لس آنجلس TNT و همه نخبگان کشتی امروز اعلام کرد راه اندازی یک جدید هفتگی پادکست AEW: بدون محدودیت. میزبانی شده توسط فن های مورد علاقه AEW داور اوبری ادواردز و مشهور AEW پخش تونی Schiavone, AEW: محدودیت ارائه می دهد طرفداران دسترسی منحصر به فرد به ستاره AEW.

راه اندازی ,امروز, سهشنبه, مارس 20هر قسمت یک ساعته خواهد شد از ویژگی های ادواردز و Schiavone داشتن در عمق گفتگو با AEW استعداد های شخصی, داستان است که به بینش منحصر به فرد خود را متنوع تجربه در کشتی و زندگی خود را در خارج از حلقه.

“یکی از چیزهایی که طرفداران در مورد AEW است relatability و صحت خود را متنوع گروه از ورزشکاران با استعداد می گوید:” Kevin Reilly مدیر ارشد محتوا افسر HBO Max, رئیس جمهور, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, TBS و truTV. “AEW: محدودیت دیگری است به عنوان مثال از اینکه چگونه ما در حال ایجاد و عمیق تر فن اتصالات و ارائه قوی تر چند بعدی کشتی را تجربه کنند.”

“من یک مصرف کننده مشتاق کشتی پادکست. آنها یک راه عالی برای به دست آوردن بینش به بهترین ذهن ها را در کشتی کسب و کار می گوید:” تونی خان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت AEW. “یک AEW پادکست بود که باید برای من و من می دانم که TNT آن را دیدم همان راه است. هدف ما برای نامحدود است که آن را از بهترین پادکست در کشتی. ما برنامه ریزی برای ایجاد یک پلت فرم جدید برای طرفداران ما که اطلاع رسانی و سرگرمی و معرفی ابعاد جدید از کشتی ما شرکت و تکمیل داستان فوتی و فوری و کشتی ما تحویل هر هفته در دینامیت و تاریک و در ما pay-per-views.”

اولیه قسمت از AEW: محدودیت خواهد شد از ویژگی های مصاحبه با جان Remi, کودی, جوان, دلار (مت و نیک جکسون) و Brandi رودز. پادکست — تولید و فروش و توزیع توسط WarnerMedia پادکست شبکه — در دسترس است برای دانلود در اپل پادکست, Spotify, TuneIn, گوگل پادکست ها و یا هر کجا که طرفداران دانلود پادکست های مورد علاقه خود را. طرفداران همچنین قادر خواهد بود برای مشاهده این پادکست ها در فیلم در TNT برنامه و یوتیوب. AEW: محدودیت می پیوندد WarnerMedia پادکست شبکه رشد نمونه کارها از, اخبار ورزشی و سرگرمی پادکست.

AEW: دینامیت منفجر شد و بر روی کشتی که آن را برای اولین بار در تی ان تی به عنوان چهار #1 کشتی نشان می دهد. یکی از این فصل سه صفحه جدید کابل unscripted سری آن را ادامه داده است به ارائه بالا انجام قسمت هر هفته با سری به طور متوسط 1.2 M تعداد بینندگان و 651K A18-49 در هر قسمت در زندگی +7 روز مشاهده. تنها در چهار ماه AEW: دینامیت رسیده است بیش از 37 میلیون نفر در سراسر TNT خطی و سیستم عامل های دیجیتال. نشان می دهد همچنین ارائه جوانترین کشتی مخاطبان در تلویزیون است.

WarnerMedia به تازگی اعلام کرد که این یافته در مقابله با این پیشگامانه جدید لیگ کشتی از طریق 2023 با این پادکست بودن یکی دیگر از راه های که در آن احزاب در حال گسترش ارتباط خود را با تمرکز منحصر به فرد در خدمت طرفداران کشتی در سراسر جهان است.

AEW امکانات در سطح جهان فهرستی از متنوع, مرد و زن, کشتی گیران, به طرفداران جدید کشتی کج تجربه برای اولین بار در 20 سال. با تمرکز بر سرعت گام بالا تاثیر مسابقات AEW طرفداران را ارائه می دهد باور نکردنی ورزشی همراه با ورزش واقعی تجزیه و تحلیل ترافیک. تاسیس شده توسط رئیس جمهور و مدیر عامل تونی خان, AEW است با عنوان توسط کودی & Brandi رودزهای افتتاحیه AEW مردان قهرمان جهان Chris Jericho, Jon Moxley جوان دیگران (مت و نیک Jackson), Kenny امگا و جلاد آدم صفحه. فهرستی نیز با فوق العاده ماهر رقبای جدید از جمله AEW زنان قهرمان جهان نایلا رز, Awesome Kong, MJF, داستین رودز, پسر جنگل, Riho, دکتر بریت بیکر, Pac و SCU. علاوه بر اینکه در حلقه استعداد کودی, جوان, دلار و کنی امگا همچنین در خدمت به عنوان EVPs با Brandi رودز در خدمت به عنوان رئیس با نام تجاری افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im