دسترس خواهد بود برای مهمانان در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین.

حزب پیتزا در Pizaro را مونترو

Pizaro پیتزا دریافت, 1000 غرب, خاکستری, خواهد شد, جشن ملی پیتزا روز جشن با باز-به-این-عمومی حزب پیتزا از 1 تا 5 بعد از ظهر مهمانان که خرید 10 دلار ارزش کالا می توانید چرخش “چرخ پیتزا” برای یک شانس برای برنده شدن جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید