این هفته در هوستون مواد غذایی رویداد: Crawfish کروسانت است که در اینجا

در اینجا نگاهی به این هفته داغترین آشپزی اتفاقات:

فصلی ویژه

Crawfish کروسانت در EggHaus لذیذ

EggHaus لذیذ, 2042 شرق T C دلقک راه اندازی کرده است Crawfish کروسانت یک تازه پخته EggHaus کروسانت شکم پر با برنج و خانه ساخته شده crawfish étouffée. دریافت آن در حال حاضر در سراسر crawfish فصل (تقریبا از طریق پایان ماه آوریل).

همه ماه

یادبود رستوران شهر هفته

یادبود شهر راه اندازی کرده است آن ماه یادبود شهر, رستوران, هفته, کمپین نمایشگاه ویژه-سرپرستی ناهار و شام از منطقه بالا رستوران با بخشی از قیمت هر وعده غذایی با بهره گیری یادبود هرمان پایه و اساس است. رستوران ها در افتتاحیه صف عبارتند از: Kuu, پری Steakhouse, Liebman را, آزادی آشپزخانه و بیشتر.

در تمام طول هفته

دختر پیشآهنگی کوکی ها و آبجو جفت در عموم

در حال حاضر از طریق پنج شنبه, مارس 15, عمومی, 797, Sorella خواهد شد ارائه یک پرواز شامل چهار دختر پیشآهنگی کوکی ها و چهار آبجو از Karbach دم شرکت برای $10. جفت شامل پرتقال خون را Radler و نازک خوشبوکننده; جنوب گندم و s’mores; بازار مال فروشان دلقک و Tagalongs; و کرافورد باک و Samoas – این جفت شدن افزایش فوق العاده کارامل و دیوانه یادداشت های موجود در هر دو آبجو و کوکی.

جمعه, آوریل 3

زنده آتش سهشنبه: Mofongo در هشت ردیف سنگ چخماق

هشت ردیف سنگ چخماق, 1039 دانشگاه ییل است و بازگرداندن آن زنده آتش سهشنبه پخت و پز سری با یک آشپز پاپ آپ هر سه شنبه از 5 p. m. تا زمانی که به فروش می رسد. این هفته Coltivare chef de cuisine هکتور سوارز خواهد بود لگد زدن به آن قصد بازگشت به ریشه های خود را و پخت و پز خود را چرخش در جمهوری دومینیکن ظرف mofongo سرخ شده سایه سبز به طور معمول له شده با سیر و روغن زیتون و خدمت با گوشت خوک cracklin. سوارز چرخش خواهد بود mofongo پر گوشت خوک یقه با یک cake سالسا آووکادو ($15).

چهار شنبه, مارس 4

94 امتیاز و تا شراب شام در Jonathan مالش یادبود سبز

جاناتان مالش یادبود سبز 12505 یادبود میزبانی 94 امتیاز و تا شراب شام شامل پنج شراب انتخاب همه دارای حداقل 94 امتیاز. مهمان می تواند لذت بردن از پنج شراب زوج دروس به همراه دسر ابتدا در 6:30 p. m. هزینه است $94 برای هر نفر به علاوه مالیات و حق بیمه. رزرو مورد نیاز است. تماس 713-808-9291.

پنج شنبه, مارس 5

RAEN & پیوسته شراب شام در Pappas برادران Steakhouse ایرانیان

مهمانان دعوت برای پیوستن به شراب و تیم کارلو Mondavi یکی از سونوما را با استعداد ترین کشاورزان و شراب سازان برای RAEN & پیوسته شراب شام در Pappas برادران Steakhouse ایرانیان, 5839 Westheimer. شام را ویترین زیبایی از Chardonnay و Pinot نوآر از غرب لبه سونوما ساحل با RAEN شراب به علاوه vintages از Mondavi نپا کارخانه شراب سازی زنجیره. به منظور نشان دادن کیفیت در سطح جهانی از این شراب مهمانان خواهد بود مزه آنها را کور در برابر نمونه از کبود و بوردو. هزینه $395 هر مهمان به علاوه مالیات و حق بیمه و شام آغاز می شود در 7 p. m.

ملی Absinthe روز در Brasserie du Parc

Brasserie du Parc, 1440 Lamar را جشن ملی Absinthe روز تجلیل از لحاظ تاریخی مشهور “سبز پری” نوشیدنی با جفت شدن و رنگ از 7 تا 10 بعد از ظهر سالن ده Brasserie du Parc رویداد را جفت absinthe و گزش کوچک به عنوان مهمان رنگ شاهکار خود را بر روی بوم. بوم و قلم و رنگ ارائه خواهد شد. بلیط (محدود) $64 در فرد فراگیر.

