این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: دریافت شروع به سر در روز سه شنبه در یک Mardi Gras صبحانه

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

همه ماه

“H-Town اصل” با آشپز Ryan Lachaine در Antone معروف Po’ پسران

Antone معروف Po’ پسران, 4520, San Felipe, 2724 غرب TC دلقک خود را ادامه می دهد “H-Town اصل” سرآشپز مشهور, کمپین است که در آن های مختلف محلی بیان ایجاد یک امضای ساندویچ به نفع یک موسسه خیریه از انتخاب هر ماه. برای ماه فوریه Riel آشپز/صاحب Ryan Lachaine تیمی با میراث رستوران آشپز الکس پدیللا برای ایجاد پیتزا زیر, با درآمد حاصل از بهره گیری هیچ بچه ای گرسنه است. پیتزا Sub ($8.95) ویژگی های سالامی پرولون, پپرونی, پنیر موزارلا, خانه ساخته شده مارینارا و گیاهان در تست نان سفید از نان مرد پخت Co., و در دسترس است در تمام ماه ،

فصلی ویژه

Westheimer Crawfish خزیدن با کوچک نوازی

کوچک نوازی در جشن هوستون فصل مورد علاقه (که می تواند crawfish فصل بدیهی است) با یک فصل طولانی Crawfish خزیدن. در حال حاضر از طریق پایان ماه مه خود را با شتاب Crawfish گذرنامه در یک کوچک نوازی رستوران می توانید آن را پانچ با هر crawfish خرید و کار راه خود را برای برنده شدن جوایز. Mudbug گزینه ها عبارتند از: پوست-و-خوردن ویتنام-کاخون crawfish در یکشنبه صبحانه در یک پنجم, 1658 Westheimer; آشپز نوار صدر با crawfish هر چهارشنبه در گرجستان James, 1100 Westheimer; پوست-و-خوردن crawfish هر پنج شنبه در UB Preserv, 1609 Westheimer; و crawfish ظرف در منو هر روز در یونجه های تجاری, 1100 Westheimer. جوایز از محدوده رایگان کوفته گوشت خوک در UB حفظ (5 مشت) به baller هیئت مدیره برای چهار در گرجستان جیمز (700 مشت). فرد با بیشترین مشت دریافت جایزه قهرمان جایزه یک جایزه و تور هوستون برای دو در UB Preserv.

چهار شنبه, مارس 11

سالگرد منو در ایوان مترقی رستوران هندی

برای ناهار و شام, ایوان, مترقی, رستوران هندی, 3300 کربی خواهد شد با ارائه یک ویژه-ایجاد ala carte سالگرد منو ارائه غذاهای جدید و برخی از محبوب ترین از آشپز-صاحب Sunil Srivastava همیشه در حال تغییر مزه منوها در طول سال است. برای هر وعده غذایی به فروش می رسد آن روز ایوان اهدا خواهد شد 10 درصد از درآمد حاصل از دومین نفر از هوستون و ماموریت خود را برای هدایت مازاد مواد غذایی از مواد غذایی کسب و کار برای افرادی که واقعا به آن نیاز دارید.

شیرینی برای شیرین: خوب شکلات و نوشیدنی جفت رویداد در خدمات عمومی شراب و ویسکی

مهمانان دعوت برای پیوستن به هوستون یاب مواد غذایی و هشت بالا هوستون سرآشپزها شیرینی سرآشپزها chocolatiers و نانوا برای شیرین و خوش طعم شب های Callebaut و Barry Callebaut شکلات. هر زوج با یک آبجو, شراب و یا روح انتخاب شده توسط شراب و cicerone جاستین Vann و کارکنان خود را در

خدمات عمومی شراب و ویسکی

202 و تراویس از 6:30 تا 8:30 p. m.

بلیط

$65 (به علاوه مالیات و فروش بلیط آنلاین هزینه).

