ریک بارنز شروع به صحبت کردن به تیم خود در مورد “تصویر بزرگ” از یک فصل بازگشت در ماه نوامبر.

این Tennessee Vols مربی است که هنوز هم انجام می دهند که خود را به عنوان تیم تصادفا از طریق وسط SEC بازی با هشت به طور منظم فصل بازی باقی مانده است. آن را نمی خواهد بود آسان کشش بارنز گفت: اما او همچنین فکر می کند که تیم او نمی تواند به عنوان “آسان کردن” در فصل آخر ماه.

“ما دنبال در تصویر بزرگ” بارنز گفت. “ما مانند بسیاری از مردم مفتول در کویل بالا سمت راست وجود دارد. خواهیم دید که اگر ما می توانید برخی از پایین آمدن کشش.”

پس چه بزرگ است تصویر برای تنسی پس از آن 77-64 دست دادن به شماره 16 کنتاکی?

در اینجا سه کلید جنبه برای جلد (13-10, 5-5 ثانیه) که از دست داده اند و چهار پنج:

نبرد دشوار

تنسی SEC برنامه در واقع شکست را به سه بخش: دوستانه شروع یک چشم انداز مثبت در وسط و یک, وحشیانه, نزدیک است.

بارنز قرار دادن یک چشم انداز مثبت در بازی های باقی مانده شنبه خواستار آنها را “فرصت های بزرگ برای ما به انجام کاری پایین کشش.”

تنسی بسته با دو بازی در برابر Auburn دو بازی برابر آرکانزاس سفر به کارولینای جنوبی و کنتاکی و خانه بازی در برابر فلوریدا و Vanderbilt. دومی بیشتر شایسته پیروزی در حالی که بقیه سخت — اما به عنوان بارنز گفت: همچنین در حال فرصت برای به دست آوردن کالیبر برنده است که تفاوت را اگر تنسی می توانید بازی خود را بر روی مسابقات NCAA حباب.

“ما می خواهیم برای رسیدن به مسابقات” گارد اردن Bowden گفت. “ما می خواهیم برای رسیدن به رقص است. ما فقط باید بدانید که آنچه در آن طول می کشد برای دریافت وجود دارد. آن است که چیزهای کمی و جزئیات است که ما به آن بازی. ما فقط باید برای نگه داشتن کار و مبارزه نگه دارید.”

این جلد باید برای برنده شدن پنج تن از نهایی خود را در هشت بازی به رکورد برنده در کنفرانس بازی است که قطعا مورد نیاز خواهد بود برای رسیدن به مسابقات NCAA. Auburn, آرکانزاس, فلوریدا و کنتاکی شد و همه در 50 بالا در NCAA رتبه بندی خالص ورود به شنبه.

ارسال عظمت و ارسال بدبختی

تنسی است در بهترین حالت آن زمانی که جان Fulkerson و ایو پونز در حال اصلی آن توهین آمیز گزینه های. پونز شده فلش بزرگ-زمان توانایی به خصوص در کانزاس است. Fulkerson شده است UT ترین سازگار توهین آمیز و تهدید و رک و پوست کنده است یا برنده شدن در بازی ها و یا نگه داشتن جلد در بازی به تازگی.

اما پشتیبان گیری bigs نمی ارائه هر گونه کمک به Fulkerson و Pons.

Uros Plavsic آغاز شده گذشته سه بازی با Josiah-Jordan James کنار. او در زمان تفرج در می سی سی پی امور خارجه شد اما شپشو در matchup در آلاباما. او با بازی دو نیمه دوم دقیقه در برابر کنتاکی و بی اثر بود در 11 دقیقه. 7-بالا و پایین صفحه است که به طور متوسط 1.4 پرتاب ریباند.

بارنز ارائه سخت است اما ارزیابی صادقانه از Plavsic او گفت ندارد “سرنخ در مورد چگونه او را به بازی این بازی.”

“Uros باید بیشتر فیزیکی” بارنز گفت. “یک پسر که به اندازه او نمی تواند یک ظرافت بازیکن. او نمی تواند یک ظرافت بازیکن. اما او یک دانشجوی سال اول او را به یادگیری این.”

اولیویه Nkamhoua بهتر بود شنبه اما بازی نمی کند تا نیمه دوم چون او شده است, وحشیانه, به تازگی. اگر او می تواند به اثبات می شود یک قابل اعتماد rebounder به عنوان او در گردش بزرگ در برابر Vanderbilt و Ole Miss او باید بهترین گزینه پشتیبان گیری.

درو Pember به دست آورده بیشتر زمان بازی به تازگی و باید همچنان به دقیقه اگر او می تواند گارد.

دفاع در خارج

زمانی که بارنز ساعت نوار از فصل گذشته یک اتفاق معمول در حال آماده شدن برای SEC مخالفان — بزرگترین تفاوت این است که محیط در دفاع توپ.

“با آنچه که ما از طریق این سال ما تا به حال برای تنظیم دفاع از ما و ما از نزدیک به خوبی بر روی توپ به عنوان ما می خواهم به” بارنز گفت. “ما بهتر است و ما باید به, به صورت کاملا frank.”

این جلد تا به حال یک برنامه به طور بالقوه نخبگان دفاعی backcourt در ماه نوامبر با Lamonte Turner Bowden و جیمز. در حال حاضر آن را تنها Bowden باقی مانده از آن گروه. جیمز نشده در سه بازی به دلیل آسیب کشاله ران و خود را در شرایطی می تواند ادامه. ترنر بازنشسته در ماه دسامبر به دلیل آسیب دیدگی شانه.

طبعا midseason علاوه بر سانتیاگو Vescovi نیست ترنر. Davonte Gaines و Jalen Johnson هر دو در حال بازی بزرگتر نقش اما نه درجه یک مدافع.

کنتاکی سریع گارد سه نفر از اشتون Hagans, Tyrese Maxey و امانوئل Quickley خرد تنسی محیط دفاع. این جلد می رویم قوی محیط دفاعی تیم آنها شده اند می تواند در این فصل است. اما آنها باید بهتر در آخر ماه.

“من نمی دانم اگر ما گزینه اگر شما از من بپرسید که در حال حاضر” بارنز گفت: بهبود محیط دفاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im