این هفته در هوستون مواد غذایی حوادث: حمایت از رستوران های محلی, کسب درآمد, کارت های هدیه و رایگان کاغذ توالت

اگر اجتماعی فاصله است در اثر و کافه ها و رستوران ها بسته هستند در خانه, خدمات, همیشه قوی هوستون مواد غذایی جامعه حمل و نقل است. این هفته حمایت از رستوران های محلی با انجام و کسب چیزهای مانند کارت های هدیه رایگان و تخفیف (و کاغذ توالت!), سعی کنید از دسته margaritas و آمار pop-up بازار برای محصولات تازه را-و-وعده های غذایی و بیشتر. در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

در تمام طول هفته

کسب یک کارت هدیه رایگان در مسافر جدول

مسافرتی جدول, 520 Westheimer در حال حاضر ارائه takeout ارائه مهمان یک 10 دلار کارت هدیه برای هر 50 دلار صرف take-out (کارت های هدیه استفاده می شود برای بازدیدکننده داشته است آینده). سفارش آنلاین و یا تلفنی رستوران در 832-409-5785. شما همچنین می توانید دریافت 30 درصد تخفیف برای تمام بطری شراب با غذا سفارش. کسانی که ترجیح می دهند تحویل می توانید آن را از طریق حمایت و GrubHub.

خانواده-حجم وعده های غذایی و Grab-N-Go Bodegas در سگ خوب

سگ خوب, 903 Studewood, 1312 غرب آلاباما است که در پاسخ به نیازهای ما هوستون جامعه به عنوان تیم پشت سگ باز کردن آشپزخانه خود را و pantries و به نوبه خود هر دو خود را در مونترو و ارتفاع مکان به grab-n-go Bodegas. هر روز آنها را بکشد تازه تولید اساسی شربت خانه, تمیز کردن لوازم توالت کاغذ و سایر ملزومات ارسال چرخش روزانه عرضه در حساب های رسانه های اجتماعی. علاوه بر این سگ خوب تیم خواهد بود فروش خانواده به اندازه ظروف سالاد سیب زمینی, سیب-چغندر سالاد کلم, collards مک و پنیر و دیگر طرف به برد با تعدادی از وعده های غذایی; از جمله خانواده به اندازه سگ داغ بسته ($30, تغذیه چهار تا شش) شامل یک پوند از سگ داغ 1 بسته نه آهسته خمیر نان سه چاشنی های کره و یک گالن چای (می توانید آبجو یا شراب برای هزینه اضافی). مهمان همچنین می توانید در ادامه به منظور منظم منو به-بروید و یا برای وانت در هر دو مکان.

Margaritas به رفتن در هوگو

علاوه بر آن takeout می خورد, هوگو, 1600 Westheimer خواهد شد با ارائه آن معروف margaritas در دسترس-با پاینت لیتر و گالن است. دسته margaritas استفاده از همان دستور العمل ها و مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در هوگو را Caracol و Xochi و ساخته شده با عشق با استفاده از همان بالا با کیفیت آبلیمو و تکیلا یا Mezcal. دریافت هوگو ریتا ($12/پاینت, $24/quart $96/گالن); این Xochi Mezcal, ریتا ($14/پاینت, $28/لیتر) و بیشتر. تماس 713-524-7744 برای منظقه وانت.

مواد غذایی برای به معاملات سفارش در Ouisie جدول

هنگامی که شما آنلاین و یا تماس 713-528-2264 به سفارش 150 دلار یا بیشتر در Ouisie جدول, 3939 San Felipe, آنها بازی شیر یا خط یک رول کاغذ توالت. منظقه سرویس رایگان تحویل در عرض 5 مایل شعاع UberEats, Doordash, Menufy و Favre همه در دسترس هستند. و ” غذا و شراب با تخفیف 30 درصد ،

ارشد ساعت در Luby را

Luby را توسعه داده است یک سیستم به شهروندان ارشد و دیگر بسیار آسیب پذیر و گروه های امن و آرامش غذا در حالی که به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض Covid-19. Luby است باز یک ساعت اولیه در حمایت از “ساعت ارشد” ابتکار در حال اجرا از 10 تا 11 صبح هر روز. سفارشات نامیده می شود ساخته شده آنلاین قرار داده شده در درایو از طریق (که در آن در دسترس) و یا انتخاب شده در فروشگاه برای carryout. این طرح به گسترش همه در معرض خطر جوامع از جمله ایمنی بدن دچار کمبود افراد و کسانی که با موجود دیگر عوارض.

