در سال های اخیر هوستون هیپ هاپ شهرت است شاهد افزایش محبوبیت. با چند ثانیه-شهر بومی مانند مگان تو Stallion, Lizzo و Travis Scott مسلط نمودار و مشخصات بالا از راه دور رپرهای مانند دریک و ASAP Rocky به طور مداوم به اذعان خود هوستون نفوذ به طور مستقیم در آهنگ های خود را در این شهرستان است در نهایت گرفتن آن ستایش خود را برای تلفن های موبایل اصلی. اما در هوستون هنرمندان هیپ هاپ تیم ند و دلال محبت را تجربه کنند که نه همیشه مورد بوده است.

“این یک فرهنگ است که هر کس به نظر می رسد می خواهید برای کپی کردن در حال حاضر” توضیح می دهد که چربی دلال محبت “من به یاد داشته باشید زمانی که پیچ برای اولین بار بیرون آمد من در زمان که موسیقی را به میانه و هیچ کس نمی خواست به گوش دادن به آن, اما پس از آن ده سال پایین خط در حال حاضر هر کسی می خواهد به استفاده از ‘پیچ’ قلاب.”

“و آن دیوانه سفر به ژاپن و دیدن که پیچ فرهنگ دیوانه است در خارج وجود دارد!” می افزاید: تیم “آنها واقعا می دانم که آهنگ ها کلمه به کلمه آن را به من منفجر دور آنها رو کوره 84 را در کادیلاک آب نبات رنگ همه که! آن را فراتر از فقط Texas.”

به نمایندگی شهرستان خود L. O. U. D. Muzik هنرمندان خواهد بود رونمایی مشترک خود را, پروژه هنر چرخ ضامن دارهم در خانه از بلوز در 11 فوریه با یک کنسرت-سبک زندگی-گوش دادن, پارتی, اجرای جدید آهنگ های بی سابقه برای اولین بار. با قبلا منتشر مشارکتی آهنگ در سال 2016 (“نمی تواند به توقف Flexxin,”) رپرهای تصمیم گرفته اند به حرکت گذشته مجاور امکانات برای یک پروژه کامل.

“شیمی ما بر اساس آن آهنگ یکی بود غیر قابل انکار” امتیاز تیم “دلال محبت است تولید بیش از حد, بنابراین او است که تولید کننده گوش’ و همچنین, بنابراین ما خوراک کردن هر یک از دیگر تا آنجا که ایده ها و برای تلفن های موبایل, آن را مانند کره بادام زمینی و ژله آن را فقط mashes واقعا خوب با هم.”

“ایما صادقانه با شما نبودم از طرفداران تیم زمانی که من برای اولین بار او را ملاقات نمود” exclaims دلال محبت شوخی “من تبدیل به یک فن که من دیده تیم در کنسرت! من سوگند به خدا! تیم همیشه بزرگ موسیقی اما زمانی که من به دیده او اجرای زنده; من تا به حال هرگز دیده می شود یک اجرای زنده از یک هنرمند هیپ هاپ که صحبت می کرد خیلی نزدیک به من. من به خاطر او انجام با یک گروه زندگی می کنند و من دور منفجر شد! من می دانستم که از آن پس که من نیاز به کار با این مرد برای بقیه زندگی من است.”

هنر ضامن است به انتشار این تابستان خواهد شد و از ویژگی های امثال هنرمندان تهم نابغه و هوستون خواننده رپ Khody بلیک. تولید شده توسط تیم Ned خودش این آلبوم را برای لحظه ای تعیین کننده برای اواز یا موسیقی دو نفری.
“من واقعا احساس می کنید مانند بسیاری از شک و naysayers در هوستون” می گوید دلال محبت “بنابراین ما باید به آنها نشان می دهد و واقعا کل دولت چه واقعی هیپ هاپ برای تلفن های موبایل مانند. که چرخ ضامن دار! من احساس می کنم این کار من به نمایندگی از هنر چرخ ضامن دار در چهره خود را.”

نمایندگی برای شهرستان تنها به نظر می رسد بلافاصله پس از در آغوش شهرستان به خود هنرمندان است. به عنوان هوستون آموخته است برای زنده ماندن خود را در آن به دور از بزرگتر ضبط شهرهایی مثل لس آنجلس و آتلانتا و آن را تبدیل به یک تنگ تر و دایره درونی با Houstonians نشان دادن خود راضی مقدار برای حمایت از هنرمندان محلی.

“هوستون یکی از معدود شهرهای جنوب که پذیرای استعداد آنها را در آغوش خود هنرمندان آنها را به هنرمند و نان خود را در حالی که آنها هنوز هم زندگی می کنند.”

هنر ضامن است بیش از فقط یک آلبوم آن را یک شیوه زندگی است. چرخش کلیشه مفهوم منفی کلمه این گروه استفاده کرده است, آن را به عنوان یک اصطلاح به آغوش چیزهایی که شما دوست دارید که دیگران ممکن است رد از.

“چرخ ضامن دار است که در درون فرد است که اکثر مردم ترس را به جهان نشان می دهد.” توضیح می دهد که دلال محبت “شما همیشه آماده به ترک خانه به شما می گویند,” من نمی دانم اگر من باید از پوشیدن این علت مردم در حال رفتن به قاضی ، که “ضامن” است که نگرش به انجام هر آنچه شما می خواهید و که این روح نه تنها واقعا givin’ یک ‘F’ چه منتقدان و یا متنفر در حال رفتن به می گویند فقط نگرانی در مورد آنچه شما می خواهید به انجام است.”

تیم ند و دلال محبت خواهد بود و آوردن همراه Dontaskgen و ب وال به پا زدن کردن هنر Ratchet تور در 7 p. m. 11 فوریه در برنز طاووس اتاق در خانه, بلوز 1204 کارولین. برای اطلاعات بیشتر houseofblues.com/houston بلیط $20

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im