تایتانیک بازمانده بزرگ-great-granddaughter می گوید داستان شگفت انگیز

دریا آرام بود و درجه حرارت نسبتا خوشبو در 14 آوریل 1912 در چهارمین روز از RMS تایتانیک اولین سفر از ساوتهمپتون انگلیس به نیویورک. مسافران و خدمه نمی تواند تصور کنید چه وضع در فروشگاه برای آنها به عنوان کشتی شخم زده غرب از طریق اقیانوس اطلس است.

تایتانیک بود بزرگترین کشتی لوکس و یک برآورد 2,224 شد در هیئت مدیره; ثروتمند سفر کلاس اول در مجلل و جلال در حالی که دوم و سوم کلاس مسافران اشغال شده بیشتر محله های متوسط. در پایان وضعیت اجتماعی مهم نیست.

عظمت این فاجعه گرفتار عمومی; کشتی تصور می شد به unsinkable. وجود دارد بازمانده شهود و تحقیقات رسمی انجام شد. برخی از حقایق شناخته شده است اما به این روز 108 سال پس از غرق شدن هنوز هم وجود دارد بسیاری از سوالات و علاقه زیادی در این فاجعه.

فرگت ساکن دکتر شلی چسب دارای سهام شخصی در کشتی تایتانیک; او great-great-grandmother, Leah Aks و عموی بزرگ “دختر شوخ و جوان” Aks دو از چند طبقه سوم بازماندگان. جمع کن هر دو می دانستند بستگان به عنوان یک کودک به طوری که او بزرگ شده زندگی با میراث و تحقیق شده است تاریخ خود را برای سال.

به تازگی بازنشسته از UT پس از 26 سال به عنوان استادیار فلوت, او دانشجوی سال اول کلاس وجود دارد در سال 2017 در مورد اجداد تایتانیک بقا. “دانشجویان شد و مجذوب و می خواستم برای یادگیری بیشتر,” او گفت: “من تا به حال بسیاری دیگر از مکالمات اسکایپ با دانش آموزان به عنوان جوان به عنوان 9 سال است که تصمیم به نوشتن در مورد کشتی تایتانیک برای تاریخ ملی روز است.”

داستان شروع می شود مانند بسیاری دیگر; جوان مهاجران لهستانی لی و سام Aks ملاقات و ازدواج در انگلستان است. پس از داشتن پسر فیلیپ “دختر شوخ و جوان” در سال 1911 سام تصمیم گرفت به مجموعه ای از آمریکا برای پیوستن به بستگان و سعی کنید برای ساختن یک زندگی بهتر. او میره در اوایل سال 1912 اما لی ماندند. خانواده اش از او خواست تا صبر کنید برای تکمیل تایتانیک بود که در صورتحساب یا لیست به عنوان “امن ترین کشتی تا کنون ساخته شده است.”

با ارسال پول توسط شوهرش, Leah رزرو طبقه سوم پاساژ برای خودش و او 10-ماه-در تایتانیک. چسب تصور لی که آمدیم در اين سفر زیبا و جدید کشتی برای دیدار با همسرش در امریکا سرزمین فرصت.

اغتشاش زمانی شروع شد که تایتانیک یخ زده در 11:40 p. m. در مارس 14. به احتمال زیاد لی خوابیده بود زیر عرشه اما بسیاری از خوبی پاشنه بلند شد و در اصلی سالن ناهار خوری و نوشیدن. بعد 2½ ساعت وضعیت شد اتفاقی به عنوان سیگنال پریشانی فرستاده شد و مسافران لود شد در قایق های نجات.

به عنوان زمان علامت در آن تبدیل به هرج و مرج برای Leah Aks. به نوعی او و نوزاد او ساخته شده راه خود را به قایق عرشه; چسب معتقد است وجدان خدمه تشکیل یک انسان نردبان برای او و دیگران در زیر برای رسیدن به قایق های نجات.

داستان تیره می شود در اینجا به عنوان مادر و نوزاد از هم جدا شدند و به پایان رسید تا در جدا کردن قایق های نجات. یک گزارش خبری گفت: این نوزاد زده بود خود را در آغوش مادر توسط یک مرد بود که رد شده اند یک صندلی بر روی یک قایق نجات. آن زنان و کودکان اولین و او در این گزارش گفت: “من به شما نشان می دهد کودکان برای اولین بار” را به عنوان او برداشت کودک و پرتاب او را به دریا; خوشبختانه این نوزاد فرود در یک قایق نجات.

روزنامه ها در زمان sensationalized آن است. “من به شما بگویم که بسیاری از مقالات برخی از اشتباهات جدی,” چسباننده گفت. در طول سال های طولانی تحقیقات او نشان داده است اطلاعاتی که در تضاد با آنچه او گفته شد در حال رشد است. او great-great-grandmother گاهی اوقات گفته نسخه های مختلف از آنچه اتفاق افتاد نه برای گمراه کردن اما چون به عنوان چسباننده گفت: “این همه به نوعی تبدیل به یک چیز.”

این آستور شال گردن دیگری بود داستان که چسب شنیده; لی Aks آمده بود به در اختیار داشتن یک شال گردن زیبا او گفت: به او داده می شود که شب توسط مادلین آستور. آستور دست دادن به Aks برای نگه داشتن نوزاد خود را گرم. آستور شد همسر یکی از ثروتمندترین مردان جهان, John Jacob Astor. او جان با تایتانیک اما مادلین جان سالم به در برد. چسباننده به خاطر روسری ذخیره شده در یک گنجه تا خانواده اهدا آن به یک موزه شده است.

چسب می دانستم که او بزرگ-great-grandmother بود عمیقا تحت تاثیر ترس و رنج و مرگ او با تجربه است که شب. “او 18 سال, او تا به حال 10 ماهه نوزاد او فکر کرد که او مرده بود او فکر می کردم او که قرار بود به مرگ. او را دیدم وحشتناک ترین و ضد انسانی چیز او تا به حال دیده می شود در زندگی” چسباننده گفت: در کلاس او به تدریس در دانشگاه تهران در سال 2017.

در واقع Leah Aks تا به حال چه بود به نام “فروپاشی عصبی” و صرف 10 ماه در یک بیمارستان است. او بهبود می یابند و در ادامه به منظور بالا بردن یک خانواده و چه چسباننده به نام زندگی خوب است. “او یکی از آنهایی که خوش شانس” چسباننده گفت.

آنچه در واقع باعث تایتانیک غرق و رنج می برند از دست دادن چنین از زندگی ؟ کارشناسان بر این باورند آن را یک “رویداد آبشار” یک تلاقی تصمیم گیری های ضعیف و unpreparedness. نادیده گرفته و هشدارهای سرعت بالا و کیفیت پایین تر پرچ شده بودند در میان بسیاری از عوامل. “هر کس خود را تئوری” چسباننده گفت: “که چه چیزی باعث می شود آن را بسیار جالب است.”

یک چیز نه در اختلاف بود و شجاعت بسیاری از خدمه از جمله هشت عضو باند که در ادامه به بازی به عنوان یک راه برای آرام کردن مسافران به عنوان کشتی تایتانیک غرق شد. اختصاصی نوازنده خودش چسب می داند که چرا آنها آن را انجام داد.

“آیا شما می خواهید به انجام چیزی که شما را دوست دارم?” او mused در و اشاره کرد که آنها متوجه شدم هیچ راه فراری برای آنها. چسب قصد دارد همچنان به دنبال تحقیقات خود و در نهایت نوشتن یک کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>