Pop-Up بازار در غذاهای محلی و Benjy برنج روستای محل

برنج ایجاد کرد غذاهای محلی و benjy را در روستا, 2424 Dunstan را ارائه پاپ آپ در بازار شامل ملزومات مانند تولید, تازه, برش گوشت و پنیر و شراب و آبجو و قهوه و روغن زیتون از جمله محصولات محلی از آهسته خمیر آبی, افق کاتز قهوه سیاه تپه تگزاس هوستون Dairymaids و 44 مزارع. ساعت برای بازار 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. غذاهای محلی نیز با ارائه یک خانواده بسته برای $99 که شامل یک فنجان حموس یک پاینت وگان adriano با تراشه یک پاینت campechana یک لیتر posole یک لیتر تخم مرغ, سالاد یک بطری محلی سس داغ, دوجین تخم مرغ آب پز یک پیمانه محلی توت فرنگی نیم دوجین کوکی ها شکلات تراشه نیم دوجین چوب شور نان و یک گالن چای یا شربت ابلیمو.

Take-و-پخت غذا در یونجه های تجاری و گرجستان جیمز

گرجستان جیمز و هی تاجر, 1100 Westheimer ارائه یک انتخاب را-و-پخت غذاهای که شما می توانید در حرارت بالا در صفحه اصلی و همچنین آماده به خوردن علاقه مندی ها و نپخته استیک از گرجستان جیمز قصاب فروشگاه. Take-و-پخت غذاهای شامل Lamburger یاور baked ziti Wagyu میت لوف گوشت خوک کشیده enchiladas کره بز پخته و کوفته و بیشتر. وجود دارد premade کوکتل, بیش از حد. محل وانت خود را آنلاین سفارش.

خانه شام برای دو نفر در B&B قصابی و رستوران

می خواهید برای درمان خودتان ؟ B&B قصابی و رستوران و قصاب فروشگاه, 1814 واشنگتن هنوز هم ارائه take-out, منظقه وانت و تحویل در DoorDash و حمایت از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه. علاوه بر این قصاب ویژه فروشگاه عبارتند از: Take-Home شام برای دو نفر 135 دلار + مالیات از جمله انتخاب از بین دو غذا یک غذای اصلی برای دو طرف و دو دسر. را انتخاب کنید از گزینه های مانند سالاد سزار, B&B کوفته و آشپز تامی بیکن جعبه 20 اونس Chateaubriand یا ولینگتون گوشت گاو و یا دو فیله مینیون یا استخوان در Ribeyes به علاوه مک و پنیر, کبابی, کلم بروکسل و آبش اسفناج طرف و دسر از نیویورک کیک پنیر برای کیک شکلات و Key Lime Pie. تماس 832-767-4828.

خانواده جشن چهار در B. B. ایتالیا آشپزخانه و نوار و B. B. پیتزا برای رفتن

در علاوه بر این به طور منظم منو در B. B. ایتالیا آشپزخانه و نوار و B. B. پیتزا برای رفتن, 14795 یادبود شما می توانید با سفارش یک خانواده جشن برای چهار برای 45 $ارائه شده روزانه برای گرفتن سفارشات و از جمله یکی از بزرگ سالاد, انتخاب چهار پاستا و فیالبداهه برای چهار نفر. پاستا, انتخاب, اجرا, از, tagliatelle بلونز و لینگوئینی با سس صدف به فرنگی لوله لوله و کوتاه ودکا و لود یکشنبه ragu.

