این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: تعطیلات می خورد, Tacos برای قهرمانان و کاری است که بهبود می یابد

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه همچنان به کامیون ، این هفته حمایت از رستوران های محلی با انجام, در آشپزخانه در خانه پخت و پز کیت و اتمام عید پاک و عید فصح را برای رفتن به تعطیلات ارائه شده است. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

تعطیلات ویژه

عید فصح منو در غذاهای محلی

غذاهای محلی برنج در روستای 2424 Dunstan است فصح ارائه شده برای وانت موجود چهار شنبه, آوریل 8 از طریق پنج شنبه, مارس 16. دریافت نان فطیر توپ سوپ gefilte ماهی سیب-بادام charoset سیب زمینی, سالاد با ماهی قزل آلا و ترب و تربچه-سالاد جعفری و روغن زیتون پخته تره فرنگی, بازار مارچوبه و 44 مزارع پستان. دستورات را می توان از طریق تلفن 24 ساعت قبل از بلند کردن. تماس 713-521-7800. و فراموش نکنید که این رستوران است همچنین تبدیل آن اتاق ناهار خوری (همراه با Tanglewood محل 5740 San Felipe) به یک pop-up بازار با کالاهای اساسی مانند بازار کشاورزان تولید پاستا, قطعه قطعه, گوشت, تخم مرغ, شیر, کاغذ توالت آبجو و شراب, حوله کاغذی و بیشتر.

عید پاک برای رفتن از هوستون رستوران

از خانواده به سبک صبحانه کیت کامل با عید پاک تخم مرغ تزئینات کیت فانتزی چهار دوره وعده های غذایی برای منظقه وانت, به علاوه برخی از شایان ستایش تعطیلات شیرینی ما را بررسی کنید هوستون عید پاک Takeout ناهار خوری راهنمای برای پیدا کردن که رستوران های محلی در حال ارائه گزینه های عید پاک برای رفتن.

سهشنبه, آوریل 7

کاری به رفتن در ایوان مترقی رستوران هندی

آشپز Sunil Srivastava خواهد ویترین بسیاری از غذاهای هندی را شفا ادویه جات ترشی جات و گیاهان در انواع کاری ظروف از جمله غذاهای گیاهی و مرغ با کاری برو شنبه ویژه در ایوان مترقی رستوران هندی, 3300 کربی. کاری به رفتن جمعه شامل ظروف مانند کن کان کاری میگو ساخته شده با شیر نارگیل; Subz Moillee, یک گیاه خوار, کاری, غذا با کلم بروکلی و هویج و لوبیا و گل کلم; و Tariwala مرغ یک کاری با پیاز کاراملی و ماست و زنجبیل. منوی ویژه است که در علاوه بر این به ایوان پر به رفتن منو ذکر شده در وب سایت خود را. دستورات را می توان در پیشبرد تا یک هفته پرداخت و با زمان برای انتخاب کنید تا مرتب خواهد شد پس از قرار دادن سفارش.

پنج شنبه, آوریل 9

مجازی پخت و پز کلاس: شراب و پنیر مزه با من آنچه او را داشتن

زنان-led, غیر انتفاعی, من باید چه او را از داشتن راه اندازی کرده است یک سری از مجازی کلاس پخت و پز مجموعه با عنوان “من شما را از آنچه در او Cookin'” (به عنوان به خوبی به عنوان یک آشپز خصوصی و خدمات تحویل غذا محوری) بهره برداری هوستون بالا مواد غذایی و آشامیدنی استعداد برای تجربه های تعاملی. در روز پنج شنبه, آوریل 9 در 5:30 p. m. لحن به “من شما را از آنچه در او Sippin’ قسمت 2: چرخش و مزه ساعت خوش” با استاد sommelier ژوئن Rodil و پنیر بازرگان شانون McCracken از مونترو پنیر و شرابشامل نان تازه از Magnol, فرانسوی, پخت آشپز اتو سانچز. بلیط ها $75.

چهار شنبه, مارس 11

درایو را از طریق مزرعه ایستاده در مزارع امید


امید مزارع

, 10401 اسکات اضافه شده جدید محصولات محلی به آن

هفتگی مزرعه ایستاده

به اطمینان حاصل شود که خوشمزه مقرون به صرفه گزینه های در دسترس هستند و در دسترس Houstonians. هر شنبه از ساعت 9 صبح تا ظهر مشتریان فروشگاه می توانید از اتومبیل های خود را در درایو-از طریق و یا به صورت آنلاین سفارش دهید و انتخاب کنید تا. این هفته اضافات شامل ماکارونی و پیتزا یخ زده از BOH, پاستا, پیتزا, همراه با کندو زنبور عسل در مزرعه عسل. شهری مزرعه نیز گسترش همسایه تخفیف برای کسانی که زندگی در جوامع همسایه.

مجازی پخت و پز کلاس: عید پاک کوکی تزئینات با من آنچه او را داشتن

زنان-led, غیر انتفاعی, من باید چه او را از داشتن خود ادامه می دهد سری مجازی کلاس آشپزی سری با “من شما را از آنچه در او Cookin’ قسمت 3: هنر کوکی” عید پاک کوکی تزئین کلاس در روز شنبه در ساعت 2 بعد از ظهر آشپز مندانه علم منجر خواهد شد و بچه پسند کلاس. بلیط ها $40.

Beef up your week with a Family Grilling Package from B&B Butchers.گسترش

گوشت گاو تا خود را در هفته با خانواده کباب بسته از B&B قصابی.

عکس توسط فلیکس سانچز

قرنطینه ویژه

تمام روز منو و خانواده کباب بسته در B&B قصابی و رستوران

B&B قصابی و رستوران, 1814, واشنگتن, است در تمام طول روز منو در دسترس برای take-out, منظقه وانت و تحویل در نفع و DoorDash (و یا افتخاری تحویل توسط B&B قصابان مدیر اگر ظرف سه شعاع مایل با تماس 713-862-1814). قصاب فروشگاه نیز ارائه می شود ویژه از جمله یک خانواده کباب بسته ($225) با چهار مرکز برش filets یک پوند از ضخامت برش بیکن چهار TX Wagyu هات داگ و چهار برگر بتس یک خشک-سن ribeye و شش بسته آبجو; شام استیک کیت برای دو نفر ($65) با انتخاب یکی نپخته استیک برای هر نفر یک Hardie تازه غذا تولید جعبه و یک بطری شراب; B&B Steakhouse شام ($55/فرد), با تهیه پیش غذا, غذای اصلی, دو طرف و دسر; و دنده نخست چهارشنبه ویژه ($39/فرد) با دنده نخست با jus طلا پودینگ یورکشایر به طور کامل لود شده, پوره سیب زمینی, سمت خانه سالاد و دسر.

برای رفتن به کیت می خورد و در B. B. ایتالیا & B. B. پیتزا

B. B. Italia, 14795 یادبود, است, باز, برای take-out, منظقه وانت و تحویل در نفع و DoorDash (و یا افتخاری تحویل توسط B. B. ایتالیا مدیر اگر ظرف سه شعاع مایل با تماس 281-531-0696). لذت بردن از فوق العاده مانند یک شنبه شب دنده جشن برای دو نفر ($42) و شیرین و خوش طعم, کیت, برای, ساخت, پیتزا, مرغ parm فیالبداهه و بیشتر.

پیراشکی هاوس در Phat Eatery

پس از بدست آوردن مشتاق زیر را از طریق پاپ آپ در اطراف شهر پیراشکی Haus به تازگی در سایر متری در ارتفاعات است. مایه تاسف بود زمان, اما, مامان و دختر اجرا کسب و کار با همکاری Phat Eatery, 23119 استعماری برای کمک به فروش عالی آن در خانه دمبلنجس برای مشتریان برای آماده سازی در خانه. سهام تا در یخ زده و کوفته از گوشت خوک و مرغ به وگان کوفته (25 $20). توجه داشته باشید: Phat رستوران نیز باز و ارائه آن بسیار عالی مالزی به کرایه بروید.

