TiVo جریان 4K در نهایت بازدید بازار


با استفاده از ویدئو در نهایت streeted جدید آن جریان دانگل های TiVo جریان 4K, چند روز دیر زیر اوایل آوریل اعلام راه اندازی برنامه.

Android TV-بر اساس دستگاه در دسترس است به طور مستقیم از ویدئو برای آشنایی با قیمت $49.99 در تاریخ همتراز با 4K-دستگاه قادر به از OTT دستگاه رهبران Roku و آمازون است. جدید TiVo دانگل که همچنین پشتیبانی از Dolby Atmos و Dolby Vision خواهد برگرداندن به یک قیمت به طور منظم از 70 دلار در اواخر این ماه پس از ارتقاء به پایان می رسد. با استفاده از ویدئو نیز ارائه جریان 4K خریداران هفت روز رایگان مجازی MVPD سرویس تلویزیون رسن.

همچنین بخوانید: TiVo جریان 4K وارد “در چند هفته آینده’

این TiVo جریان 4K دانگل متصل به تلویزیون از طریق HDMI رابط است و با کنترل از راه دور است که پیکربندی شده به عنوان نسخه کوچکتر از TiVo کلاسیک بادام زمینی به شکل DVR از راه دور.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

این پشتیبانی از تمام نرم افزار—Netflix, YouTube, آمازون نخست تصویری—که در دسترس هستند در فروشگاه Google Play. Android TV نیز باعث می شود گوگل دستیار صوتی جستجوی بومی به دستگاه.

TiVo است pivoting از آن ریشه های سنتی به عنوان یک DVR شرکت برای بازی در بلوغ OTT دستگاه در بازار است. این شرکت معتقد است آن 100 میلیون دلار سرمایه گذاری در جستجو و توصیه تکنولوژی را گرفتن آن را سریع در یک بازار این اواخر در ورود به.

“این یک محصول ساخته شده برای جریان جنگ. آن را ساخته شده به ارمغان می آورد که محتوا هم گفت:” TiVo رئیس درآمد افسر مت Milne در سخنرانی خود در یک رویداد مجازی انجام شده توسط بعدی تلویزیون شرکت مادر آینده رسانه ها در هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>