حمل کردن و دریافت یک کارت هدیه در فرانک Americana احیای

فرانک Americana احیای, 3736 Westheimer است ارائه کامل آن منو خانواده-وعده های غذایی سبک جعبه ناهار بطری شراب از ستاره سفید نوار شراب را انتخاب کنید و لیست بطری آبجو به-بروید و منظقه carryout خدمات و یا به نفع UberEats و Grubhub. مشتریان که حمل کردن از طریق پایان ماه دریافت یک کارت هدیه 20 دلار برای استفاده در آینده.

Ramen Tatsu-Ya is offering its comfort eats to-go for the first time ever, and that's something you should definitely take advantage of.گسترش

رامش Tatsu-Ya ارائه آن به راحتی می خورد و برو برای اولین بار, و این چیزی است که شما قطعا باید امکان استفاده از.

عکس کارلا گومز

رامش Tatsu-بله ارائه می دهد برای رفتن برای اولین بار

در حرکتی بی سابقه رامش Tatsu-بله, 1722 کالیفرنیا ارائه شده است کامل آن منو به رفتن برای اولین بار. را خارج و در دسترس خواهد بود و هفت روز هفته از ساعت 11 صبح تا 10:00 p. m. به خورد خواهد آمد با حرارت دستورالعمل البته به سازش با کیفیت از حماسه دوباره محیطهای مایع و رشته فرنگی.

حمل کردن و دریافت یک کارت هدیه در Uchi

Uchi هوستون, 904 Westheimer ارائه شده است محدود ارزش محور منوها از جمله شراب و آبجو و خاطر برای جلوگیری از سمت وانت با تحویل از طریق DoorDash به عنوان به خوبی. هر محدود کردن سمت و تحویل سفارش خواهد آمد با 25 دلار گیفت کارت معتبر برای ناهار خوردن-در استفاده از زمانی که رستوران ها دوباره باز

روز سه شنبه از طریق شنبه

منظقه جامعه آشپزخانه در دیوانه

این هفته سه شنبه-پنج شنبه از 5 تا 7 بعد از ظهر دیوانه و BCN کارکنان اهدا خواهد شد 200 تعریف وعده های غذایی فرد – اول بیا اول خدمت به کسانی که آسیب دیده اند و در صنعت مهمان نوازی. این تیم خواهد بود توزیع وعده های غذایی منظقه خارج از دیوانه در ریور اوکس منطقه, 4444 Westheimer سوئیت C180. آشپزی با یک پیچ و تاب و البته و وعده های غذایی است که کارکنان در BCN و دیوانه شده اند ساخت برای کارکنان ناهار از رستوران’ دهانه.

پنج شنبه, مارس 26 و جمعه 27 مارس

مواد غذایی کویر Pop-Up در بازار نیلی

نیلی, 512 بری تبدیل خواهد شد آن تثلیث باغ neo-soul رستوران به یک pop-up بازار برگزار خواهد شد که در آن خلوت می شود و طراحی شده توسط نیلی آشپزخانه در همکاری با رستوران منجر گاردنر همکاری purveyors و رستوران کارکنان آشپزخانه. در علاوه بر این به میوه های تازه و سبزیجات و گوشت و فراورده های لبنی در بازار نیز از ویژگی های امضا حفظ که در رستوران شناخته شده است به علاوه از قبل آماده و منجمد موارد مانند اردک confit croquettes; batched نوشیدنی مانند سرو کوهی و مریم گلی نوشابه; housemade سهام و دوباره محیطهای مایع; جام و پیمانه نیم لیتری بستنی خانگی; تازه ساخته شده, پاستا و بیشتر. بازار خواهد شد به طور رسمی راه اندازی پنج شنبه و جمعه, مارس 26 و 27 و کار از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر به منظور حفظ یک محیط امن و بهداشتی محیط زیست در انطباق با COVID-19 مقررات بازار تنها اجازه خواهد داد که هشت مشتریان در یک زمان با توجه به محدود اموال فضا. علاوه بر این نیلی را محدود تماس با حفظ cashless معاملات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>