To Kill a Mockingbird ميانگين دختران و Hadestown: این 2020-21 فصل از برادوی در سرگرمی

با شش برای اولین بار و جایزه تونی® برندگان این 2020-21 فصل اعلام شده توسط یادبود هرمان برادوی در سرگرمی امروز به نظر می رسد قدرت لود شده برای جذب طیف گسترده ای از مخاطبان این برنامه شامل همه چیز از بهترین موسیقی Hadestown را بسیار تحسین مرحله نسخه To Kill a Mockingbird و نمی توانید به-دست-در-هوستون ستمکاران.

دیگر نشان می دهد در فصل آینده صف شامل کوچک Fey را دختران متوسطیک 50th anniversary نشان از عیسی مسیح سوپراستار توتسی من بانوی زیبای یک کمدی از انسان آبی و زیبا – از کارول پادشاه موسیقی.

علاوه بر این در برادوی سرگرمی اعلام کرد که در 2021-22 فصل آن خواهیم بود ارائه منجمدکه باید جذب انبوهی از مخاطبان جوان عضو دارد.

MY FAIR LADY
29 سپتامبر – اکتبر 4, 2020

از مرکز لینکلن تئاتر آورده است که تو پادشاه و من و جنوب اقیانوس آرام می آید “مجلل جدید تولید کامل ترین موسیقی در تمام دوران” (hbo), Lerner & Loewe است My Fair Lady. مدیر Bartlett شعر را درخشان تولید است “هیجان با شکوه و بهتر از آن تا کنون بود” (نیویورک تایمز). “هر چند احیای می آید همراه است که شما را به یاد چه ضروری تئاتر بزرگ می شود” (NY1).

مباهات چنین آهنگ های کلاسیک به عنوان “من می رقصید همه شب” “باران در اسپانیا” “آیا آن را نمی تواند دوست داشتنی” و “در خیابان که در آن شما زندگی می کنند,” My Fair Lady داستان Eliza Doolittle, یک جوان Cockney گل فروشنده و هنری هیگینز یک استاد زبان شناسی است که مصمم به تبدیل ایده خود به یک “مناسب است.” اما چه کسی است که واقعا در حال تبدیل شده است.

آبی مرد گروه
نوامبر 17-22, 2020

بیش از 35 میلیون نفر از سراسر جهان را تجربه کرده اند سر و صدا ضربه پدیده ای است که آبی مرد گروه و در حال حاضر از آن نوبت خود را! آبی مرد گروه را برمی گرداند به هوستون برای محدود نامزدی جدید خود را در تور آمریکای شمالی. این همه چیز شما می دانید و دوست دارم در مورد آبی مرد گروه امضا, ضربت زنی, رنگارنگ, لحظاتی از خلاقیت و دمدمی کمدی – مردان هنوز هم آبی اما بقیه همه جدید! شامل زننده اصلی موسیقی سفارشی-ساخته شده در ابزار تعجب مخاطبان تعامل و خنده دار پوچی پیوستن به آبی در شاد تجربه است که جزء مخاطبان در تمام سن.

توتسی
ژانویه 5-10, 2021

آن را “کمدی موزیکال بهشت” (Rolling Stone). آن را “ترین uproarious جدید موسیقی در سال!” (The Hollywood Reporter). تماس با آن توتسی. این خنده-از-با صدای بلند نامه عشق به تئاتر می گوید داستان از مایکل دورسی یک با استعداد اما دشوار بازیگر که در تلاش برای پیدا کردن کار تا زمانی که یکی نشان می دهد توقف عمل ناامیدی سرزمین او نقش یک عمر است. های خنده دار تونی®برنده جایزه کتاب توسط رابرت شاخ و ظالمانه باهوش نمره تا سال 2018 تونی برنده دیوید Yazbek (گروه بازدید Dirty Rotten Scoundrels) این نیویورک تایمز منتقدان انتخاب است “شاد لذت” (Tاو در واشنگتن پست) که “بنابراین بسته بندی شده با punchlines آن را باید به نام یک jokebox موسیقی!” (بلومبرگ). “در این زمان آشفته زمانی که جهان به نظر می رسد از تعادل خارج ما نیاز به یک محل برای اجازه دهید زمان خوب رول” raves سنگ نورد. “توتسی در آن است!”

