TN صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی و مشاوران کوتاه در منابع ادامه مراقبت شکننده بیماران به عنوان COVID-19 گسترش

برنیس McInturff است توجه رژیم صهیونیستی است. بیل لی ایالت امن تر-در-خانه دستور باقی مانده در داخل و نه فقط یک خانه است ،

چهار روز در هفته McInturff بازديد مورفریزبورو از 88 ساله و مرد زن مرده با بیماری آلزایمر, اهداف, رفع ناهار و در کنار او نشسته در ایوان جلو. او دوست دارد به تماشای سنجاب اجرا در سراسر چمن.

در پنجمین روز McInturff به طور معمول کمک می کند تا یک زن مسن در تپه های سبز که از دست داده است تقریبا تمام بینایی خود را به دژنراسیون ماکولا پر کردن در پازل جدول کلمات متقاطع. McInturff, 66, همچنین می خواند با صدای بلند مطالب را از یک جنگ داخلی دوران خاطرات سمت چپ توسط زن مادر بزرگ و کمک می کند تا زن در داخل و خارج از حمام.

بقیه هفته McInturff است ماندم, به در خانه خود با شوهرش سگ و گربه.

McInturff بخشی از ضروری سپاه بیش از 25000 صفحه اصلی بهداشت و مراقبت شخصی مشاوران در سراسر ایالت تنسی است که در ادامه به عملکرد در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

نیروی کار عمدتا زن و دستمزد پایین به مدت طولانی خدمت به عنوان یک سنگر برای سالمندان و افراد معلول که مایل به باقی می ماند در خانه و خارج از خانه های سالمندان. کسانی که امکانات در هفته های اخیر پدید آمده است به عنوان coronavirus نقاط.

مراکز کنترل بیماری ها صادر کرده است یک سری از COVID-19 ارشاد برای این کشور بسیار قابل تنظیم نهادی امکانات مراقبت.

اما خانه بهداشت کارگران و کارفرمایان گذاشته شده اند تا حد زیادی خود به خود به حرکت در پیچیدگی های درگیر در ارائه خدمات حیاتی اغلب مربوط به تماس فیزیکی برای افراد در معرض خطر در سطح جهانی همه گیر.

در حالی که کمک به او تپه های سبز مشتری McInturff می پوشد یک ماسک صورت به او داده شده توسط زن و شوهر است. او را به پوشیدن ماسک در داخل خانه ایم. این امر ترساندن او, او گفت:.

“من همه چیز من می تواند به محدود کردن قرار گرفتن در معرض” McInturff گفت. “من تنها شده است با مشتریان و یا در خانه. ما سعی کنید به بیش از حد نزدیک اما اگر من کمک به یک خانم با یک دوش من فقط او را دوست دارم ، من می توانم نگه داشتن من دور است.”

McInturff کارفرما Becci Bookner گفت: چند هفته گذشته شده است یک گردباد در سازمان خانواده نیروی انسانی راه حل. او یک لیست از دستورالعمل ها برای کارکنان خود را که برای مراقبت از 70-100 مشتریان هر روز در سراسر میانه تنسی. آنها شستن دست های خود را زمانی که آنها می رسند با استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب بر روی سطوح و اغلب موارد لمس مانند تلویزیون کنترل از راه دور و نظارت بر سلامت خود را, او گفت:.

او چاپ یک لیست از دستورالعمل شستن دست و برای تمیز کردن کارکنان به محل مشتریان در یخچال.

Bookner به مدت طولانی به حال دستورالعمل برای مراقبت در منزل کارگران به دنبال در مورد مشتری بهداشت و زمانی که به تماس های خود را, پزشکان, او گفت:.

بزرگترین چالش تا کنون? اخذ تمیز کردن وسایل برای کارگران Bookner گفت.

“من استخدام یک مرد جوان برای رفتن به هر فروشگاه در مورفریزبورو برای پیدا کردن مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب,” او گفت:. “من نمی تواند آنها را پیدا کنید در آمازون است. آنها در Kroger. او رفت و به هر دلار به طور کلی و سوپر مارکت در شهر است.”

در روزهای اخیر Bookner گفت که او موفق شده است در گرفتن پست سفارشات لوازم پر شده است.

“ما در نهایت خوب عرضه از ماسک و دستکش,” او گفت:. “ما فقط به سفارش آن موارد و به آنها به عنوان سخاوتمندانه به عنوان ما می توانیم.”

چند مشتریان است که به طور موقت به حالت تعلیق در خدمات و نه مایل به خطر تماس با کارگران Bookner گفت. چند نفره کارگران خواسته اند به یک استراحت از کار ترجیح می دهند به منزوی کردن خود در خانه.

اما برای بسیاری از مشتریان خود کمک از خارج است و حتی مهم تر در حال حاضر به عنوان اعضای خانواده در خانه بمانند.

“تعداد زیادی از خانواده ها بار نیست بازدید از آنجا که آنها” او گفت:. “ما تنها آنهایی که وجود دارد.”

رسیدن به آنیتا Wadhwani در [email protected]; 615-259-8092 یا او در توییتر دنبال کنید @AnitaWadhwani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>