عربستان از نشانه های بالا به DPP


انگلستان – 14 جولای سال 2020 – سه رسانه یک متخصص تکنولوژی شرکت امروز اعلام کرد این اتحاد پیوست DPP, رسانه ها, صنعت, کسب و کار شبکه با هدف گسترش قرار گرفتن در معرض آن و آوردن آن متمایز دیدگاه به فروم.

در اصل توسط رسانههای بریتانیا از جمله بی بی سی, ITV و کانال 4 به تأمین tapeless برنامه تحویل DPP گسترش دامنه آن برای تبدیل شدن به یک مرکز کسب و کار برای رسانه ها, صنعت, حل مشکلات خود و ایجاد فرصت های جدید است.

سه رسانه تاسیس در سال 1999 به ارائه تکنولوژی و بازار تخصص به پخش و اطلاعات سازمان ها در سراسر جهان دارای یک درک عمیق از نحوه بخش رسانه در حال تحول است. این شرکت در حال حاضر به خوبی متصل داشتن ساخته شده است شهرت خود را در مقیاس بزرگ مشاوره برای پروژه های پیشرو پخش و telcos از جمله ITV, BBC Studios, شبکه AMC و BT. پیوستن به DPP را قادر خواهد ساخت سه رسانه ها نه تنها به گسترش رسیدن به خود را در صنعت بلکه ارائه تخصص خود به جریان تکامل به طور کلی رسانه های دیجیتال بازار است.

سه رسانه ها طرح ها بر اساس اصول ساده بهینه سازی تحویل دهد که اطلاع رسانی در آن خدمات مشاوره و توسعه مداوم کسب و کار خود را مدیریت محتوا, محصول, XEN:خط لوله است. شرکت متخصص در کسب و کار تبدیل به درایو بازده و به حداکثر رساندن پتانسیل درآمد با استفاده از آن عمق و وسعت دانش برای ایجاد نوآورانه اما راه حل های عملی. به عنوان یک فرمت XEN:خط لوله ساخته شده است در درک نکات درگیر در این پروژه ها. این طراحی شده است به طور خودکار و بهینه سازی زنجیره تامین از کشف و شناسایی فایل ها و اشیاء استخراج میترا و تحول های چند لایه ابرداده از طریق ایجاد و آماده سازی و تحویل یک فایل دارایی و یا بسته به هر نقطه پایان.

“ما بسیار هیجان زده در مورد تبدیل شدن به یک عضو از DPP” نظرات سه رسانه موسس و مدیر عامل دبرا اسلاتر. “ما را دیده اند که چگونه DPP تبدیل به انتگرال به پخش تحویل بازار بیش از نه سال گذشته و می دانم که ما می تواند به نفع از اینکه بخشی از آن شبکه در حال رشد. به عنوان هر بخش از رسانه های زنجیره تامین همچنان به تکامل در سرعت ما نیز فرصت خوش آمدید به تماس با ما تجربه گسترده و منحصر به فرد در این صنعت به اضافه کردن ارزش به هر DPP طرح.”

DPP مدیر عامل Mark Harrison گفت: “DPP بسیار خوشحال به استقبال سه رسانه به عنوان یک عضو. ما مطمئن هستیم که تجربه و تخصص خود را در طراحی نوآورانه و توسعه در مقیاس بزرگ تغییر استراتژیک برای پروژه های پیشرو جهانی رسانههای ثابت خواهد کرد که بسیار با ارزش به عنوان ما همچنان DPP کار برای ارائه ساده تر و موثر تر محتوای جهانی زنجیره تامین است.”

###

در مورد DPP

DPP با مسئولیت محدود صنعت رسانه کسب و کار شبکه است. آن است که نه برای سود شرکت های بین المللی عضویت است که دهانه تمام رسانه های زنجیره تامین پوشش جهانی تکنولوژی شرکت های تولید, شرکت ها, دیجیتال, سازمان تامین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات پست امکانات تولید سیستم عامل آنلاین, پخش و توزیع کنندگان و نه برای سود سازمان.

DPP مهار هوش جمعی از عضویت در آن برای تولید بینش فعال کردن تغییر و ایجاد فرصت های بازار.

برای کسب اطلاعات بیشتر – www.thedpp.com

حدود سه رسانه

سه رسانه متخصص شرکت فن آوری فراهم می کند تحول و راه حل های نوآورانه برای رسانه و شرکت های پخش از طریق آن ردیف یکی از خدمات مشاوره و XEN:خط لوله کسب و کار, سیستم مدیریت محتوا. در اصل در سال 1999 تاسیس سه Media ساخته شده است شهرت خود را با ارائه پروژه های در مقیاس بزرگ برای رهبری جهانی و شرکت های رسانه ای از جمله BT, ITV AMC شبکه و استودیو است.

سه رسانه را در ردیف یکی مشاوره تخصص در تبدیل کسب و کار ارائه طیف وسیعی از خدمات از ارزیابی مجدد, مهندسی, طراحی, مدلسازی, و داده ها و یکپارچه سازی برای به حداکثر رساندن بازده. مشتریان تمام شده است از طریق ارجاع تامین 100% میزان موفقیت پروژه پسوند. طولانی و عمیق تجربه led سه رسانه ها به توسعه XEN:خط لوله یک کسب و کار, سیستم مدیریت محتوا, که بهینه سازی منابع و کاهش هزینه ها و تولید جریان درآمد جدید در سراسر محتوای زنجیره تامین و همراه آن گردش.

ساده بهینه سازی و تحویل. این فقط یک شعار است اما کپسوله چه سه رسانه ای می کند. به عنوان رسانه ای راه حل های تکامل را انجام می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر – www.three-media.tv

مطبوعات تماس با ما
صفحه Melia روابط عمومی
فیونا بلیک
Tel: +44 (0) 7990 594555
ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>