جمعه, مارس 6

روزهای پرهیز و روزه ماهی جمعه ها

از غذاهای دریایی po’boys و fish tacos به جمعه خرچنگ ویژه چک کردن ماهی ما جمعه ها: لنت راهنمای برای یک لیست از هوستون رستوران ها و کافه ها ارائه خوشمزه غذاهای گیاهی و بدون گوشت غذاهای به شما از طریق این فصل روزهای پرهیز و روزه.

آگاو کلاس آموزش در احیای بازار

احیای بازار, 550 ارتفاعات خواهد شد میزبانی یک آگاو کلاس آموزش با Agricole مهمان نوازی شرکت صاحب مورگان وبر از 5:30 تا 7:30 p. m. وبر خواهد بود انتخاب برخی از مورد علاقه خود را آگاو ارواح بیش از رفتن آنها از کجا آمده و چگونه آنها ساخته شده و چگونه آنها متفاوت از سایر ارواح. مهمانان می توانید انتظار چرا جداول و گذشت گزش با زوج های مختلف آگاو ارواح به 85 دلار در هر فرد. تنها 35 فضاهای در دسترس هستند.

پنج شنبه, مه 7

Crawfish جشنواره در ارتفاعات

ارتفاعات Crawfish جشنواره برگزار خواهد شد در 411 غرب 20th, با دروازه باز از 10:30 صبح تا 6 بعد از ظهر انتظار زنده zydeco موسیقی, فروشنده غرفه با محصولات و خدمات محلی نوشیدنی های سرد و آبجو و مقدار زیادی از لوله کشی mudbugs همراه با دیگر جشنواره می خورد. پذیرش رایگان با crawfish سطل موجود برای پیشرفته خرید برای $20 (شما اجازه می دهد به جست و خیز خط crawfish “دیگران”). این رویداد باران یا درخشش.

Griff را سالانه 23 ایرلندی کوک کردن و جشنواره موسیقی

تاریخ Griff را, 3416 Roseland برای آن سالانه 23 ایرلندی کوک کردن و جشنواره موسیقی برگزار شد از ظهر تا 7 بعد از ظهر میخانه ایرلندی خواهد kick-off سنت پاتریک زود با 16 کوک کردن تیم ها در رقابت برای برتری در خورش ایرلندی, فلفل قرمز, مرغ, ایرلندی باز کردن ظرف و ایرلندی دسر رقابت; به علاوه Snit سگ و اسب نشان می دهد و چرخش چرخه بازی برای شما از موسیقی لذت ببرید. این رویداد رایگان است برای حضور در.

“طعم دو افسانه” شراب شام در مورتون را Steakhouse

مورتون را Steakhouse, 1001 McKinney, 5000 Westheimer و گوزن جهش زیرزمینهای شراب گرد هم آمده اند تا میزبان “طعم دو افسانه” شراب شام در محل در سراسر کشور. ابتدا در 6:30 p. m., مهمان می تواند لذت بردن از یک آشپز-سرپرستی چهار دوره وعده غذایی شامل چهار هرچه از گوزن را جشن دره نپا شراب. مواد غذایی نکات برجسته عبارتند از: porcini مالیده فیله مینیون با قارچ های وحشی و بو موسیر کره اردک rillettes در crostinis و تازه صدف در نیمه جهنم با میوه شور اسپرک. بلیط های در دسترس برای $135 در هر فرد به علاوه مالیات.

Riel's monthly Booze Can Sundays combine music, food and drink, and art.

Riel ماهانه مشروب الکلی می توانید روزهای یکشنبه ترکیب موسیقی, غذا و نوشیدنی و هنر است.

عکس لی واکر Wilson عکاسی

یکشنبه, مارس 8

مشروب الکلی می تواند یکشنبه در Riel

Riel, 1927 فرویو میزبان پنجمین قسط از مشروب الکلی می توانید روزهای یکشنبه — ماهانه رویداد که در آن مواد غذایی, هنر و کوکتل برخورد می کنند — در مراسم تجلیل از روز بین المللی زنان با جیمز ریش-نامزد مهمان آشپز Brittanny اندرسون (برنر تلهسییژ و Metzger Bar & آموزشگاه رانندگی در ریچموند, ویرجینیا) و هنر سرپرستی Donkeemom. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به منطقه هوستون مرکز زنان. سرگرم کننده آغاز می شود در 3 p. m.

سالانه 5 Pup خزیدن در هوستون باغ و طبیعت مرکز

سنت آرنولد میزبان پنجمین سالانه Pup خزیدن کمک به افزایش بودجه محلی برای نجات حیوانات BARC در هوستون باغ و طبیعت, مرکز, 4501 وودوی از 4 تا 7 بعد از ظهر خرید خود را 30 دلار بلیط های پس از آن نشان می دهد تا به باغ به راه رفتن در امتداد دنباله طبیعت; در طول راه وجود خواهد داشت چهار متوقف می شود با آبجو برای شما و آب و موضوعات دیگر برای توله سگ خود را. کامیون مواد غذایی و فروشندگان محلی را نیز در سایت. این رویداد باران یا درخشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>