در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

همه ماه

“H-Town اصل” با آشپز Ryan Lachaine در Antone معروف Po’ پسران

Antone معروف Po’ پسران, 4520, San Felipe, 2724 غرب TC دلقک خود را ادامه می دهد “H-Town اصل” سرآشپز مشهور, کمپین است که در آن های مختلف محلی بیان ایجاد یک امضای ساندویچ به نفع یک موسسه خیریه از انتخاب هر ماه. برای ماه فوریه Riel آشپز/صاحب Ryan Lachaine تیمی با میراث رستوران آشپز الکس پدیللا برای ایجاد پیتزا زیر, با درآمد حاصل از بهره گیری هیچ بچه ای گرسنه است. پیتزا Sub ($8.95) ویژگی های سالامی پرولون, پپرونی, پنیر موزارلا, خانه ساخته شده مارینارا و گیاهان در تست نان سفید از نان مرد پخت Co., و در دسترس است در تمام ماه ،

فصلی ویژه

Westheimer Crawfish خزیدن با کوچک نوازی

کوچک نوازی در جشن هوستون فصل مورد علاقه با یک فصل طولانی Crawfish خزیدن. در حال حاضر از طریق پایان ماه مه خود را با شتاب Crawfish گذرنامه در یک کوچک نوازی رستوران می توانید آن را پانچ با هر crawfish خرید و کار راه خود را برای برنده شدن جوایز. Mudbug گزینه ها عبارتند از: پوست-و-خوردن ویتنام-کاخون crawfish در یکشنبه صبحانه در یک پنجم, 1658 Westheimer; آشپز نوار صدر با crawfish هر چهارشنبه در گرجستان James, 1100 Westheimer; پوست-و-خوردن crawfish هر پنج شنبه در UB Preserv, 1609 Westheimer; و crawfish ظرف در منو هر روز در یونجه های تجاری, 1100 Westheimer. جوایز از محدوده رایگان کوفته گوشت خوک در UB حفظ (5 مشت) به baller هیئت مدیره برای چهار در گرجستان جیمز (700 مشت). فرد با بیشترین مشت دریافت جایزه قهرمان جایزه یک جایزه و تور هوستون برای دو در UB Preserv.

دوشنبه, فوریه 17

رئیس جمهور بعد از صبحانه

سر به روستایی, 1836 پولک برای یک رئیس جمهور بعد از صبحانه از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر ویژگی خاص موسیقی زنده توسط آدم استس شروع در 12:30 بعد از ظهر

عمومی, 797, Sorella را ارائه صبحانه و $1 mimosas از 10:30 صبح تا 2:30 بعد از ظهر

چهار شنبه, فوریه 18

آلزاس شراب شام در اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence

اغذیه فروشی و مشروب فروشی Provence, 13616 یادبود خواهد شد میزبانی یک شام شامل شراب آلزاس با Domaine Ruhlmann رهبری شراب سازی را مالک و شراب آنتوان Ruhlmann. با ظروف از آلزاس ارائه یک ترکیب فرانسه و آلمان را تحت تاثیر قرار شام آغاز خواهد شد در 7 p. m. و خواهد بود 79 دلار در هر فرد به علاوه مالیات و حق بیمه. رزرو مورد نیاز با 40 دلار سپرده در هر فرد از طریق پی پال نیاز به تایید. تماس 713-827-8008

This year, Snooze’s annual National Pancake Day celebration is going down for a full week.گسترش

در این سال تعویق سالانه ملی کلوچه جشن روز است که رفتن به پایین برای یک هفته کامل.

عکس Cassie Wayant عکاسی

چهار شنبه, مارس 19 از طریق پنج شنبه, مارس 25

ملی کلوچه روز در چرت زدن

چرت زدن را سالانه ملی کلوچه جشن روز در جریان بوده است به مدت ده سال, بالا بردن بیش از 120,000 $برای جامعه محلی باغ به تاریخ. این pancakery در حال لگد زدن به چیزهایی که با جشن تعطیلات با یک هفته تمام جشن (فوریه 19 – 25). مهمان می تواند در حفاری برای یک علت های مختلف با کلوچه ویژه هر روز از جمله تگزاس Praline (سهشنبه), Brûlée کرم (پنج شنبه) قهوه N’ دونات (جمعه) محلی باغ کیک (شنبه) توت فرنگی جک (یکشنبه) و بیشتر.

