این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: نصف قیمت بطری روزهای دوشنبه و یک خلبان پیت آخر حزب

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

جدید و فصلی ویژه

نصف قیمت شراب دوشنبه در random dance things

Random dance things, 3210 غرب دالاس دعوت مهمانان برای لذت بردن از نصف قیمت بطری شراب (زیر 100 دلار) هر دوشنبه از 3 بعد از ظهر تا 10 p. m.

Cassoulet در Etoile Cuisine et Bar

Etoile Cuisine et Bar, 1101-11 بالای شهر است که با قرار دادن cassoulet در منو موجود تا پایان ماه مارس برای هر دو ناهار (20 دلار) و شام ($29). غنی با انواع مختلفی از گوشت خوک و اردک همه آهسته پخته با لوبیا سفید, آشپز, Philippe Verpiand است گفت: این بهترین او تا کنون ساخته شده است.

همه ماه

یادبود رستوران شهر هفته

یادبود شهر ادامه ماه مبارزات انتخاباتی نمایشگاه ویژه-سرپرستی ناهار و شام از منطقه بالا رستوران با بخشی از قیمت هر وعده غذایی با بهره گیری یادبود هرمان بنیاد. رستوران ها در افتتاحیه صف عبارتند از: Kuu, پری Steakhouse, Liebman را, آزادی آشپزخانه و بیشتر; و هر ارائه خواهد شد یک جایزه fixe ناهار و یا شام منو برای این مناسبت است.

روز قوز صدف در عموم

خلیج فارس صدف در دسترس هستند هر جمعه در ماه مارس برای 9.95 $/ده در عموم, 797, Sorella. مهمان همچنین می توانید لذت بردن از نصف قیمت منو از انتخاب کوکتل, شراب و آبجو در شیر از 3 تا 6 بعد از ظهر (روزانه).

در تمام طول هفته

دختر پیشآهنگی کوکی ها و آبجو جفت در عموم

عمومی, 797, Sorella خواهد شد ارائه یک پرواز شامل چهار دختر پیشآهنگی کوکی ها و چهار آبجو از Karbach دم شرکت برای $10. جفت شامل پرتقال خون را Radler و نازک خوشبوکننده; جنوب گندم و s’mores; بازار مال فروشان دلقک و Tagalongs; و کرافورد باک و Samoas – این جفت شدن افزایش فوق العاده کارامل و دیوانه یادداشت های موجود در هر دو آبجو و کوکی.

دوشنبه, مارس 9

لیسانس آخر مشاهده در Biggio را

عضویت همکار رز متعصب به گرفتن خلبان پیت آخر در دو 30-پا بلند صفحه نمایش بزرگ (و 30 تلویزیون) در

Biggio را

, 1777 واکر. هر مهمان را دریافت افتخاری لیوان درخشان گل رز به محض ورود و می توانید لذت بردن از ویژه گل رز کوکتل, شراب و دسر ویژه و 20 دلار سخت seltzer سطل برای گروه. نشان می دهد در 7 p. m.

سهشنبه, مارس 10

آتش زندگی می کنند روز سه شنبه در هشت ردیف سنگ چخماق

هشت ردیف سنگ چخماق, 1039 دانشگاه ییل است و بازگرداندن آن زنده آتش سهشنبه پخت و پز سری با یک آشپز پاپ آپ هر سه شنبه از 5 p. m. تا زمانی که به فروش می رسد.

مزه سریال: Mixology کلاس سوم ساحل

سوم ساحل, 6550 Bertner خود را ادامه می دهد مزه سری با Mixology کلاس برگزار شد و از 6 تا 7:30 p. m. مهمانان خواهد آموخت که راه مناسب را سه رستوران مورد علاقه کوکتل در حالی که با بهره گیری از نور گزش از آشپز جان بوچانان و کوکتل پس از ورود. بلیط ها $55.