“ملاقات کنندگان” در ایتالیایی فرهنگی و مرکز جامعه

این ایتالیایی فرهنگی و مرکز جامعه, 1101, Milford, میزبان اولین 2020 نسخه از شراب سری “ملاقات کنندگان” در 7 p. m. شب را از ویژگی های یک سخنرانی و گفتگو با لورنزو Marotti کمپی صاحب ایتالیا Marotti کمپی کارخانه شراب سازی در حالی که مهمانان نمونه آب از تاکستان. بلیط ها $30 برای ICCC عضو و 35 دلار برای غیر اعضا.

پنج شنبه, مارس 12

ماهانه مزه کردن شراب در رنگین کمان تسلیم

رنگین کمان تسلیم, 2011 الا میزبانی خود را ماهانه بعدی, مزه کردن شراب های شراب مکزیک در “sip و قدم زدن” سبک مزه از 5:30 تا 7:30 p. m. مهمان می تواند لذت بردن از چهار شراب سلیقه و چهار گزش برای $38 زمانی که رزرو آنلاین در پیش است.

غاز خاکستری ودکا کلاس در Brasserie du Parc

Brasserie du Parc, 1440 Lamar است تا با پیوستن به فرانسه مشهور غاز خاکستری ودکا برای شب جرعه جرعه, supping و یادگیری است. ابتدا در 7 p. m. مهمان دعوت برای پیوستن به غاز خاکستری منطقه, سفیر, Nate Raffell برای کوکتل سه دوره خانواده-شام سبک و تعاملی بحث و گفتگو در مورد پیچیدگیهای ساخت و بسیاری از سبک های از غاز خاکستری ودکا. هزینه 50 دلار برای هر نفر به علاوه مالیات و حق بیمه. رزرو مورد نیاز هستند و می توان با تماس با 832-879-2802. فضا محدود است.

چهار شنبه, مه 13

شکلات و آبمیوه های گاز دار مزه در کاکائو و هل

کاکائو و هل, 5000 Westheimer و Camerata teaming تا برای یک شکلات و آبمیوه های گاز دار مزه از 7 تا 8:30 p. m. wood work industres آنی Rupani منجر خواهد شد مهمانان از طریق شکلات-روند ساخت در حالی که Camerata شراب مدیر کریس Poldoian در مورد سبک های مختلف از شراب گازدار از شامپاین به pétillant-naturel به Lambrusco. مهمانان را به پنج تک ریشه شکلات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از C&C را امضا قطعات شکلات. بلیط ها $65.

Galentine روز در شهر عکا دم

شهر عکا دم, 3418 با شکوه خواهد بود میزبانی Galentine حزب روز کامل با بازگشت از یک شایان ستایش Li المللی سباستین-سبک مینیاتور اسب به صورت عکس و نوازش ops در روز پنج شنبه, فوریه 13 از 4 به 10 p. m. در این رویداد رایگان است برای حضور در, با اختیاری VIP package (همه-شما-می-خورند دسترسی به غذاهای صبحانه بوفه دو نوشیدنی خود را انتخاب VIP مناطق و خطوط Galentine روز کوله پشتی) برای $32.95.

Potente is just one of the restaurants bringing the love this Valentine's Day.گسترش

Potente است که فقط در یکی از رستوران آوردن این عشق روز ولنتاین.

عکس Becca رایت

روز شنبه, مارس 14

روز ولنتاین ناهار خوری

از منحط جایزه fixe وعده های غذایی به صورت دو به یک جداجدا سفارش داده شده امور کامل با شکلات و شامپانی, هوستون, رستوران های آماده را به این روز ولنتاین است. ما را بررسی کنید هوستون روز ولنتاین Dining Guide و رزرو خود را در حال حاضر.

ضد ولنتاین روز باش و شراب 101 کلاس در Radunare ایتالیایی آمریکایی

Radunare, ایتالیایی, آمریکایی, 2520 تحقیقات جنگل خواهد شد میزبانی یک ضد ولنتاین روز باش و شراب 101 کلاس از 6:30 تا 8:30 p. m. و امیدوار کننده “هیچ کارت بدون گل و بدون شکلات” Radunare استقبال dateless درد به مجرد و زوج های که تا به حال به اندازه کافی از V-Day کلیشه است. مهمان ویژه اندرو Adams مالک سابق از بطری بازکن منجر خواهد شد شراب 101 کلاس ارائه پنج شراب ایتالیایی کنار, ایتالیایی, پیش غذا و نیش. هزینه $29++ در هر فرد.

جمعه و شنبه

تاریخ با شکلات در کاکائو و هل

کاکائو و هل

, 5000 Westheimer را نیز میزبانی می شود

تاریخ با شکلات

شکلات-ساخت کلاس در روز جمعه 14 فوریه (6:30 p. m.) و چهار شنبه, مارس 15 (4 p. m.) 199 دلار/بلیط.

پنج شنبه, مارس 15

مردی Gras صبحانه در B&B قصابی و رستوران

B&B قصابی و رستوران, 1814, واشنگتن, میزبانی جشن مردی Gras-مضمون صبحانه در طبقه بالا اتاق ناهار خوری و پشت بام پاسیو از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر مهمان می تواند لگد کردن اولین آخر هفته از “چربی شنبه” جشن با دوئل پیانو, نقاشی چهره, New Orleans-الهام صبحانه ظروف (یعنی Crawfish Etouffee املت, کاخون بودین اردک و Andouille بامیه و غیره.), تخصص کوکتل توسط پرتو Suntory و جشن کوله پشتی. تماس 713-86-1814 رزرو یک میز.

هوستون اوکس شراب و مواد غذایی کلاسیک در باشگاه در هوستون اوکس

این باشگاه در هوستون اوکس, 22602 Hegar میزبان بعد از مزه کردن شراب, سمینارها و مواد غذایی از ظهر تا 5 بعد از ظهر (ساعت 11 صبح VIP) در افتتاحیه هوستون اوکس شراب و مواد غذایی ، این رویداد خواهد شد از ویژگی های بیش از 60 سطح جهانی از wineries در کنار بوتیک ارواح لذیذ گزش سمینارها در مورد شراب و شراب مربوط به دانش و یک صف از موسیقی زنده. Grand مزه تصویب بلیط ها $175 با بلیط VIP برای $250.

تکه تکه سابق خود را در کاسه های پلاستیکی و بشکه

کاسه & بشکه, 797, Sorella, خواهد بود, احترام به همه هوستون, انفرادی, آگهی, با مجرد آگاهی جشن روز از 6 تا 10 p. m. در آن سالانه خود را تکه تکه سابق حزب مهمانان دعوت شده را به یک تصویر از خود “سابق” به پاره درآمد افتخاری گذشت کار افتاده d’oeuvres زمانی که آنها انجام می دهند.

پنج شنبه, مارس 16

انبار فضل شکار در شهرستان هکتار دم

شهر عکا دم, 3418 با شکوه است که بازگرداندن آن در انبار فضل شکار یک هکتار گسترده شکار روبنده و آبجو حزب آزادی جشن بسیار محدود آبجو ساخته شده با مواد تشکیل دهنده رشد در شهرستان هکتار دم باغ. سرگرم کننده اجرا می شود از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر

شام باشگاه در آنی

برگ نوازی گروه با همکاری ریچارد Brown Band به reimagine کلاسیک “شام و نمایش” در

آنی کافه & Bar

, 1800 پست بلوط است. آن

شام باشگاه در آنی

سری لگد کردن با “Love Songs” توسط Richard Brown Band شامل کلی پیترز و باب لونا با مهمانان ویژه شان برای تلفن های موبایل از “صدا” و کریستینا چاه از “america’s Got Talent.” بلیط ها $150++/فرد و شامل سه دوره جایزه fixe غذا و نشان می دهد. Seatings در 5 و 8 p. m. رزرو مورد نیاز با تماس 713-804-1800.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید