سه قد بلند زنان دشوار است به زیبایی انجام درام

“یک” آمده است به پایان زندگی او و “ب” وجود دارد برای کمک به او در مدیریت these final hours با آرامش و وقار. “C” است که در حال حاضر به یاد “یک” از همه کسب و کار ناتمام و رویاها و امیدها و توهمات او را از دست داده و در طول راه. آن را بی رحمانه چیز برای انجام در پایان اما “یک” است که به خوبی versed در ستم سنگدلی و طولانی برگزار کینه.

ادوارد آلبی را, درام, سه, زنان بلند قد می گیرد در اتاق خواب از یک سالخورده patrician و در حافظه خود. نام آنها متغیرهایی چون مشکل به خاطر سپردن نام ها و مردم است. همه او را ترک کرده است او خشم و غرور او و دیماه درد از یک بازوی شکسته که دیگر نمی خواهد به زخم التیام یابد. آن سخت است اما شما باید به سختی برای رسیدن به یک سن و سال. سه قد بلند و زناندر حال حاضر در حال تولید توسط سگ ولگرد تئاتر زیر جهت F. Gary بل بیرون که سختی. این یک متین تولید وجود دارد چشمک می زند از حساسیت است که برای کمک به limn شخصیت یک با یک تعرض مصون بشریت است. اگر شما زندگی می کنند به اندازه کافی بلند شما را از دست بدهند مردم شما را بیشتر دوست دارم یا از طریق مرگ یا اقدامات خود را.

بل بازیگران سه — Jan مایر, Donna M. Parrone و آنجلا Bubash — تصویر همان زن در سنین مختلف. مایر همچنین در سنت لوئیس بازیگران’ استودیو 2016 تولید و در اینجا reprises نقش با همان flinty چشم پراگماتيسم است. در اولین عمل او فراموشکار و ضعیف. او مراقب B (Parrone), زیاده روی او خیالات و با مهربانی به او کمک می کند تا حرکت لکه های خالی در حافظه خود. C (Bubash) یک نماینده از یک وکیل و تلاش می کند به فرمان پیر زن توجه و سپس chides خود را برای شکست خود را به ماندن در کار.

خود را از سه راه گفتگو مشخصی با آلبی را بران شوخ طبعی و حس موسیقی از زمان به عنوان مشترک خطوط عبور از یکی به بعدی. در عمل دوم تمام زنان در مراحل مختلف زندگی خود را جمع آوری با هم در یک شکست خاطرات به بدن فیزیکی می رود در مورد مرگ. Bubash است در 26 سرگرم کننده-محبت زن جوان که با اعتماد به نفس “من ازدواج کن و خوشحال” است و به سرعت اخراج توسط مایر با یک دست با فلپ و یک خسته “ما در مورد شادی.”

این Parrone که در وسط گیر کرده در 52 هر دو به ترتیب زمانی و عاطفی است. او که عاقل تر از Bubash اما همچنین می خواهد بداند که چه تغییراتی در 40 سال آینده برای او بسیار تنها و آزرده. به این سوال پاسخ داده شده است زمانی که پسر خود را می آید به بازدید و Parrone شراره به یک فریاد خشم در نزد او. حتی مایر تا حکیم و دانا و متزلزل به نظر می رسد با خشم از او جوان تر خود را.

سوال آویزان بیش از این در نیمه دوم از بازی: چرا یک قادر به بخشش و عفو خود را برای ناامید کننده او و ترک ، چرا نبود او قادر به گرفتن اولین گام به سوی آشتی? Bubash جوان یک کامل از رویاهای برای یک خانواده شاد است حیرت زده به وحشت سکوت آن همه: چگونه عشق می میرند تا به سرعت ؟ چگونه یک خانواده فاسد به جناح متخاصم?

تمام سه عالی هستند و بل جهت خیلی صاف است که تنفس می آید به طور غیر منتظره به زودی. در صورت وجود یک نقص در اینجا آن است که در لحظات پایانی به یک پایان ناگهانی و تقریبا زمین نیست.

اما شاید که چگونه مرگ است. فقط زمانی که شما فکر می کنم شما درهم آن را تمام کردن و در نهایت به مقابله با زندگی چراغ بیرون رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید