TLC را بگو بله به مدل ” تور باعث توقف در ناکسویل

بیش از 200 دانشآموز دختر از جنوب-دویل, کارتر, Austin-شرق و غرب دبیرستان بودند chauffeured توسط لوکس اتوبوس به کشف ملی عملیات ستاد در فوریه. 27 برای یک بار در طول عمر مدل “خرید” را تجربه کنند.

برای یک روز تنها کشف تبدیل یک فضای استودیو به مانند یک مجلل فروشگاه با جو و هیجان فرش قرمز نشان می دهد.

“ما از دیدن این مدل به نظر می رسد در حال منعکس کننده به نظر می رسد بر روی فرش قرمز در سال جاری گفت:” مونته دورهام از TLC است “می گویند بله به لباس: آتلانتا.” “به اندازه کافی عجیب, ما واقعا از دیدن یک شاهزاده خانم در ناکسویل.”

او گفت که جدا از لباس های فلزی است که همه بیش از کارتن, نگاه این سال بیشتر است ظریف با کوچکتر تزیینات از لهجه.

“یار گردن با پوشش و ستون سبک لباس و انجام نگرفته به نظر می رسد محبوب هستند,” او اضافه شده است. “طراحان قطعا نهفته 1950s نگاه – brocades واقعا این سال است.”

هر مدرسه به مدت دو ساعت در زمان حافظه. یک تیم از 50 داوطلب از کشف TDS وای! اینترنت و کابل تلفن شرکت کمک دختران فروشگاه بیش از 2500 لباس از macy’s, از جمله بیش از 500 لباس با نام تجاری جدید “می گویند بله به مدل” خط. داوطلبان زد بین قفسه و اتصالات اتاق با اندازه های مختلف تا زمانی که دختران یافت “یکی”.

توقف بعدی بود میسی کفش “وزارت”. اسب اسکات است دوباره در این سال با اهدا گوشواره و گردنبند و دستبند.

آخرین توقف “نگاه و یادگیری” جلسه برای مو و آرایش مشاوره با دانش آموزان از Paul Mitchell مدرسه.

نمایندگان از men’s Wearhouse در زمان پسران’ اندازه گیری و به آنها کمک کرد سعی کنید در انتخاب لباس. پسران خواهد بود مناسب از سر تا پا – از جمله کفش و کراوات – قبل از رفتن به پارگی کیسه آب.

پسران خود را به حال مدل مو “زایش,” نمونه محصول و مشاوره از یک ظاهر طراحی شده Paul Mitchell. زیبایی توسط پاپ شکر نام تجاری اهدا 1,000 برجستهنگار پالت برای دختران و سازمان مرتب اهدای 700 هری اصلاح مجموعه برای پسران.

هنگامی که دانش آموزان باید در حل و فصل کامل لباس و کفش و لوازم هر یک از آنها در زمان روشن کردن فرش قرمز و دریافت بداهتا در یک سبک جلسه با دورهام. کاریزماتیک افراد مشهور, گفتگو گرمی با هر دانش آموز در نوبت قبل از ژست گرفتن برای عکس با آنها.

“این واقعا جالب بچه ها می گویند به دختران ‘صبر کنید تا من انتخاب کت و شلوار,'” دورهام گفت. او توصیه می شود که دختران به دنبال دور یا عمیق v-یقه هنگام انتخاب گردنبند و مراقب باشید در مورد انتخاب حلقه یا دستبند است که ممکن است مانع از پارچه های ظریف از لباس خود را.

کارکنان مدرسه انتخاب آکادمیک بالا-دستیابی به سالمندان و کسانی که با نیازهای اقتصادی.

جنوبی-دویل ارشد و بازیکن فوتبال عزرا Mostella شد گشت زنی در اطراف این رویداد در یک روروک مخصوص بچه ها با تشکر از آسیب دیدگی در بسکتبال. “من در انتظار من دختر را انتخاب کنید,” او گفت: به عنوان داوطلب از men’s Wearhouse در زمان اندازه گیری.

“من واقعا می خواهم به پوشیدن آبی توکس و من تعظیم کرد. من فقط امیدوارم که او بر میدارد چیزی می رود که با رنگ آبی است.”

پرسید که آیا او قادر خواهد بود به رقص توسط مدل رول در اطراف در آوریل 24, او گفت: من “ممکن است کمی چیزی در چیزی.” دوست دختر, مونیکا Turner نا امید شده بود که خواهر او که یک کاربر نمی تواند حضور سالمندان تنها رویداد در کشف.

Mostella از او خواست تا چیزی آبی با مورد علاقه خود را توکس. “او باید سعی در بیش از نه لباس. او به نظر می رسد بزرگ در همه چیز” او گفت:.

ارشد Jamiya Donofrio گفت: او معمولا انتخاب pinks و رنگ های خنثی اما به طور غیر منتظره سقوط در عشق با یک shimmery لباس آبی. “من احساس می کنم مثل آن میآید و آن را فقط مناسب من,” او گفت: با یک لبخند بزرگ. “قبل از این من تا به حال هیچ ایده آنچه که من قرار بود به سایش و احتمالا فقط رفته در آخرین لحظه خرید.”

نایلا Burnetz گفت که او می خواست چیزی کلاسیک و ساده انتخاب سایه ها در سرخ و تن طلا. “این هیجان انگیز به اینجا,” او گفت:. “من خوشحالم که آنها در حال انجام این کار برای نوجوانان است.”

در حال حاضر در نهمین سال “می گویند بله به مدل” گسترش یافته برای اضافه کردن سیاتل به آن دیگر متوقف می شود در شهر نیویورک و میامی; واکو تگزاس و لس آنجلس. و برای اولین بار کشف macy’s و Becca گنجه همکاری برای ارائه “روح جامعه بورسیه” به 20 مستحق دانش آموزان است. دانش آموزان دبیرستانی از سراسر ایالات متحده در اینجا اعمال می شود https://www.beccascloset.org/scholarships.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>