زمان برای پایان دادن به NBA فصل و دوباره فکر می کنم بیس بال

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید گفت که هیچ گروه های بزرگتر از 50 باید جمع آوری برای دو ماه آینده. رئیس جمهور گفته است که می تواند جولای قبل از همه چیز به حالت عادی بازگشت. شهرستانها در سراسر کشور از جمله هوستون در حال قرار دادن محدودیت بر روی همه چیز از تجمعات به کافه ها و رستوران ها.

از آن زمان به انجام کار درست و کال آف NBA فصل (و NHL, هر چند از آن است که نرخ بهره کمتر برای کسانی از ما در اینجا در هوستون) در حال حاضر و شروع به برنامه ریزی برای سال آینده است.

NBA پلی آف خواهد بود برنامه ریزی شده برای شروع در اواسط ماه آوریل است. اگر ما فرض کنیم که CDC را به همه روشن دو ماه از اعلام آن (که بعید به نظر می رسد) خواهد بود که حدود 15 مه که وسط, زمانی که قهرمانی کنفرانس برنامه ریزی شده. نهایی NBA شد برای شروع تاریخ 4 ژوئن.

حتی سه هفته بعد از بازی یکی از نهایی NBA پیش نویس است.

بیایید صادق باشیم. وجود صفر شانس NBA خواهد بود قادر به پایان آن فصل و با چند بازیکن در حال حاضر تست مثبت آنها ممکن است نیاز به یک ماه برای بازیابی بسته به شدت بیماری.

NBA باید تماس بگیرید در حال حاضر آن را به طوری که آنها نه تنها می تواند برنامه ریزی برای offseason اما کمک به انتقال کارکنان که در حال حاضر نگران درآمد خود را هر چند برخی از تیم ها از جمله راکت باید مقررات را کنار بگذارند برای آنها. آنها همچنین نیاز به کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به رایگان آژانس که بدون شک می تواند هرج و مرج صرف نظر از آنچه آنها انجام و حل و فصل در پاداش ممکن است که پیشتر توسط کسری در بازی.

از آن خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر اما حداقل آنها باید ماه به آن را کشف کردن.

پس از آن وجود دارد لیگ اصلی بیس بال. خوشبختانه برای آنها فصل بسیار طولانی است و نمی خواهد حتی در جریان بود و در عین حال اگر آنها می تواند بازی کند. باز روز است که در پایان ماه مارس. این محدودیت ها قطعا هزینه آنها دو ماه از فصل شاید دیگر. اما آن برگ های آنها را با یا بیشتر از چهار ماه از فصل باقی مانده که آنها قادر به بازگشت. کامل نیست اما اگر طرفداران قرنطینه برای دو یا سه ماه خدا می داند که آنها را دوست دارم برخی از بیس بال برای بازگشت به.

اگر آنها دوباره در ماه ژوئن بیس بال نیاز به انجام یک برنامه پیکر بندی دوباره و احتمالا رها کردن همه ستاره آخر هفته. این برنامه نیاز به تمرکز بر روی بخش مسابقه و شاید رها کردن interleague بازی در دسترس نباشد. که هنوز به تیم بیش از زمان کافی برای حل و فصل رقابت و آماده شدن برای پلی آف.

این همه با این فرض است که محدودیت نمی آخرین طولانی تر است. اگر که اتفاق می افتد حتی بیس بال تهدید می شود و در کنار ما ورزش را به نگاه به جلو خواهد بود NFL است که افسرده با توجه به ما در هوستون زندگی می کنند و Deandre هاپکینز نمی کنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>