Ticketmaster تغییرات دوره و ارائه خواهد شد بازپرداخت برای به تعویق افتاد نشان می دهد

The Rolling Stones' concert set for June 27 is just one of the many big-ticket shows that was affected by coronavirus lockdowns. - VIA NASA JET PROPULSION LABORATORY/FLICKR

Ticketholders مانده بودند در تلو تلو خوردن در هفته های اخیر به عنوان COVID-19 مستندات منجر به تعویق و لغو خوب تقریبا هر کنسرت در کشور حتی به عنوان بزرگترین فروش بلیط خدمات بی سر و صدا تغییر جمله بندی در سیاست های خود اجازه می دهد تا برای بازپرداخت کمتر از قبل از cornavirus روز.

اما در حال حاضر پس از یک واکنش شدید به فروش بلیط های غول پیکر تغییر کرده است البته اطمینان در بیانیه ای که آن را “در نظر دارد به افتخار ما دیرینه عمل اجازه می دهد بازپرداخت بر لغو و یا به تعویق افتاد را نشان می دهد.”

به نیویورک تایمز برای اولین بار بود به گزارش Ticketmaster اولیه تغییر در سیاست است. به عنوان لغو و تعویق ویران کل زنده رویداد صنعت و ticketholders بسیاری به تازگی از کار و تلاش رنگی به دریافت پول خود را در همان کسانی که نشان می دهد فروش بلیط خدمات بی سر و صدا تغییر جمله بندی در آن خط مشی بازپرداخت — که تا به حال مدت طولانی است که در جای خود برای هر نشان می دهد که موکول به تعویق افتاده و یا لغو شد — به عنوان خوانده شده که “بازپرداخت در دسترس هستند برای لغو نشان می دهد.”

این چپ هر کسی که تا به حال بلیط برای نشان می دهد که به تعویق افتاد و یا موکول همه از شانس.

“اگر رویداد خود را موکول شد, ما در حال کار با رویداد سازمان برای شناسایی تاریخ و ما با شما تماس خواهد به عنوان به زودی به عنوان ما تایید” سیاست اعلام شده بیشتر است.

این مقاومت مواجه شد سریع با خشم کارگردانی در شرکت concertgoers و حتی برخی از سیاستگذاران از جمله ایالتی کالیفرنیا نماینده کتی پورتر که لعنتی به کالی مبتنی بر سازمان در یک صدای جیر جیر: “گزاف بلیط هزینه ناچیز مزایای — در حال حاضر با بهره گیری از یک بحران به خط جیب خود؟,” او نوشت. “سطح بعدی.”

Ticketmaster ظاهرا پیام.

“روشن, Ticketmaster در نظر دارد برای بازپرداخت به عنوان بسیاری از بلیط که ممکن است در موقع مد به عنوان امکان پذیر است” Jared اسمیت رئیس این شرکت می نویسد: در یک بیانیه است. “ما در حال کار هر روز به سوی این هدف است.”

اسمیت در ادامه به ارائه آنچه او را توصیف به عنوان “متن” برای این وضعیت توضیح داد که در تاریخ 1 مارس این شرکت تا به حال بیش از 55 ، 000 حوادث در کتاب ها باقی مانده از سال 2020 است. بیش از 30 ، 000 از آنها نهفته “دولت موظف و حیاتی لازم است محدودیت های زیادی مجامع عمومی” را به عنوان بیانیه این نهاد با 12,000 لغو آشکار است.

“ما به طور جدی به صدور بازپرداخت به هر یک از خریداران از این وقایع” اسمیت می نویسد. “تقریبا 5,000 حوادث در حال حاضر موکول شده است و سازمان باید ما را مجاز به صدور بازپرداخت به مصرف کنندگان که درخواست آنها.”

همانطور که برای حدود 14,000 باقی مانده رویدادهای اسمیت می نویسد که مروج در حال کار از طریق تغییر زمان, گزینه, اما این عدم قطعیت در اطراف هنگامی که سالن ممکن است برای کسب و کار باز دوباره ساخته شده است این کار مشکل تر است. او اصرار دارد که این شرکت ارائه خواهد شد بازپرداخت به عنوان به زودی به عنوان آن وقایع پیدا کردن تاریخ جدید.

“به من اجازه دهید تکرار: نه مشتریان و نه Ticketmaster, قصد خودداری از بازپرداخت به تعویق افتاد نشان می دهد که” اسمیت می نویسد. “در واقع از امروز هر دو ملت زنده سرگرمی و AEG Live, دو نفر از ما بزرگترین رویداد دهندگان اعلام کرده اند که آنها شروع به ارائه بازپرداخت در یک نورد اساس برای تمام وقایع نهفته COVID-19.”

در همه این برای تلفن های موبایل مانند یک خبر خوب برای ticketholders دنبال بازپرداخت برای نشان می دهد در سنت لوئیس که در قبل از زمان در واقع تا به حال تعداد بسیار زیادی از بالا و قیمت تورهای آینده از طریق شهر. The Rolling Stones, Rage Against the Machine, Billie Eilish, Sturgill سیمپسون و بسیاری دیگر بودند که میله میله به طریق سنت لوئیس در ماه های آینده. همه کسانی که در کنسرت بودند نهفته coronavirus محدودیت در مجامع عمومی. در حال حاضر به نظر می رسد کسانی که از پوسته دیگران بزرگ و امیدوارند برای بازپرداخت باید یک نور در انتهای تونل.

باید توجه داشت هر چند که بیشتر تعویق و لغو, به احتمال زیاد loom در افق.

“ما به طور کامل پیش بینی حوادث بیشتر خواهد بود نهفته در هفته ها و ماه های پیش رو” اسمیت می نویسد: در این بیانیه است.

بیایید امیدوار باشیم که آنها حداقل باید بازپرداخت سیستم محکم تر در محل توسط زمان که اتفاق می افتد.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>