چهار شنبه, مارس 11

پخت و پز در ایران: دستور العمل های منطقه ای و آشپزخانه اسرار در آسیا جامعه تگزاس

انجمن آسیا, تگزاس, 1370 Southmore جشن نوروز (سال نو ایرانی) با یک برنامه فارسی بازیگران آشپز Najmieh باتمانقلیچ, نویسنده هشت کتاب آشپزی. Najmieh خواهد بود صحبت کردن و گردآوری بیش از نیمی از ظروف (آماده شده توسط Garson رستوران) است که مهمانان را به نمونه پس از این برنامه است. این رویداد اجرا می شود از 6:15 تا 7:30 p. m. و هزینه است $25 برای اعضا و 35 دلار برای nonmembers.

Sip و قدم زدن در رنگین کمان تسلیم

رنگین کمان تسلیم

, 2011 الا میزبان بعدی آن

ماهانه مزه کردن شراب

شامل شراب آفریقای جنوبی. این “sip و قدم زدن” سبک مزه اجرا خواهد شد از 5:30 تا 7:30 بعد از ظهر با چهار شراب سلیقه و چهار گزش برای $38 زمانی که رزرو آنلاین در پیش است.

Crawfish جوش حیاط اجتماعی در برنان هوستون

در آن ماهانه حیاط اجتماعی برنان هوستون, 3300 Smith, جشن بهار با تگزاس Creole, آشپزی, نوشیدنی های سرد و مهمان نوازی جنوبی. سالانه Crawfish جوش را در حیاط از 6 تا 8 بعد از ظهر هزینه است $25++ هر فرد از جمله غذا های ویژه و دو نوشیدنی.

Giving up on Fridays? Fear not. Our Houston Lent Guide is here to help.گسترش

دادن تا در روزهای جمعه? ترس نیست. ما هوستون لنت راهنمای است که در اینجا برای کمک به.

عکس Dragana هریس

جمعه, مارس 13

روزهای پرهیز و روزه ماهی جمعه ها

از غذاهای دریایی po’boys و fish tacos به جمعه خرچنگ ویژه چک کردن ماهی ما جمعه ها: لنت راهنمای برای یک لیست از هوستون رستوران ها و کافه ها ارائه خوشمزه غذاهای گیاهی و بدون گوشت غذاهای به شما از طریق این فصل روزهای پرهیز و روزه.

جنوب غربی فرانسه شراب کلاس در فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی

کشور فرانسه شراب, 2433 Bartlett شده است میزبانی ماهانه کلاس همه چیز در مورد کاوش شراب از فرانسه به ویژه کوچک متعلق به خانواده های انگور و منحصر به فرد شراب تولید میکنند. این کلاس (7 تا 9 p. m.) را کشف شراب در جنوب غربی فرانسه و تاریخی منطقه لانگدوک در جنوب. هزینه 48 دلار برای هر نفر (به علاوه مالیات) و شامل پنج شراب و جفت. تماس 713-993-9500 برای رزرو (مورد نیاز).

روز شنبه, مارس 14

صورتی پتی روز در Brasserie 19

Brasserie 19, 1962 غرب خاکستری خواهد بود که به سنت Patty روز روح در اوایل همکاری با Veuve Clicquot, Moët و Ruinart آناناس برای آن سالانه صورتی Patty روز جشن. از ظهر تا 3 بعد از ظهر لذت بردن از صبحانه با فوق العاده آناناس و شامپاین و وارد را به نفع خود یک کوله پشتی سبد هنگامی که شما خرید بطری.

یکشنبه, مارس 15

Galatoire را الهام گرفته از سنت Patty روز صبحانه در یک پنجم

یک پنجم, 1658 Westheimer باز آخرین آن مفهوم به جشن همه چیز سواحل خلیج فارس و به عنوان وجود دارد هیچ چیز بیشتر جشن از جمعه ناهار در نیواورلئان موسسه Galatoire آن خواهید بود پرتاب یکی دیگر از Galatoire الهام گرفته از صبحانه جشن (این بار به افتخار روز سنت پاتریک است. هیچ منو. مهمانان خواهد بود در خدمت خانواده-غذاهای سبک با الهام از Galatoire کلاسیک و “یک جهنم از یک حزب است.” رزرو خود را برای seatings در 10:45 صبح و 1:30 بعد از ظهر کت لازم نیست اما کلاه و لباس تعطیلات تشویق می شوند.
هزینه 55 $در هر فرد (نوشیدنی های خریداری شده در محل کودکان 8 و زیر رایگان هستند).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>