خرید غذا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی + اولین پاسخ دهندگان در ظرف جامعه

ظرف جامعه

ارائه شده است مشتریان یک راه برای پرداخت آن را به جلو با خرید یک وعده غذایی برای کسانی که مشغول به کار خط مقدم. تماس در یک سفارش یا سفارش آنلاین برای خرید یک وعده غذایی برای یک پرستار و یا اولین پاسخ برای $15. ظرف جامعه را کامپایل سفارشات و تحویل به بیمارستان های مختلف و اولین پاسخ واحد در سراسر هوستون و مناطق اطراف آن. محلی آشپزخانه نیز ارائه تمام بار و رستوران حرفه ای 50 درصد تخفیف در یک وعده غذایی در هر روز از طریق درایو-از طریق خدمات (الکل شامل نمی شود). این ارتفاع San Felipe, یادبود و کتی مکان (نه فین سالن) نیز ایجاد کرده مجازی کشاورزان بازار پر از محلی تولید گوشت و تخم مرغ و شیر و نان و چیپس از مورد علاقه خود را در هوستون منطقه و کشاورزان و دامداران و مواد غذایی صنعتگران. سفارش آنلاین در

dishsociety.com

.

Tacos برای بهداشت و درمان قهرمانان در Tacos برو

Tacos برو ارائه tacos برای بهداشت و درمان قهرمانان به عنوان آن را همچنان به خدمت به مشتریان در طول COVID-19 بحران است. برای $5 مشتریان می توانند “خرید Tacos برای یک قهرمان” به عنوان بخشی از هر گونه آنلاین تلفن و یا در فرد و Tacos برو مطابقت خواهد کرد هر تاکو خریداری و تحویل غذا به محلی پرستاران و پزشکان و اولین پاسخ دهندگان در بیمارستان ها و مراکز تست.

رایگان BBQ برای مهمان نوازی کارگران در شورش اتاق شراب

علاوه بر آن به شراب و مواد غذایی, منو شورش اتاق شراب, 1124 Usener ارائه شده است شورش BBQ صفحه شامل خانه-دودی گوشت (گوشت خوک و یا گوشت سینه) در دو لغزنده, سالاد سیب زمینی, سالاد کلم و لوبیا رایگان برای مهمان نوازی از کارگران که نشان می دهد یک W-2 (یا به قیمت 8 دلار برای مهمانان). دستورات را می توان از دوشنبه تا شنبه از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر در 832-618-1233 یا [email protected] نیز وجود خواهد داشت یکبار مصرف منوهای ارائه شده اگر مهمان می خواهید به محل سفارش خود را در سایت و صبر در وسیله نقلیه خود را برای مواد غذایی خود را آماده می شود. علاوه بر مواد غذایی شورش است که ارائه تخفیف در تمام خرده فروشی بطری شراب خرید.

شراب برو و آنلاین بازار در Camerata در Paulie را

Camerata, 1834 Westheimer فروش بطری شراب تا 30 درصد تخفیف خرده فروشی خود را از لیست منو در جریان آن به تازگی اجرا شده ساعات ظهر تا 9 بعد از ظهر روزانه). مورد خرید دریافت خواهد شد اضافی 5 درصد تخفیف و پنیر تخته نیز می تواند بسته بندی شده برای مصرف است. همراه با تخفیف Camerata به تازگی راه اندازی آن در بازار آنلاین که در آن شما می توانید نمره تحویل رایگان در خریداری بطری شراب اگر شما زندگی می کنند در حلقه و محل سفارش خود را قبل از 5 p. m.

به Geaux ارائه شده در پیاده روی در ورزش Bistreaux

پیاده روی در ورزش Bistreaux, 21930 Kuykendahl شد جشن بزرگ خود را افتتاح در بهار در ماه مارس; اما با توجه به COVID-19 شیوع این رستوران تا به حال برای باز کردن به صورت منظقه وانت و تحویل تنها. این خدمت در حال حاضر الکل به geaux با مواد غذایی خرید و ارائه شده است $35 وعده های غذایی خانواده که در خدمت چهار نفر با انتخاب خود را از استارت entre?e و سمت. علاوه بر این در حال حاضر از طریق آوریل 30, مهمان می تواند با خرید سه تا-geaux سفارشات از راه رفتن را برای 30 دلار (قبل از مالیات) یا بالاتر و را در رسید به رایگان دریافت وعده غذایی خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>