پنج شنبه, فوریه 20

سوم تولد و سینه رامش رامش در Tatsu-بله

رامش Tatsu-بله, 1722 کالیفرنیا دعوت Houstonians برای کمک به جشن سوم آن تولد با 3 دلار به خاطر کوکتل در تمام طول روز و دودی shoyu جایگزین گوشت سینه رامش (در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین) شروع و در ساعت 11 صبح Kemuri Tatsu-Yaرستوران خواهر تگزاس izakaya را ارائه اسلب از سینه و گودال-دودی shoyu جایگزین (یک نوع سس سویا) که تاج برجسته و کاسه تشکیل شده از Tonkotsu براث (فشرده استخوان خوک براث است که طول می کشد بیش از 70 ساعت را به) ajitama (ترشی تخم مرغ عسلی) و menma (خیزران). پوشیدن رامش Tatsu-Ya تی شرت که روز به 15 درصد خاموش لایحه مواد غذایی خود را و یا شرکت در رسانه های اجتماعی گربه خوش شانس مسابقه نامگذاری طریق پنج شنبه, فوریه 22. مهمان می تواند بازی را به نفع خود رامش برای یک سال با ارائه یک نام برای مغازه را یاد غول پیکر, گربه خوش شانس (که قبلا به عنوان شناخته شده Meowtrose و بدنام C. A. T.).

روح میز گرد در برنان هوستون

برنان, 3300 اسمیت میزبان ماهانه خود روح میز گرد های شراب غنی از پرتغال و اسپانیا از 6 تا 7:30 p. m. مهمانان می توانند یاد بگیرند که تفاوت در side-by-side مذاقات از برجسته ارواح از جمله کوکتل در کنار تعریف nibbles از اجرایی آشپز جو Cervantez. بلیط (محدود) 25 دلار++.

کمدی شب در Kenny & Ziggy را

مهمانان دعوت شده به دور دیگری از کمدی شب در Kenny & Ziggy را, 2327 پست بلوط برگزار شد در Schmooze اتاق با درهای باز در 6:30 p. m. و این نشان می دهد با شروع از 7. شب (که به فروش می رسد آخرین زمان) خواهد شد از ویژگی های funnyman جسی Peyton ارائه برخی از شهر بهترین کمدین کنار آبجو, شراب و یک منوی خاص ایجاد شده برای noshing (حداقل خرید مواد غذایی مورد نیاز است). پذیرش 15 دلار در پیشبرد و 20 دلار در درب اگر صندلی باقی می ماند. مواد غذایی و نوشیدنی اضافی هستند.

جمعه و شنبه

هوستون کافئین خزیدن

هفتم سالانه

هوستون کافئین خزیدن

نقش میزبان را به دو روز شش مسیر قهوه و چای تور از کاتز قهوه در زمستان شعبه شرق به Xela قهوه در دومین بخش است. هر یک مسیر منحصر به فرد است و نزدیک به 20 منطقه بهترین محلی قهوه و چای کسب و کار شرکت. بلیط ها $31.50 دلار 35.50.

چهار شنبه, فوریه 22

درخشان مزه کردن شراب در فرانسه کشور, آب گوجه فرنگی

کشور فرانسه شراب, 2433 Bartlett دعوت مهمانان به رایگان درخشان مزه کردن شراب با آلزاس را آنتوان Schutz از ظهر تا 6 بعد از ظهر با مزه شراب رایگان خواهد شد از ویژگی های برخی از نیم دوجین شراب و یک فرصت برای دیدار با Schutz عضو Ruhlmann خانواده است که مالکیت و اجرای Les Vignobles Ruhlmann-Schutz کارخانه شراب سازی پس از 1688.

Houstonia را بامیه اسمک دان در زمین قند مربع شهر

Houstonia میزبان هفتم آن سالانه بامیه اسمک دان در زمین قند مربع شهر, 15958 شهرستان پیاده روی از ظهر تا 4 بعد از ظهر حفاری به بامیه نمونه از نقاط مانند Ouisie جدول, دولت, کرایه بایو پسران PoBoys و سنت آرنولد; رای برای مورد علاقه خود را و لذت بردن از بی پایان, نوشیدنی, موسیقی زنده و بازی های حیاط. بلیط ها $40 و شامل تمام مواد غذایی و نوشیدنی (20 دلار در سنین 13-20).

دوشنبه, فوریه 23

بازار مال فروشان خلاصه و بهترین گزش رقابت

حمایت از بازار مال فروشان با شرکت خود خوراک شناس مواد غذایی, رویداد, خلاصه اخبار و, بهترین گزش رقابت که جفت بیش از 450 برنده جایزه شراب از جمله Grand قهرمان و رزرو گراند قهرمان بین المللی شراب رقابت با امضای ظروف از حدود 100 نفر از این منطقه بالا رستوران و آشپزی موسسات. این رویداد می گیرد در 6:30 p. m. در NRG مرکز سالن های D و e بلیط ها $165 برای پذیرش کلی اضافی با حمایت از فرصت های در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im