TO KILL A MOCKINGBIRD
فوریه 23-28, 2021

همه افزایش جایزه اسکار® برنده Aaron Sorkin اقتباس از هارپر لی برنده جایزه پولیتزر شاهکار. نیویورک تایمز منتقد را انتخاب کنید برای کشتن یک مرغ مقلد is “موفق ترین آمریکایی بازی در برادوی تاریخ است. آن را بازی کرده است و به یک صندلی خالی” (60 دقیقه). سنگ نورد به آن 5 ستاره خواستار آن “عاطفی بسیار مخربی نقطه عطفی تولید یک آمریکایی کلاسیک” و مجله نیویورک خواستار آن را “یک پدیده واقعی است. با شکوه و لامپ های رشته ای آن را پر از نفس و نکات دقیق وظریف و روح است.” با جهت توسط Tony Award® برنده Bartlett شیر To Kill a Mockingbird – “بزرگترین رمان تمام وقت” (شیکاگو تریبون) – به سرعت تبدیل به “یکی از بزرگترین نقش را در تاریخ” (NPR).

معنی دختران
مارس 16-21, 2021

مستقیم از برادوی, معنی دختران خنده دار ضربه موسیقی از برنده جایزه تیم خلاق از جمله کتاب نویسنده تینا فی (30 راک) آهنگساز جف ریچموند (Unbreakable Kimmy Schmidt), ترانه سرا Nell بنیامین (از نظر قانونی ورزش) و مدیر کیسی Nicholaw (کتاب مورمون).

کدی هران ممکن است رشد کرده در یک آفریقایی ساوانا اما هیچ چیز آماده او را برای باطل راه های عجیب و غریب او در خانه جدید: حومه ایالت ایلینوی است. به زودی این ساده مبتدی سقوط طعمه به سه نفر از lionized frenemies رهبری جذاب اما بی رحمانه رجینا جورج. اما زمانی که کدی تهیه یک طرح برای پایان دادن به رجینا سلطنت او یاد می گیرد راه سخت است که شما نمی توانید عبور ملکه زنبور عسل بدون نیش زده.

عیسی مسیح سوپراستار
ممکن است 11-16, 2021

عیسی مسیح سوپراستار است که یاد موسیقی با پدیده در سراسر جهان پایه فن. در جشن سالگرد 50 آن جدید مسحور تولید می آید به شمال امریکا است. در اصل در صحنه لندن پارک Regent باز هوا و تئاتر گروگان توسط مدیر تحسین تیموتی Sheader (Crazy for You Into the Woods) و برنده جایزه طراح رقص درو McOnie (King Kong, Strictly Ballroom)این تولید برنده در سال 2017, Olivier, جایزه بهترین موسیقی احیای garnering بی سابقه ای بررسی و تمجید. جذاب به مخاطبان تئاتر و کنسرت موسیقی طرفداران این محصول می پردازد ادای احترام به تاریخی 1971 بیلبورد آلبوم سال در حالی که ایجاد یک, مدرن, تئاتر جهان است که منحصر به فرد و تازه و الهام بخش است.

شامل برنده جایزه موسیقی توسط اندرو لوید وبر و شعر توسط تیم رایس عیسی مسیح سوپراستار است مجموعه ای در برابر پس زمینه فوق العاده از یک سری از اتفاقات در طول هفته های آخر زندگی عیسی مسیح به عنوان دیده می شود از طریق چشم از یهودا. منعکس کننده سنگ ریشه است که تعریف یک نسل افسانه ای نمره شامل “من نمی دانم چگونه به او عشق’, ‘مسیحی’ و ‘سوپراستار’.

HADESTOWN
ژوئن 8-13, 2021

به انجمن خوش آمدید Hadestownکه در آن یک آهنگ می تواند در تغییر سرنوشت خود را. برنده هشت 2019 تونی® جوایز از جمله بهترین موسیقی و 2020 جایزه گرمی برای بهترین آلبوم موسیقی تئاتر این تحسین شده موسیقی جدید با جشن خواننده و ترانه سرا Anais میچل و نوآورانه مدیر راشل Chavkin (Natacha, پیر و بزرگ ستاره دنباله دار 1812) داستان عشق برای امروز…و همیشه.

