سه گرجستان مردان متهم جنایت, قتل, کینه توزی اتهامات در Ahmaud Arbery مورد

سه مرد در گرجستان شده اند تحت تعقیب در اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery یک دادستان چهارشنبه اعلام کرد.

Cobb County District Attorney Joyette هلمز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Glynn County courthouse که هیات منصفه متهم تراویس McMichael گرگوری McMichael و ویلیام “Roddie” برایان جونیور در اتهامات عنوان شده است که عبارتند از: قتل جنایت و کینه توزی.

“این یکی دیگر از گام مثبت گام بزرگ دیگری برای پیدا کردن عدالت برای Ahmaud برای پیدا کردن عدالت برای این خانواده و جامعه فراتر از آن” هولمز گفت.

این McMichaels و برایان بودند هر یک به اتهام دو فقره از تشدید حمله و یک تعداد هر یک از حبس نادرست و جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

Arbery بود که یک جوان 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته Feb. 23 حدود دو مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. Arbery شده بود دویدن را از طریق محله که McMichaels مسلح بودند در وسط خیابان به دنبال یک مظنون به سارق است.

بیشتر: گرجستان جرم و جنایت نفرت لایحه سر به فرماندار میز در پی Ahmaud Arbery تیراندازی

‘ستیز’ یا ‘مهربان’? Ahmaud Arbery بستگان دیگر خانواده های ملاقات با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث پلیس اصلاحات

نظارت تصویری نشان می دهد Arbery توقف در خانه, تحت ساخت و ساز قبل از McMichaels دنبال او. اما صاحب ملک گفت: هیچ چیز در نظر گرفته شد و تصویری را نشان می دهد چندین نفر تا به حال وارد سایت ساخت و ساز در طی چند ماه.

مورد رفت و تا حد زیادی نادیده گرفته و برای یک زن و شوهر از ماه تا تصویری از این حادثه منتشر شده است. در 7 مه گرجستان اداره تحقیقات متهم هر دو McMichaels سفید پدر و پسر با قتل و تشدید حمله.

یک GBI عامل شهادت پیشتر در ماه ژوئن که برایان که زندگی در محله ای که در آن Arbery به ضرب گلوله کشته شد دیدم McMichaels در تعقیب خود را از مظنون به سارق و پیوسته در تعقیب. آن Bryan در مارس 5 به بیرون درز تلفن همراه تصویری از حادثه ای که موجب خشم و انتقاد بیش از دست زدن به صورت.

برایان دستگیر شد هفته بعد و به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

“ما ضمن استقبال از این اقدام هیئت منصفه امروز” گفت: وکیل کوین گاف که نشان دهنده Bryan. “در حالی که ما با آن مخالفت و آن را یک گام مهم در روند انتقال در این مورد نزدیک به سریع محاکمه که Roddie درخواست کرده است.”

گاف گفته مشتری خود مرتکب هیچ جرم و جنایت و همکاری با ماموران اجرای قانون از ابتدا.

باب روبین یک وکیل برای تراویس McMichael نوشت: در یک ایمیل که دفاع تیم پیدا کرده است دیگر حقایق “که بخشی جدایی ناپذیر از پرونده” و این که تراویس McMichael “اعتراف گناه نیست.”

کالبد شکافی گزارش منتشر شده توسط GBI نشان داد که Arbery به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه و یک گلوله سوم قرق راست خود مچ دست.

Arbery مرگ دیگری بود در یک سری از حوادث در سراسر کشور که منجر به تظاهرات گسترده علیه نژادپرستی نظاممند و تعصب بیش از دو ماه گذشته.

جورج فلوید 46-سال-نوجوان سیاه پوست کشته شد در مینیاپولیس در روز یادبود زمانی که افسر سابق پلیس درک چوین زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت و نادیده گرفته فلوید را درخواست برای کمک. سپس در 12 ژوئن 27 ساله در آتلانتا Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد و پس از او تلاش برای فرار از افسران پلیس که در پاسخ به یک تماس در مورد بروکس خواب در ماشین خود را در خارج از وندی رستوران.

کمک: Nicquel تری-Ellis; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>