کودک نو پا در بر داشت قفل در قفس در میان کثافت, حیوانات, هنری شهرستان نمایندگان می گویند; 3 دستگیر

هنری شهرستان کلانتر نمایندگان یک کودک نو پا داخل یک 4-توسط-4 پا قفس و احاطه شده توسط حیوانات اشکالات و کثافت زمانی که آنها در پاسخ به حیوانات ظلم و ستم تماس در پنجشنبه کلانتر مونته Belew گفت.

در میان حیوانات در اتاق با کودک غیر سمی مار بود که حدود 10 فوت و یک پا در قطر Belew گفت.

“این می تواند به راحتی خفه که کودک اگر آن را یک فرصت” او گفت:.

کودک که تصور می شود حدود 18 ماه به نظر می رسد uninjured بود اما بدیهی است که گرسنه Belew گفت. یک معاون در صحنه مراقبت برای کودک نو پا تا بخش خدمات کودکان در زمان حضانت کودک است.

بزرگسالان در خانه, از جمله برخی از کودک نو پا بستگان متهم به انواع جرائم از جمله تشدید کودک آزاری و ظلم و ستم حیوانی همراه با مواد مخدر و سلاح نقض.

“دلخراش بود برای دیدن شرایط این کودک بود زندگی در” Belew گفت. “چیزی وجود دارد که برای نوزاد در تمام خانه خارج از قفس او در. تمام اسباب بازی های خود شدند و در آنجا با او.

“وجود دارد هیچ دیگر, اسباب بازی, بدون تخت, بدون پتو برای او. آن را به نظر می رسد او را صرف بیشتر اگر نه تمام وقت خود را در قفس و بوی آمونیاک می آمد که تا زمانی که ما برداشته قفس و اشکالات که در زیر آن را می سازد به نظر می رسد به عنوان اگر او را در آنجا باقی ماند زیادی است.”

ظلم و ستم حیوانی نکته مورد راه اندازی

نمایندگان نامیده می شدند به یک تریلر در بوچنن روز پنج شنبه پس از یک ناشناس نکته هشدار مقامات ممکن است به حیوانات ظلم و ستم در اموال Belew گفت.

محققان دریافتند جوجه رومینگ حیاط که نبود برای مراقبت زمانی که آنها برای اولین بار وارد ملک Belew گفت و آنها در رفت و به پیدا کردن مارها و سگ در قفس قفل شده است و بیش از 500 موش, موش و همستر.

“ما نمی دانیم که چه هدف موش, موش و همستر شد خدمت – می تواند آنها شده ایم غذایی برای مارها و یا آنها می تواند بوده ام برای فروش مقاصد – اما این قطعا یک وضعیت غیر معمول,” Belew گفت.

او اضافه کرد که ساکنین این خانه واکنش نشان دادند در راه است که آنها نمی توانستم باور اجرای قانون خواهد بود در خانه خود الزامی چگونه زندگی می کنند.

“من برای همه شما زندگی می کنند زندگی خود را چگونه شما مناسب را مشاهده کنید چرا که ما رایگان برای انجام این کار” Belew گفت. “اما شرایط این خانه بودند قطعا خارج از عرف و کودک و حیوانات نیاز به برداشته شود از این منطقه است.”

حیوانات گرفته شد به متفاوت دامپزشک کلینیک برای معاینات قبل از اینکه صورت گرفته برای نجات.

Belew گفت بقیه از محل در یک حالت بی نظمی با زباله و مواد غذایی در همه جا پراکنده.

“وجود زباله و مواد غذایی در بالای قفس (که در آن کودک برگزار شد),” Belew گفت. “و شما می توانید بگویید هنگامی که کودک گرسنه و گرسنه و او گرسنه شد.

“او نیاز به خارج وجود دارد و حیوانات را بیش از حد.”

Henry County sheriff نمایندگان بازداشت سه بزرگسالان در خانه زندگی می کنند – 42-ساله هدر Scarbough, 46 ساله Thomas Jefferson Brown و 82 ساله چارلز براون – در اتهامات از تشدید کودک آزاری و تشدید ظلم و ستم به حیوانات در اختیار داشتن اسلحه گرم در جنایت و تولید ماری جوانا در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و ظلم و ستم به حیوانات.

توماس براون نیز متهم با یک تعداد از گناهکار با در اختیار داشتن یک اسلحه گرم از اعتقاد گذشته در فلوریدا.

Belew گفت: بیشتر اتهامات و بیشتر شمارش با هر بار شارژ می توان انتظار ادامه بررسی است.

رسیدن به برندن سپر در [email protected] یا در 731-425-9751. او را دنبال کنید در توییتر @JSEditorBrandon یا در Instagram در editorbrandon.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>