Hadestown intertwines دو قصه های اسطوره ای – که خیال جوان ارفیوس موسیقی دادن و شاعر و آورد و پادشاه جهنم و همسرش Persephone – آن را به عنوان شما را دعوت در جهنم-افزایش سفر به عالم اموات و برگشت. میچل جذاب ملودی و Chavkin شاعرانه تخیل گودال صنعت در برابر طبیعت شک در برابر ایمان و ترس در برابر عشق. انجام شده توسط یک پر جنب و جوش گروه از بازیگران, رقصندگان و خوانندگان Hadestown فراموش نشدنی و امیدوار تئاتر تجربه است که شما کاغذ برداشته و هرگز اجازه می دهد.

فصل گزینه های

زیبا – از کارول پادشاه موسیقی
مارس 22 – 24, 2021

زیبا – از کارول پادشاه موسیقی می گوید الهام بخش داستان واقعی از شاه قابل توجه ستارگی از اینکه بخشی از یک ضربه آهنگسازی تیم با شوهرش جری Goffin به رابطه او با دیگر نویسندگان و بهترین دوستان است سینتیا ویل و بری مان برای تبدیل شدن به یکی از موفق ترین انفرادی عمل می کند در موسیقی محبوب تاریخ است. در طول راه او ساخته شده بیشتر از موسیقی های زیبا, او نوشت: موسیقی متن برای یک نسل است.

این برنامه شامل یک آرایه خیره کننده از معشوق آهنگ نوشته شده توسط جری Goffin/Carole King و بری مان/سینتیا ویل از جمله “I Feel The Earth Move” “یک روز خوب” “(You Make Me Feel Like) طبیعی زن” “you’ve Got A Friend” و عنوان آهنگ زیبا دارای یک کتاب و تونی® جایزه-نامزد و آکادمی® نامزد دریافت جایزه نویسنده Douglas McGrath جهت با مارک برونی, choreography by Josh شاهزاده و در زمان خانه دو 2014 تونی® جوایز و 2015 جایزه گرمی.

WICKED
23 ژوئن – اوت 1 2021

بسیار اتفاق افتاده است قبل از دوروتی کاهش یافته است.

ماهوارههای برادوی احساس به نظر می رسد در آنچه اتفاق افتاده در سرزمین اونس…اما از زاویه های مختلف. قبل از دوروتی می رسد وجود دارد یک زن جوان دیگری متولد شده با زمرد سبز-پوست-هوشمند آتشین اشتباه و داشتن استعداد فوق العاده ای. زمانی که او در دیدار یک ورزش شامپانی که فوق العاده محبوب اولیه خود رقابت نوبت به unlikeliest از دوستی…تا جهان تصمیم می گیرد برای تماس با یک “خوب” و یکی دیگر “ستمکاران.”

از برق توجه داشته باشید به فینال نفس گیر لحظه Wicked — ناگفته داستان واقعی از Witches of Oz. – transfixes مخاطبان با آن شدید.

در آینده 2021-2022 فصل
منجمد

منجمدبه تونی-نامزد دریافت جایزه بهترین موسیقی در حال ذوب شدن قلب در برادوی و در سراسر کشور در همه جدید تولید ایجاد شده برای مرحله توسط یک تیم برنده جایزه. منادی با نیویورکر به عنوان “هیجان” و “واقعا در حال حرکت” منجمد ویژگی های آهنگ شما می دانید و عشق از اصلی اسکار®برنده فیلم به علاوه گسترش نمره با یک دوجین شماره های جدید فیلم, ترانه سرایان, برنده اسکار کریستن اندرسون-لوپز و EGOT برنده رابرت لوپز. پیوستن به آنها را در یک تیم خلاق است که برنده یک تجمعی 16 تونی جوایز برنده اسکار جنیفر لی (کتاب) تونی و اولیویه برنده جایزه مایکل Grandage (مدیر) و تونی برنده راب اشفورد (طراح رقص).

آغاز سهشنبه, مارس 3, زمان 2019-2020 مشترکین خواهد شد که برای اولین بار دسترسی به بلیط زمانی که آنها تمدید اشتراک خود برای 2020-2021 فصل است. تمدید مهلت برای مشترکین فعلی است مارس 30 سال 2020 است. فردی بلیط-فروش خرما اعلام خواهد شد در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>