پنجشنبه Coronavirus خبر: پورت بسته 2 پایانه ابوت بسته DPS دفاتر [به روز رسانی]

از آن روز پنجشنبه در این گزارش تعدادی از coronavirus مرگ و میر در کشور است در سه نفر: دو در شمال تگزاس و یکی در جنوب تگزاس است. همچنین گزارش شده در یک صبح کنفرانس مطبوعاتی که یک راننده کامیون در بندر هوستون حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و به عنوان یک نتیجه از این پورت بسته شده است در Barbours برش و بیپرت پایانه در حالی که محققان به دنبال تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم ممکن است در تماس با مرد است.

این ILA کارگر کار کرده بود و در هر دو ظرف پایانه گفت: Ric کمپو رئیس پورت کمیسیون بندر هوستون قدرت. به پایانه های دیگر باز هستند و باری است که در ادامه به جریان اگر چه کشتی ها در این دو ترمینال به طور موقت منجمد در محل.

در پاسخ به پرسش مدیر اجرایی در شهرستان هریس بهداشت عمومی دکتر Umair شاه گفت: در حالی که دفتر صدور رسمی توصیه های بیماران و ارائه دهندگان — به ویژه دندانپزشکان و جراحان انجام تنفسی روش — باید وزن که آیا آنها باید انجام دهید روش انتخابی در این زمان و یا برنامه ریزی مجدد آنها را برای بعد.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو گفت: این شهرستان شده است و قادر به باز کردن آن چهار درایو-از طریق تست سایت به دلیل آن هنوز هم ندارد لازم است تست مواد از دولت فدرال است. او اذعان کرد که برخی از بیمارستان های منطقه در حال انجام خود را تست.

او خود را تکرار درخواست که مردم در خانه بمانند. “ما نمی خواهیم مردم در خیابان.”

در پاسخ به پرسش شاه گفت: مطلقا هیچ خطر برای هر کسی که زندگی در نزدیکی هر یک از COVID-19 آزمون سایت.

همچنین در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. ابوت به طور موقت به حالت تعلیق نیاز برای گواهینامه رانندگی تمدید تاخیر در تاریخ انقضا. امروز او بسته وزارت امنیت عمومی تگزاس راننده مجوز دفاتر در سراسر کشور. استثنا خواهد بود ساخته شده توسط قرار ملاقات فقط برای کسانی که به دنبال تجاری مجوز رانندگی. ایمیل [email protected] برای آن است.

ابوت همچنین با صدور چشم پوشی امروز اجازه می دهد رستوران ها برای ارائه مشروبات الکلی با خرید مواد غذایی به مشتریان از جمله آبجو, شراب و نوشیدنی مخلوط. او همچنین گفت تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون اجازه می دهد تا تولید کنندگان و عمده فروشان و خرده فروشان از مشروبات الکلی به خرید مجدد یا فروش محصول باز نشده.

خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنعت شده است به خصوص ضربه توسط coronavirus به عنوان هوستون شهرستان هریس و تعدادی از حوزه های قضایی دیگر دستور داده اند که باشگاه ها و میله های بسته و ممنوع رستوران از هر شام خوردن در خدمات.

در ضمن ایرانیان, کتی میلز و هوستون حق بیمه رسانه ها و مراکز و اعلام کرد آنها در حال بسته شدن از طریق مارس 29. یادبود بازار شهر بسته است از طریق 31 مارس است.

شهرستان هریس به حالت تعلیق در هیئت منصفه خدمات از طریق پنج شنبه, آوریل 30. هر کسی که دریافت یک احضاریه به نظر می رسد به عنوان یک داور نیاز ندارد به نظر می رسد و نیازی به برنامه ریزی مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>